• Nieruchomości Polska
 

Działki na sprzedaż Ząbki Pułaskiego Kazimierza

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Pułaskiego i Kazimierza

Znaleźliśmy 14 podobnych ofert: Na sprzedaż działki - Ząbki

15354624 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka pod zabudowę wielomieszkaniową i nie tylko 16658213 15354624 Do sprzedaży działka pod zabudowę wielorodzinnąbliźniacząwolnostojącą jednorodzinnąDziałka nr. 20 przy ul. Jaśminowej o powierzchni 455 m2 w kształcie kwadratu. Jej wymiary to 20.70 m. szerokości na 20.70 m. głębokości. Na działce płaski teren, w sąs...

Ząbki (Mazowieckie, gm. Ząbki)

680 000 PLN

-
-
455 m2
-
15517664 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 20319644 15517664 WIELORODZINNA! w centrum Ząbek! 4.200.000zł NETTO! Działka budowlana dla dewelopera świetna lokalizacja Warunki zabudowy według mpzp: podstawowe przeznaczenie > na zabudowę wielorodzinną ilub jednorodzinną. Z uwzględnieniem PUM - 2425 m2 (4...

Ząbki (Ząbki) (Mazowieckie, gm. Ząbki)

4 200 000 PLN

-
-
4300 m2
-
15859319 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka pod zabudowę wielomieszkaniową i nie tylko 27167487 15859319 Do sprzedaży działka pod zabudowę wielorodzinnąbliźniacząwolnostojącą jednorodzinnąDziałka nr. 20 przy ul. Jaśminowej o powierzchni 455 m2 w kształcie kwadratu. Jej wymiary to 20.70 m. szerokości na 20.70 m. głębokości. Na działce płaski teren, w sąs...

Ząbki (Mazowieckie, gm. Ząbki)

800 000 PLN

-
-
455 m2
-
15620769 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22611677 15620769 ZĄBKI....1065M2 ....BUDOWLANA....MEDIA....PRĄD ,WODA ,GAZ , KANALIZACJA....Działka w Ząbkach 1065 m2 .Kształt prostokąt.Na działce gaz i prąd, kanalizacja ,woda w ulicy. Dojazd asfaltowy.Teren objęty Miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego....

Ząbki (Mazowieckie, gm. Ząbki)

1 500 000 PLN

-
-
1065 m2
-
14231771 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 106315 14231771 Do sprzedania działka budowlana w Ząbkach leżąca niespełna 300 metrów od granicy Warszawy. Działka w drugiej linii zabudowy. W skład metrażu działki wchodzi około 170 m2 wjazdu od ulicy - droga długości 40 m i szerokości 4,5 m. Działka w kształcie tr...

Ząbki (Mazowieckie, gm. Ząbki)

900 000 PLN

-
-
950 m2
-
14332545 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 2643149 14332545 Do sprzedaży działka w dobrej lokalizacji w Ząbkach. W bliskiej okolicy szkoła, przedszkole, centrum rekreacyjne z basenem.Dobrze skomunikowane miejsce, w pobliżu PKP oraz linie autobusowe bezpłatne dla mieszkańców Ząbek.Czy wiesz, że możemy przygoto...

Ząbki (Mazowieckie, gm. Ząbki)

500 000 PLN (956 zł/m2)

-
-
523 m2
-
15883784 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27675731 15883784 Na sprzedaż grunt inwestycyjny w ścisłym centrum Ząbek, przy ul. Orla!Teren doskonale nadaje się do realizacji inwestycji deweloperskich, idealny dla inwestorów i deweloperów szukających atrakcyjnego gruntu w dynamicznie rozwijającym się rejonie.Nier...

Ząbki (Mazowieckie, gm. Ząbki)

3 500 000 PLN (2 809 zł/m2)

-
-
1246 m2
-
15877620 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27574767 15877620 Rodzinny Ogród Działkowy Media Świetna lokalizacja Na sprzedaż prawo do użytkowania działka rekreacyjna ROD, położona w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Ząbki. Idealna propozycja dla osób szukających miejsca na odpoczynek blisko miasta lub...

Ząbki (Mazowieckie, gm. Ząbki)

88 000 PLN (251 zł/m2)

-
-
350 m2
-
15848270 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26935182 15848270 Atrakcyjna działka budowlana położona w spokojnej, zielonej części Ząbek – idealna pod budowę domu jednorodzinnego lub zabudowę bliźniaczą. Działka ma kształt prostokąta o wymiarach 52 m długości i 17 m szerokości.Dojazd do działki drogą utwardzoną. ...

Ząbki (Mazowieckie, gm. Ząbki)

1 149 000 PLN

-
-
884 m2
-
14909022 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 4506594 14909022 Działka budowlana o pow.637 m2 Wszystkie miejskie media dostępne. Działka budowlana o powierzchni 637m2. Objęta planem zagospodarowania przestrzennego MNU-2. Posiada wyznaczone granice zabudowy. Wszystkie miejskie media dostępne (Woda, kanalizacja, ...

Ząbki (Mazowieckie, gm. Ząbki)

800 000 PLN (1 256 zł/m2)

-
-
637 m2
-
15698288 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 24147486 15698288 Szukasz miejsca na weekendowy wypad, garden party ze znajomymi, a może po prostu na kawę na świeżym powietrzu w towarzystwie zapachu sosny? Mam coś dla Ciebie!Na sprzedaż działka ROD w Ząbkach z drewnianym domkiem letniskowym – idealnym do wypoczynku...

Ząbki (Mazowieckie, gm. Ząbki)

100 000 PLN

-
-
300 m2
-
15850275 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26993013 15850275 Ładna działka budowlana w dobrym miejscu pod względem komunikacyjnym, nadająca się na inwestycję deweloperską. przeznaczenie z mpzp: - teren zabudowy jednorodzinnej we wszystkich formach - dopuszcza się lokalizację usług nieuciążliwych - 200 m&s...

Ząbki (Ząbki) (Mazowieckie, gm. Ząbki)

1 980 000 PLN

-
-
1380 m2
-