• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Krasnystaw Czysta

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Krasnystaw i Czysta

Znaleźliśmy 4,201 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale komercyjne

15792727 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26025827 15792727 Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa o powierzchni 1668 m2, zabudowana budynkiem o funkcji magazynowo-biurowej z zapleczem socjalnym (448 m2), położona w Stobnie, z dogodnym zjazdem z głównej drogi prowadzącej do Szczecina. Część magazyn...

Stobno (Zachodniopomorskie, gm. Kołbaskowo)

2 250 000 PLN (5 022 zł/m2)

1
-
448 m2
-
15884896 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Elegancki lokal w prestiżowej lokalizacji, Solec 27714344 15884896 Na sprzedaż lokal 180 m2, parter5 w budynku z windą z 2018 r., Śródmieście Solec.Po generalnym remoncie, prestiżowy adres, okolica eleganckich apartamentowców, wysoki standard wykończenia, duże witryny, klimatyzacja, idealny na sklep firmowy, show-ro...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 389 000 PLN (29 939 zł/m2)

11
-
180 m2
2018
15872062 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal użytkowy na rozmaitą działalność, też gastro 27485269 15872062 Do kupienia lokal użytkowy 25 m2 parter3 w budynku z 2023r., Białołęka Nowodwory.Lokal jest przystosowany do prowadzenia lekkiej gastronomii, gotowy do działania od zaraz. Przy ulicy, duży ruch pieszy. Dwa wejścia: główne bezpośrednio z ulicy, drugie...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

382 000 PLN (15 280 zł/m2)

11
-
25 m2
2023
15868079 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27364332 15868079 Na sprzedaż pawilon handlowo-usługowy o powierzchni użytkowej 457,7 m2, zlokalizowany na działce o powierzchni 0,2674 ha w centralnej części m. Ostrów Wielkopolski. Obiekt parterowy, wybudowany w technologii murowanej, ocieplony, z dachem płaski...

Ostrów Wielkopolski (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

2 500 000 PLN (5 470 zł/m2)

4
1
457 m2
1999
15844037 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26820081 15844037 Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość komercyjna 800 m2 centrum Raszkowa 2 opcje zakupu 1 950 000 zł 2 400 000 zł. Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość komercyjna położona w samym sercu Raszkowa, w powiecie ostrowskim, w południowej Wielkopolsc...

Raszków (Rynek) (Wielkopolskie, gm. Raszków)

1 950 000 PLN (2 438 zł/m2)

12
1
800 m2
-
15842547 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 26806439 15842547 Na sprzedaż wyjątkowa restauracja z 32-letnią tradycją gotowy, dochodowy biznes Raszków - okolice Ostrowa Wielkopolskiego. Na sprzedaż dobrze prosperująca restauracja z ugruntowaną i rozpoznawalną marką, położona w samym sercu malowniczego Ras...

Raszków (Rynek) (Wielkopolskie, gm. Raszków)

2 400 000 PLN (3 000 zł/m2)

12
1
800 m2
-
15887633 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27789549 15887633 Lokal z dużą witryną na parterze, pod działalność handlowo-usługową. Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze. Bestate Nieruchomości Wrocław oferuje do sprzedania lokal położony we Wrocławiu przy ulicy Krakowskiej, o powierzchni użytkowej 82...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

740 000 PLN (9 024 zł/m2)

11
-
82 m2
2020
15892243 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27898686 15892243 Kraków - Stare Miasto ul. Batorego 52,3 m² lokal usługowy centrum Na sprzedaż atrakcyjny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 52,3 m², zlokalizowany w ścisłym centrum Krakowa - przy ul. Batorego, zaledwie ok. 10 minut s...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

490 000 PLN (9 423 zł/m2)

11
-
52 m2
1930
15892373 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27898622 15892373 Do sprzedania piękny dom położony w Wieliczce przy ul. Na Stoku. Wolnostojący dom położony na 5 arowej ogrodzonej działce. Ma około 226 m2. W 2013 roku przeszedł remont oraz odnowienie pokrycia dachowego. Dom wybudowany tech...

Wieliczka (Wieliczka) (Małopolskie, gm. Wieliczka)

1 690 000 PLN (7 478 zł/m2)

11
-
226 m2
1999
15639136 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23031078 15639136 Na sprzedaż - lokale usługowe w nowoczesnym apartamentowcu na granicy Krakowa i Skawiny Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje ofertę sprzedaży trzech atrakcyjnych lokali usługowych o powierzchniach: 293 m² , 223 m²...

Skawina (Skawina) (Małopolskie, gm. Skawina)

2 198 025 PLN (7 502 zł/m2)

11
-
293 m2
2023
15813086 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 26555489 15813086 Lokal użytkowy w Zielonce, idealna inwestycja, 81 m2.Szukasz nieruchomości z dużym potencjałem inwestycyjnym? Marzysz o własnym biznesie? Chcesz otworzyć sklep, biuro lub punkt usługowy? Ta oferta może być strzałem w dziesiątkę!Prezentujemy na sprzed...

Zielonka (Dolnośląskie, gm. Węgliniec)

145 000 PLN (1 790 zł/m2)

1
-
81 m2
1970
15634849 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22927519 15634849 NOWA CENA NIERUCHOMOŚCI - teraz 12.000.000 zł do negocjacji.NIERUCHOMOŚĆ POSIADA DUŻY POTENCJAŁ JAKO MAGAZYN, CENTRUM DYSTRYBUCYJNE LUB POD DOWOLNĄ PRODUKCJĘ, MONTAŻ CZY PREFABRYKACJE. ZAPRASZAM DO PREZENTACJI NIERUCHOMOŚCI.Na sprzedaż nieruchomość...

Szczekociny (Śląskie, gm. Szczekociny)

12 000 000 PLN (1 364 zł/m2)

11
-
8800 m2
1985