• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Ilinko Słoneczna

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Słoneczna i Ilinko

Znaleźliśmy 4,109 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale komercyjne

15886669 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal z witrynami w ruchliwej lokalizacji 27763908 15886669 Na sprzedaż lokal 73 m2 z witrynami na parterze w budynku z 2001r., Ursynów Kabaty.Witryny od strony ruchliwej ulicy (piesi, samochody),  przystosowany do lekkiej działalności gastronomicznej, też koncesja na alkohol. Idealny na kawiarnię, lodziarnię...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 825 000 PLN (25 000 zł/m2)

2
-
73 m2
-
15884896 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Elegancki lokal w prestiżowej lokalizacji, Solec 27714344 15884896 Na sprzedaż lokal 180 m2, parter5 w budynku z windą z 2018 r., Śródmieście Solec.Po generalnym remoncie, prestiżowy adres, okolica eleganckich apartamentowców, wysoki standard wykończenia, duże witryny, klimatyzacja, idealny na sklep firmowy, show-ro...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 389 000 PLN (29 939 zł/m2)

11
-
180 m2
2018
15872062 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal użytkowy na rozmaitą działalność, też gastro 27485269 15872062 Do kupienia lokal użytkowy 25 m2 parter3 w budynku z 2023r., Białołęka Nowodwory.Lokal jest przystosowany do prowadzenia lekkiej gastronomii, gotowy do działania od zaraz. Przy ulicy, duży ruch pieszy. Dwa wejścia: główne bezpośrednio z ulicy, drugie...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

382 000 PLN (15 280 zł/m2)

11
-
25 m2
2023
15734540 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronny lokal w stanie deweloperskim 24832155 15734540 Na sprzedaż lokal 158 m2 z witrynami na parterze w budynku z 2024r. Mokotów, Ksawerów.Witryny od strony ruchliwej ulicy (piesi, samochody), doskonały na sklep, showroom, biuro lub inną działalność usługową oprócz gastronomii. Dogodna lokalizacja, bli...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 800 000 PLN (24 051 zł/m2)

11
-
158 m2
2024
15643925 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Komfortowe 5-pokojowe biuro, klimatyzacja 23142088 15643925 Na sprzedaż lokal biurowy 96,20 m2, parter, w budynku z 1990 r. z windą, Praga-Południe, Grochów.Lokal odświeżony, gotowy do użytkowania. Doskonały na siedzibę firmy, biuro księgowe, projektowe, gabinety terapii zajęciowej dla dzieci, punkt usługowy....

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

948 000 PLN (9 875 zł/m2)

5
-
96 m2
1990
15461540 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronny lokal przy metrze 19087218 15461540 Na sprzedaż lokal 203,61 m2, parter11 w budynku z 2003 r. z windą, Ursynów, Natolin.Idealny na przychodnię rehabilitacyjną, lekarską, stomatologiczną, klinikę dermatologiczną, salon kosmetyczny, biuro, punkt przedszkolny, szkołę językową, drogerię i ...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 899 000 PLN (9 355 zł/m2)

5
-
203 m2
2003
15862411 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny garaż 27226242 15862411 Do sprzedaży miejsce postojowe położone na poziomie -2 w garażu podziemnym w apartamentowcu Rondo Verona przy rondzie Powstańców Śląskich we Wrocławiu (rok budowy: 2008 )Do garażu wjeżdża się przez bramę otwieraną na pilota. Teren przed budynkiem mon...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

70 000 PLN (4 667 zł/m2)

11
-
15 m2
-
15812608 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26538854 15812608 Wyjątkowy 3-pokojowy apartament z widokiem na rzekę - 59,95 m English version belowMiasto Marina, ul. Na Grobli III piętro nowoczesna inwestycja w zabudowie hotelowo-biurowej nad Odrą Do lokalu przynależą dwie komórki lokatorskie o powierzchni 3,29...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 280 000 PLN (21 695 zł/m2)

3
-
59 m2
2019
15762362 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25402221 15762362 Nowoczesny apartament inwestycyjny Wrocław Plac Grunwaldzki Apartament inwestycyjny Wrocław Plac Grunwaldzki Gwarantowany zyskApartament obecnie wynajmowanyROI 6%Na sprzedaż apartament inwestycyjny o powierzchni 15,79 m, zlokalizowany w inwestycji ...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

329 000 PLN (21 933 zł/m2)

1
-
15 m2
2016
15465119 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny gospodarstwo 19156186 15465119 Na sprzedaż gospodarstwo położone w cichej i spokojnej okolicy, z daleka od miejskiego zgiełku. Ta wyjątkowa nieruchomość jest idealną propozycją dla osób szukających miejsca, gdzie mogą odpocząć i zregenerować siły po intensywnej pracy.Gospodarstwo ...

Komorowo (Mazowieckie, gm. Rząśnik)

207 000 PLN (17 zł/m2)

11
-
11904 m2
-
15823003 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26641661 15823003 Na sprzedaż parterowy lokal usługowo-handlowy położony w Poznaniu przy ul. 28 czerwca 1956 r. z bezpośrednim wejściem z ulicy. Lokal o pow. 44,46m2: - Sala obsługi 1: 14,91 m2 - Sala ...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

360 000 PLN (8 182 zł/m2)

4
1
44 m2
1910
15882839 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27673475 15882839 CENA DO NEGOCJACJIZapraszamy do odkrycia wyjątkowej nieruchomości w Budzistowie — miejsca o ogromnym potencjale inwestycyjnym, które może stać się prestiżowym hotelem, eleganckim centrum eventowym lub ekskluzywną przestrzenią wypoczynkową. ...

Kołobrzeg (Budzistowo) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

3 200 000 PLN (4 776 zł/m2)

11
-
670 m2
1820