• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Ostrzeszów Wiosny Ludów

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Wiosny, Ostrzeszów i Ludów

Znaleźliśmy 4,171 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale komercyjne

15878948 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 27602827 15878948 Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość łącząca funkcję magazynowo-usługową z częścią mieszkalno-biurową jedna z niewielu realnych możliwości, aby połączyć miejsce pracy z miejscem zamieszkania w jednym, spójnym i funkcjonalnym obiekcie.Budynek został za...

Nakło Śląskie (Śląskie, gm. Świerklaniec)

1 100 000 PLN (2 842 zł/m2)

4
1
387 m2
2012
15593889 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22042063 15593889 Oferujemy na sprzedaż budynek o powierzchni 1161,55 m², usytuowany na działce o powierzchni 993 m², w świetnej lokalizacji, doskonale skomunikowanej z centrum miasta oraz kluczowymi arteriami drogowymi: A1, DK94 i drogą 911.LOKALIZACJA I KOMUNIKACJA:...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

1 750 000 PLN (1 507 zł/m2)

11
-
1161 m2
1937
15680986 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny pawilon 23839547 15680986 Lokal użytkowy na sprzedaż - Zgorzelec, pawilony handlowe, parter. Na sprzedaż lokal użytkowy o łącznej powierzchni 168,40 m2, zlokalizowany na parterze w zabudowie pawilonowej w centralnej części Zgorzelca. Składa się z dwóch części: zasadniczej (1...

Zgorzelec (Centrum) (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

520 000 PLN (5 098 zł/m2)

5
1
102 m2
-
14985214 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 6117563 14985214 NOWA OFERTA Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o pow. 337 m2 z posadowionym na niej budynkiem wraz z nieruchomoscią gruntową stanowiacą drogę dojazdową. Obiekt dwukondygnacyjny o pow. według oświadczenia Właściciela ok. 170 m2, która obejmuję: na p...

Jędrzychowice (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

490 000 PLN (2 882 zł/m2)

11
1
170 m2
-
15824389 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny pensjonat 26633229 15824389 Na sprzedaż świetna inwestycja w malowniczej Przewłoce pod Ustką. To doskonała okazja dla inwestorów poszukujących nieruchomości z potencjałem w niezwykle atrakcyjnej lokalizacji.Budynek do remontu o powierzchni 420 m2 usytuowany na działce 686 m2 zo...

Przewłoka (Pomorskie, gm. Ustka)

890 000 PLN (2 119 zł/m2)

11
-
420 m2
1880
15815378 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 26610104 15815378 Przedmiotem sprzedaży jest dochodowa nieruchomość komercyjno-mieszkalna, idealna dla inwestora poszukującego stabilnego źródła przychodu. Budynek obejmuje 4 w pełni wynajęte lokale usługowe oraz 2 mieszkania, z czego jedno jest wynajęte, a drugie dos...

Chorzele (Mazowieckie, gm. Chorzele)

1 100 000 PLN (3 943 zł/m2)

3
3
279 m2
2018
15812608 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26538854 15812608 Wyjątkowy 3-pokojowy apartament z widokiem na rzekę - 59,95 m English version belowMiasto Marina, ul. Na Grobli III piętro nowoczesna inwestycja w zabudowie hotelowo-biurowej nad Odrą Do lokalu przynależą dwie komórki lokatorskie o powierzchni 3,29...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 280 000 PLN (21 695 zł/m2)

3
-
59 m2
2019
15875476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27525539 15875476 Na sprzedaż zakład szwalniczy – przestronny i nowoczesny obiekt w świetnej lokalizacji.Nieruchomość obejmuje dużą halę produkcyjną, która została zaprojektowana z myślą o efektywności i komfortowej pracy.Wnętrze obiektu zapewnia przestronność oraz do...

Rozdrażew (Wielkopolskie, gm. Rozdrażew)

999 000 PLN (484 zł/m2)

12
-
2062 m2
2012
15890507 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal w super lokalziacji! 27879009 15890507 Sprzedaż prawa do umowy dzierżawyPo więcej informacji zapraszam do kontaktuLOKALIZACJA: Ulica Jaśkowa Dolina dzielnica Wrzeszcz to prestiżowa, zielona i spokojna lokalizacja, a jednocześnie świetnie skomunikowana: szybki dojazd do centrum Wrzeszcza, ...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

250 000 PLN (7 353 zł/m2)

11
-
34 m2
2005
15623977 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22687165 15623977 Oferujemy na sprzedaż narożny lokal użytkowy usytuowany w jednym z najlepszych punktów w mieście – u zbiegu alei Wyzwolenia i ulicy Jana Długosza. To rejon Szczecina na granicy Śródmieścia Północnego i Niebuszewa, miejsce o dużym natężeniu ruchu pies...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

499 000 PLN (8 232 zł/m2)

5
-
60.62 m2
1900
15887633 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27789549 15887633 Lokal z dużą witryną na parterze, pod działalność handlowo-usługową. Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze. Bestate Nieruchomości Wrocław oferuje do sprzedania lokal położony we Wrocławiu przy ulicy Krakowskiej, o powierzchni użytkowej 82...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

740 000 PLN (9 024 zł/m2)

11
-
82 m2
2020
14407706 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 31803 14407706 Wołów, budynek usługowy, 2027 m2, sprzedam, 730 000 zł. Budynek z magazynem i dużym parkingiem przy Rynku. Główny budynek to obiekt o powierzchni prawie 1 900 m2, 4-kondygnacyjny w całości podpiwniczony, składający się z trzech połączonych...

Wołów (Dolnośląskie, gm. Wołów)

730 000 PLN (361 zł/m2)

12
1
2021 m2
-