• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Sobiekursk Moczulskiej Hanny

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Sobiekursk, Moczulskiej i Hanny

Znaleźliśmy 4,171 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale komercyjne

15894424 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 27942015 15894424 Kozanów 154m2 Gastronomia Usługi...Przedstawiamy Państwu lokal o powierzchni 154m2 na wrocławskim Kozanowie.Lokal posiada wejście bezpośrednio na chodnik oraz duże witryny.Przy lokalu znajduje się darmowy parking.Lokal od lat używany do prowadzenia...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

849 995 PLN (5 514 zł/m2)

1
-
154.15 m2
-
15824389 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny pensjonat 26633229 15824389 Na sprzedaż świetna inwestycja w malowniczej Przewłoce pod Ustką. To doskonała okazja dla inwestorów poszukujących nieruchomości z potencjałem w niezwykle atrakcyjnej lokalizacji.Budynek do remontu o powierzchni 420 m2 usytuowany na działce 686 m2 zo...

Przewłoka (Pomorskie, gm. Ustka)

890 000 PLN (2 119 zł/m2)

11
-
420 m2
1880
15815378 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 26610104 15815378 Przedmiotem sprzedaży jest dochodowa nieruchomość komercyjno-mieszkalna, idealna dla inwestora poszukującego stabilnego źródła przychodu. Budynek obejmuje 4 w pełni wynajęte lokale usługowe oraz 2 mieszkania, z czego jedno jest wynajęte, a drugie dos...

Chorzele (Mazowieckie, gm. Chorzele)

1 100 000 PLN (3 943 zł/m2)

3
3
279 m2
2018
15812608 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26538854 15812608 Wyjątkowy 3-pokojowy apartament z widokiem na rzekę - 59,95 m English version belowMiasto Marina, ul. Na Grobli III piętro nowoczesna inwestycja w zabudowie hotelowo-biurowej nad Odrą Do lokalu przynależą dwie komórki lokatorskie o powierzchni 3,29...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 280 000 PLN (21 695 zł/m2)

3
-
59 m2
2019
15875476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27525539 15875476 Na sprzedaż zakład szwalniczy – przestronny i nowoczesny obiekt w świetnej lokalizacji.Nieruchomość obejmuje dużą halę produkcyjną, która została zaprojektowana z myślą o efektywności i komfortowej pracy.Wnętrze obiektu zapewnia przestronność oraz do...

Rozdrażew (Wielkopolskie, gm. Rozdrażew)

999 000 PLN (484 zł/m2)

12
-
2062 m2
2012
15890507 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal w super lokalziacji! 27879009 15890507 Sprzedaż prawa do umowy dzierżawyPo więcej informacji zapraszam do kontaktuLOKALIZACJA: Ulica Jaśkowa Dolina dzielnica Wrzeszcz to prestiżowa, zielona i spokojna lokalizacja, a jednocześnie świetnie skomunikowana: szybki dojazd do centrum Wrzeszcza, ...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

250 000 PLN (7 353 zł/m2)

11
-
34 m2
2005
15623977 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22687165 15623977 Oferujemy na sprzedaż narożny lokal użytkowy usytuowany w jednym z najlepszych punktów w mieście – u zbiegu alei Wyzwolenia i ulicy Jana Długosza. To rejon Szczecina na granicy Śródmieścia Północnego i Niebuszewa, miejsce o dużym natężeniu ruchu pies...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

499 000 PLN (8 232 zł/m2)

5
-
60.62 m2
1900
15887633 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27789549 15887633 Lokal z dużą witryną na parterze, pod działalność handlowo-usługową. Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze. Bestate Nieruchomości Wrocław oferuje do sprzedania lokal położony we Wrocławiu przy ulicy Krakowskiej, o powierzchni użytkowej 82...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

740 000 PLN (9 024 zł/m2)

11
-
82 m2
2020
14407706 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 31803 14407706 Wołów, budynek usługowy, 2027 m2, sprzedam, 730 000 zł. Budynek z magazynem i dużym parkingiem przy Rynku. Główny budynek to obiekt o powierzchni prawie 1 900 m2, 4-kondygnacyjny w całości podpiwniczony, składający się z trzech połączonych...

Wołów (Dolnośląskie, gm. Wołów)

730 000 PLN (361 zł/m2)

12
1
2021 m2
-
15830966 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kompleks 3 budynków mieszkalno-usługowych 26684047 15830966 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży kompleksu trzech budynków o zwartej zabudowie, położonych w atrakcyjnej lo...

Tczew (Pomorskie, gm. Tczew)

1 419 000 PLN (3 277 zł/m2)

12
-
433 m2
1990
15860828 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27184709 15860828 Czynne gospodarstwo mleczne - 22,79 ha - gmina Wieleń Na sprzedaż samowystarczalne gospodarstwo mleczne o powierzchni 22,79 ha , położone w obrębie Wrzeszczyna i Potrzebowice (gmina Wieleń, powiat czarnkowsko-trzcianecki). To kompletna nieru...

Wrzeszczyna (Wielkopolskie, gm. Wieleń)

2 999 000 PLN (1 999 zł/m2)

11
-
1500 m2
2015
15882087 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27657161 15882087 Obiekt tani w utrzymaniu, przewidywalny kosztowo i przygotowany technologicznie do prowadzenia nowoczesnej działalności gospodarczej. Położony przy ul. Masztowej 1 w Olsztynie łączy doskonałą lokalizację z szybkim dojazdem do centrum i obwodnicy oraz...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

3 070 000 PLN (8 365 zł/m2)

8
-
367 m2
2003