• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Międzyborów Waryńskiego

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Waryńskiego i Międzyborów

Znaleźliśmy 4,088 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale komercyjne

15213340 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 12760800 15213340 Przestronny lokal handlowo-usługowy, będący obecnie restauracją, szuka nowego właściciela! W rozwijającej się, młodej dzielnicy Gdańska mieści się dobrze prosperująca restauracja o nowoczesnym wystroju, dużych witrynach i przestronnym wnętrzu. Lokal ...

Gdańsk (Jasień) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 134 146 PLN (8 159 zł/m2)

11
-
139 m2
2013
15611668 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22434465 15611668 Na sprzedaż - wielofunkcyjna nieruchomość położona w centrum Pruszcza Gdańskiego (ul. Obrońców Poczty Polskiej).Obecnie przestrzeń składająca się z 2 segmentów jest podzielona na dwie funkcje:- parter: 3 lokale usługowegabinety medyczne (spełniają wy...

Pruszcz Gdański (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

1 449 000 PLN (8 474 zł/m2)

5
3
171 m2
1994
15553574 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny pensjonat 21050667 15553574 Na sprzedaż - piękny, zabytkowy pensjonat nad morzem (ok. 2 km od plaży)!W malowniczej miejscowości Mikoszewo, tuż przy ujściu Wisły do morza, od ponad 140 lat działa obiekt gastronomiczno-noclegowy. Budynek powstał ok. 1880 roku jako karczma gospod...

Mikoszewo (Pomorskie, gm. Stegna)

1 750 000 PLN (4 916 zł/m2)

10
5
356 m2
1880
15847852 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 26923520 15847852 Oferujemy nieruchomość - położona w miejscowości Olkusz przy ul. Głowackiego, składa się z działek nr 776 47 oraz 77646 o powierzchni 5. 270 m ² zabudowanych budynkami o charakterze biurowo - produkcyjno - magazynowym o łącznej...

Olkusz (Małopolskie, gm. Olkusz)

4 990 000 PLN (1 964 zł/m2)

11
-
2541 m2
2007
15897052 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27993084 15897052 Oferuję na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 104m2 z dużymi witrynami wychodzącymi na dwie duże ulice, położony na parterze czteropiętrowego budynku z 2007 roku. Do lokalu są dwa niezależne wejścia z ulicy. Do lokalu przynależy także ogródek o po...

Warszawa (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 660 000 PLN (15 962 zł/m2)

1
-
104 m2
2007
15896953 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27992290 15896953 Kraków - Wola Duchacka Lokal handlowy 134,34 m2 parter-front z witryną Może być również biurowo-usługowy!! Lokalizacja Wola DuchackaKurdwanów! Lokal handlowy o powierzchni 134,34 m2 znajduje...

Kraków (Podgórze duchackie) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 300 000 PLN (9 630 zł/m2)

11
-
135 m2
2005
15835854 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gotowa inwestycja mieszkaniowa – Ustka, ul. Krokus 26705256 15835854 Gotowa inwestycja mieszkaniowa - Ustka, ul. KrokusowaNa sprzedaż kompleks nieruchomości mieszkalnych stanowiący w pełni wynajęty, funkcjonujący produkt inwestycyjny, generujący stabilny, powtarzalny dochód pasywny.Lokalizacja: Ustka, ul. KrokusowaDzi...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

7 990 000 PLN (9 804 zł/m2)

12
-
815 m2
-
15698609 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 24152335 15698609 Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą niezwykłej nieruchomości, położonej w jednym z najbardziej malowniczych i rozpoznawalnych miejsc w Olecku - Olecko, ul. Plac Zamkowy 1. To historyczne miejsce, doskonale znane mieszkańcom, niegdyś tętn...

Olecko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

799 000 PLN (4 390 zł/m2)

11
-
182 m2
1927
15644423 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23150118 15644423 Na sprzedaż – wyjątkowy obiekt z potencjałem inwestycyjnym i deweloperskim Olecko, ul. PartyzantówNa sprzedaż oferujemy niezwykły obiekt komercyjno-inwestycyjny, w którym obecnie prowadzona jest działalność restauracyjna oraz wynajem sal bankietowyc...

Olecko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

3 800 000 PLN (4 130 zł/m2)

3
-
920 m2
1962
15604202 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gotowe biuro w centrum biznesowym 22282930 15604202 Na sprzedaż biuro 375m2, piętro 36 z windą w budynku z 2009r., Wola Mirów.Prestiżowy adres, świetny dojazd, biuro idealne dla firmy programistycznej, agencji marketingowej, kancelarii prawnej, szkoły językowej, itp. W cenie wyposażenie i umeblowanie....

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 761 661 PLN (26 031 zł/m2)

11
-
375 m2
2009
15896800 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27988606 15896800 Lokal mieszkalno-komercyjny w centrum Krakowa ul. Wrocławska, Kraków 115 m² Na sprzedaż lokal mieszkalno-komercyjny o powierzchni 115 m² , położony przy prestiżowej i doskonale skomunikowanej ulicy Wrocławskie...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

860 000 PLN (7 478 zł/m2)

11
-
115 m2
2000
15823023 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny hotel 26641660 15823023 Biuro nie pobiera prowizji od Kupującego! Na sprzedaż wyjątkowa, zabytkowa karczma wraz z zadbanym hotelikiem. Nieruchomość położona jest w Ptaszkowie w powiecie grodziskim, gmina Grodzisk Wielkopolski, przy drodze krajow...

Ptaszkowo (Wielkopolskie, gm. Grodzisk Wielkopolski)

4 200 000 PLN (424 zł/m2)

12
14
9900 m2
2000