• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Józefów Nadwiślańska

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Nadwiślańska i Józefów

Znaleźliśmy 4,200 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale komercyjne

15667092 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 23591344 15667092 Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy o pow. 234,09 m2 zlokalizowany w Pińczowie. W skład lokalu wchodzą następujące pomieszczenia: sala sprzedaży o pow. 176,64m2 kotłownia o pow. 26,92m2 pomieszczenie biurowe o pow. 5,06m2 pomieszczenie porządk...

Pińczów (Świętokrzyskie, gm. Pińczów)

2 460 000 PLN (10 513 zł/m2)

11
-
234 m2
2024
15582872 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 21836336 15582872 Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy o powierzchni 1020,96 m2 , zlokalizowany na parterze budynku (nowe budownictwo) na osiedlu Sady. W skład lokalu wchodzą: - lokal handlowo-usługowy o pow. 517m2, - pomieszczenie handlowo-usługowo-bi...

Kielce (Sady) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

5 100 000 PLN (5 000 zł/m2)

11
-
1020 m2
2013
15548754 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 20919587 15548754 Na sprzedaż lokal usługowy o pow. 71,77 m2, dostępny na parterze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kieleckiego i lasuparku nad zalewem. Lokal jest oferowany w standardzie deweloper...

Kielce (Szydłówek) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

794 493 PLN (11 190 zł/m2)

11
-
71 m2
2026
15318138 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 15654126 15318138 Na sprzedaż dom o charakterze usługowo-mieszkalnym o powierzchni ok. 155m2 zlokalizowany w centrum Pacanowa, w powiecie buskim. Dom usytuowany na działce o powierzchni 700m2 . W skład domu wchodzą: dwa pomieszczenia sklepowe, pokój, łazienka z WC, ...

Pacanów (Świętokrzyskie, gm. Pacanów)

490 000 PLN (3 161 zł/m2)

11
-
155 m2
1890
15738758 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 24912721 15738758 Do sprzedaży obiekt MAGAZYNOWO-PRODUKCYJNY z zapleczem ekspozycyjno-biurowym o całkowitej powierzchni użytkowej 1430 mkw. Działka o łącznej powierzchni 4069m2 i prostokątnym kształcie, położona między dwoma drogami utwardzonymi, wjazd na działkę dwie...

Milanówek (Mazowieckie, gm. Milanówek)

4 700 000 PLN (3 287 zł/m2)

1
-
1430 m2
2000
15875614 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27526061 15875614 Na sprzedaż wyjątkowa posesja, zlokalizowana w sercu turystycznej miejscowości Mikołajki. W skład nieruchomości wchodzą 4 zaadaptowane lokale, z których trzy są przygotowane pod wynajem, a jeden to lokal mieszkalny. Nieruchomość stanowi doskonałą inw...

Mikołajki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Mikołajki)

1 149 999 PLN (4 423 zł/m2)

1
-
260 m2
1960
15666096 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23584669 15666096 Na sprzedaż: lokal użytkowy 78 m² Chojnów, ul. Legnicka,Lokalizacja:Nieruchomość położona jest w doskonale skomunikowanej części Chojnowa, przy ulicy Legnickiej jednej z głównych arterii miasta, wyróżniającej się dużym ruchem pieszym i samochodowym...

Chojnów (Dolnośląskie, gm. Chojnów)

600 000 PLN (7 692 zł/m2)

5
1
78 m2
1845
15636746 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 22967232 15636746 Zachęcam do osobistego zapoznania się z tą wyjątkową ofertą.Lokal położony jest w miejscowości Płośnica gmina wiejska w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie działdowskim.Lokalu usługowo -handlowy sprzedawany jest za cenę 300 000 PLN, o całk...

Płośnica (Warmińsko-Mazurskie, gm. Płośnica)

300 000 PLN (1 288 zł/m2)

1
-
233 m2
1975
15890159 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27873400 15890159 Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży lokalu położonego w Gdyni przy ulicy Swarzewskiej.Oferta dostępna TYLKO w biurze Gaudium.Lokalizacja:Lokal położony jest w Gdyni przy ul. Swarzewskiej.Dogodne położenie wśród zabudowy mieszkaniowej zapewnia stał...

Gdynia (Chylonia) (Pomorskie, gm. Gdynia)

190 000 PLN (4 524 zł/m2)

1
-
42 m2
-
15108120 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 9986544 15108120 Na sprzedaż lokal z sieciowym najemcą. Umowa najmu 5+5, począwszy od IV 2021r. Stopa zwrotu na poziomie 5%. Czynsz najmu pobierany jest w walucie euro, natomiast waloryzacja następuje na podstawie podanej przez GUS inflacji. Grunt własnościowy. Lokal...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

8 504 800 PLN (21 262 zł/m2)

1
-
400 m2
1900
13345355 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 1636690 13345355 Do wynajmu lokal handlowo-usługowy zlokalizowany w centrum. Posiada dużą witrynę, ogrzewanie miejskie. Wejście do niego po kilku schodkach. Lokal posiada klimatyzację oraz instalację alarmową. Czynsz do wspólnoty to ok. 400 pln.Powyższa propozycja ni...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 800 000 PLN (14 063 zł/m2)

1
-
128 m2
1900
15891101 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny gabinet 27886519 15891101 Obiekt z prosperującą nowoczesną kliniką, po modernizacji, trzy kondygnacje plus piwnica, z windą, w doskonałym położeniu w Giżycku, na działce z wygodnym parkingiem. Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego dopuszcza możliwość zmiany sposobu u...

Giżycko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

5 590 000 PLN (10 370 zł/m2)

1
-
539.03 m2
-