• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Kielce

Znalezionych ofert: 63

15548744 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 20919580 15548744 Na sprzedaż lokal usługowy o pow. 100,94 m2, dostępny na parterze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kieleckiego i lasuparku nad zalewem. Lokal jest oferowany w standardzie dewelope...

Kielce (Szydłówek) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 117 405 PLN (11 174 zł/m2)

11
-
100 m2
2026
15619833 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 22595148 15619833 Do sprzedania kompleks 11 budynków o łącznej powierzchni 10 094 m2 w skład którego wchodzą: hale produkcyjne, magazynowe, dwa biurowce, transformatorownia. Powierzchnia działki: 20 723m2 (grunt oddany w użytkowanie wieczyste). Działka znajduje s...

Kielce (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

16 605 000 PLN (1 645 zł/m2)

11
-
10094 m2
1950
15670191 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23636483 15670191 Na sprzedaż lokal o powierzchni 90 m2 , zlokalizowany na parterze w 3-piętrowej kamienicy, w ścisłym c entrum przy ul. Sienkiewicza . Lokal jest przedzielony na dwie części o powierzchniach 47,52 m2 i 42,48 m2 . Każdy z nich posiada odrę...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

640 000 PLN (7 111 zł/m2)

11
-
90 m2
1930
15667638 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23607750 15667638 Na sprzedaż lokal o powierzchni użytkowej 59,63 m2, usytuowany w centrum Kielc przy ul. Panoramicznej. Lokal znajduje się na parterze, dziesięciopiętrowego apartamentowca, w pobliżu głównych ciągów komunikacyjnych. Nieruchomość składa się: - sa...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

586 759 PLN (9 945 zł/m2)

11
-
59 m2
2017
13319522 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 88229 13319522 Na sprzedaż budynek biurowy o 4 kondygnacjach naziemnych (w tym poddasze) i 1 kondygnacji podziemnej zlokalizowany w centrum Kielc przy ul. Wspólnej. Budynek o pow. 1541,37m2 z parkingiem naziemnym na 14 samochodów, dodatkowo możliwość parkowania za...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

6 200 000 PLN (4 023 zł/m2)

11
-
1541 m2
-
13152754 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 87346 13152754 Na sprzedaż lokal o powierzchni 115 m2 składający się z 5 małych mieszkań (każde z osobną łazienką i aneksem kuchennym). Lokal znajduje się na parterze trzypiętrowego budynku zlokalizowanego przy ul. Witosa, w sąsiedztwie terenów rekreacyjnych dol...

Kielce (Piaski) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 131 600 PLN (9 840 zł/m2)

11
-
115 m2
2018
15629773 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22836410 15629773 Biuro Nieruchomości Metrohouse przedstawia Państwu sprzedaż kompleksu składającego się z 4 budynków usytuowanych na działkach o łącznej powierzchni 12 216 m² przy w Kielcach.W skład obiektu wchodzą:BUDYNEK A o powierzchni 1764 m² w skład którego wcho...

Kielce (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

20 000 000 PLN (2 940 zł/m2)

11
-
6802 m2
2001
14858587 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 3513860 14858587 Oferuję sprzedaż lokalu usługowego w ścisłym centrum Kielc przy ulicy Paderewskiego.Nieruchomość usytuowana jest na parterze w 5 piętrowej kamienicy przy bardzo ruchliwym węźle komunikacyjnym.Lokal o powierzchni 64,93 m² w skład którego wchodzą:- rec...

Kielce (Śródmieście) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

749 000 PLN (11 703 zł/m2)

11
-
64 m2
1970
15836255 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26707941 15836255 Na sprzedaż lokal o powierzchni 39 m2 zlokalizowane na III piętrze w nowoczesnym budynku z windą przy al. IX wieków Kielc (budynek Becher Platinum). Lokal składa się z jednego dużego pomieszczenia (dzięki dużej ilości okien istnieje możliwość podzi...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

365 500 PLN (9 372 zł/m2)

11
-
39 m2
2010
15884187 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27695940 15884187 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJINAJWIĘKSZE ATUTY:✅ Parking w cenie: dedykowane miejsce postojowe bezpośrednio przy wejściu (komfort dla Klientów i dostaw).✅ Stan deweloperski: dowolna aranżacja pod biuro, gabinet, sklep czy usługi.✅ Faktura VAT...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

639 000 PLN (7 793 zł/m2)

11
-
82 m2
-
14898225 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 4235765 14898225 Na sprzedaż budynek usługowo-biurowo-mieszkalny zlokalizowany w przy ul. Piekoszowskiej w Kielcach. Planowana powierzchnia użytkowa budynku to 863,11 m2. Budynek posiada IV kondygnację. Planowany podział powierzchni: PIWNICA: Sala komsumpcyjna:...

Kielce (Czarnów) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

3 600 000 PLN (4 171 zł/m2)

11
-
863 m2
2022
15136041 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 10664506 15136041 Niepowtarzalna oferta w sprzedaży lokal handlowo-usługowy w świetnej lokalizacji obok Targu Na sprzedaż w świetnej lokalizacji lokal użytkowy o powierzchni 197 m.kw. w standardzie deweloperskim w centrum Kielc.Istnieje możliwość zakupu również sąsie...

Kielce (Śródmieście) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 674 500 PLN (8 500 zł/m2)

11
1
197 m2
-