• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Głuszyca Grunwaldzka

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Głuszyca i Grunwaldzka

Znaleźliśmy 4,196 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale komercyjne

15611416 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22431444 15611416 Oferta sprzedaży lokali usługowych deweloperskiej Asnyka 4 Lokalizacja: Wieliczka ul. Asnyka - serce historycznego centrum miasta, doskonale skomunikowane i w pełni wyposażone w infrastrukturę miejską. Opis inwestycji: Asnyka 4 to nowoc...

Wieliczka (Wieliczka) (Małopolskie, gm. Wieliczka)

681 850 PLN (13 113 zł/m2)

11
-
52 m2
2026
15875102 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27525529 15875102 Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość usługową z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, zlokalizowaną bezpośrednio przy głównej drodze asfaltowej w miejscowości Chmielewo 40, powiat Pułtuski. Budynek usługowy o powierzchni ok. 85 ...

Chmielewo (Mazowieckie, gm. Pułtusk)

399 000 PLN (4 694 zł/m2)

1
-
85 m2
-
15704353 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24262452 15704353 Miejsce parkingowe położone na osiedlu Park Leśny Szczecin Zdroje. Osiedle ogrodzone, bezpieczne, monitorowane, wjazd za szlabanem. Przedmiotem sprzedaży jest:- miejsce parkingowe (równoległe) – 11,5 m2 - szerokie, łatwe parkowanie, dużo wygodniejsze...

Szczecin (Zdroje) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

22 500 PLN (1 957 zł/m2)

1
-
11.5 m2
2014
13908242 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 2215797 13908242 Nieruchomość zlokalizowana w Parku Nowoczesnych Technologii. Składa się z 4 hal o powierzchni 2 x 1450m2 i 2 x 2160m2 i budynku socjalno biurowego o pow. ok. 600m2. Wjazd do hal z poziomu 0, wysokość budynków 6,5m, posadzki bezpyłowe o nośności do 50...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

15 400 000 PLN (1 974 zł/m2)

1
-
7800 m2
2014
15884769 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 27711243 15884769 Kameralny budynek magazynowo - biurowy mieszczący się przy głównej arterii komunikacyjnej Białołęki, przy ul. Modlińskiej.1. Zagospodarowana działka o powierzchni 1646m2 zlokalizowana w pierwszej linii zabudowy 2. Budynek 993,2m2 pow. użytkowej jedno...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 100 000 PLN (10 171 zł/m2)

1
-
993 m2
2012
15763271 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 25420810 15763271 Na sprzedaż nieruchomość zabudowana, położona w Nowym Kamieniu (powiat płocki, gmina Gąbin), dotychczas wykorzystywana jako zakład produkcyjno-magazynowy. Obiekt posiada ugruntowaną lokalizację w regionie, z dogodnym dojazdem oraz możliwością dalszej...

Gąbin (Nowy kamień) (Mazowieckie, gm. Gąbin)

1 650 000 PLN (1 685 zł/m2)

1
-
979 m2
1979
15820576 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26633130 15820576 Oferuję na sprzedaż funkcjonalny lokal użytkowy o powierzchni 76,40 m², położony w jednym z najbardziej rozpoznawalnych punktów Białogardu, przy zbiegu ulic Piłsudskiego i Połczyńskiej, tuż przy rondzie Mieczysława Lisa. To miejsce o bardzo dużym nat...

Białogard (Zachodniopomorskie, gm. Białogard)

328 000 PLN (4 316 zł/m2)

1
-
76 m2
1970
15672819 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 23696120 15672819 Atrakcyjna nieruchomość komercyjna w okolicy Serocka – idealna na kontynuację działalności lub własny biznes!Do sprzedaży funkcjonujący sklep spożywczy zlokalizowany na działce o powierzchni 796 m². Zabudowę stanowi:sklep o powierzchni 317 m² (w tym ...

Serock (Mazowieckie, gm. Serock)

999 000 PLN (3 151 zł/m2)

1
-
317 m2
1990
15656406 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny gospodarstwo 23411323 15656406 Na sprzedaż pięknie położona rolna nieruchomość siedliskowa z lasem.Gospodarstwo o łącznej pow. 4,57 ha plus 0,82 ha lasu w skład którego wchodzą stary dom drewniany, drugi dom drewniany w stanie surowym zamkniętym, budynki gospodarcze: stodoła drewn...

Głuchów (Mazowieckie, gm. Mordy)

600 000 PLN (7 500 zł/m2)

11
-
80 m2
-
15627835 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 22791398 15627835 Świetna okazja!! - do kupienia nowoczesna fabryka w Swarzędzu pod Poznaniem.NOWA NIŻSZA CENA - 11 900 000 zł netto!!!Budynek zajmuje powierzchnię 3600 m², a całkowita powierzchnia objęta sprzedażą to 5700 m². Dodatkowo do nieruchomości przylega dział...

Swarzędz (Wielkopolskie, gm. Swarzędz)

11 900 000 PLN (3 306 zł/m2)

7
2
3600 m2
2010
15751692 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25145699 15751692 Cena 1.980.000,- zł plus 23 % VAT razem 2.435.400,- zł bruttoNa sprzedaż dochodowa restauracja w Kołobrzegu, około 300 metrów od plaży, położona w zachodniej części miasta, w bardzo bliskim sąsiedztwie Grzybowa. Restauracja jest w pełni wyposażona - ...

Kołobrzeg (Zachodnia) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 980 000 PLN (23 855 zł/m2)

3
-
83 m2
-
15382545 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 17309901 15382545 Lokal użytkowy położony w zachodniej części Kołobrzegu przy ul. Wylotowej.Lokal usytuowany na parterze budynku III piętrowego, w chwili obecnej wykorzystywany jest na działalność biurową.Wysokość pomieszczeń 3,5 m, podłoga - terakota, ściany - gładź ...

Kołobrzeg (Zachodnia) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 200 000 PLN (12 000 zł/m2)

11
-
100 m2
-