• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Strzegom Bankowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Strzegom i Bankowa

Znaleźliśmy 4,188 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale komercyjne

15797561 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gotowy lokal na sprzedaż 26152283 15797561 Lokal handlowo-użytkowy na sprzedaż - 37m2.Na sprzedaż lokal o powierzchni 37m2. Idealna lokalizacja, w pobliżu dworca PKS i PKP, punktów gastronomicznych oraz placówek edukacyjnych.Lokal posiada:- pomieszczenie sprzedażowe - 23m2- zaplecze - 13,5 m2...

Złotów (Wielkopolskie, gm. Złotów)

180 000 PLN (4 865 zł/m2)

4
-
37 m2
-
15853974 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 27065354 15853974 Bronowicka 42 Kraków - lokal użytkowy w doskonałej lokalizacji na sprzedaż. Lokal o powierzchni ok. 54 m2 do własnej aranżacji, położony na parterze nowoczesnego apatamentowca. Obok sklep Żabka, poczta, przystanki tramwajowe. Wejście bezpośrednio z r...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

810 000 PLN (15 000 zł/m2)

11
-
54 m2
2008
15852062 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27024937 15852062 Wyjątkowa Przestrzeń Biurowa w Sercu Historycznego Tobaco Park Idealna Siedziba dla Wizjonerskich PrzedsiębiorcówCzy marzysz o biurze, które nie jest tylko miejscem pracy, ale inspirującą przestrzenią, gdzie historia spotyka się z nowoczesnością? Jeś...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 990 000 PLN (9 343 zł/m2)

3
2
213 m2
2016
14776118 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25888 14776118 Stare Miasto - Bracka, 200 metrów od Rynku Głównego. Inwestycja do generalnego remontu i do własnej aranżacji.Do sprzedania 4 lokale użytkowe, każdy z odrębną księgą wieczystą, stanowiące całość oficyny tylnej kamienicy , inwestycja do generalnego r...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 000 000 PLN (19 481 zł/m2)

11
-
154 m2
1906
15889533 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27852070 15889533 Na sprzedaż: Pawilon handlowy o powierzchni użytkowej 20 m² w Chorzowie.Lokalizacja: Chorzów, ul. Długa – osiedle mieszkanioweParametry:Powierzchnia zabudowy: ok. 20 m² (4,5 m x 4,5 m)Typ: pawilon handlowy kioskStan: do remontu – możliwość własnej a...

Chorzów (Batory) (Śląskie, gm. Chorzów)

20 000 PLN (1 000 zł/m2)

1
-
20 m2
1995
15823023 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny hotel 26641660 15823023 Biuro nie pobiera prowizji od Kupującego! Na sprzedaż wyjątkowa, zabytkowa karczma wraz z zadbanym hotelikiem. Nieruchomość położona jest w Ptaszkowie w powiecie grodziskim, gmina Grodzisk Wielkopolski, przy drodze krajow...

Ptaszkowo (Wielkopolskie, gm. Grodzisk Wielkopolski)

4 200 000 PLN (424 zł/m2)

12
14
9900 m2
2000
14066346 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 4168 14066346 Lokal położony na parterze przy głównej ulicy w Kołobrzegu.- Przed lokalem 3 własne miejsca parkingowe.- Brak barier dla osób niepełnosprawnych - Dwa niezależne wejścia ( główne i na zaplecze )- WC dla klientów - Łazienka i zaplecze socjalne- Pomiesz...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 250 000 PLN (10 000 zł/m2)

5
-
125 m2
1992
15729735 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Warsztat samochodowy 160m2 na Kaszubach! 24767086 15729735 Na sprzedaż warsztat samochodowy o powierzchni 160 m2 znajdujący się na atrakcyjnej działce (pow. 719 m2), w miejscowości Borowo.Idealna propozycja dla osób chcących prowadzić własny warsztat, stację obsługi pojazdów, a także jako inwestycja pod wyna...

Borowo (Pomorskie, gm. Kartuzy)

599 000 PLN (3 744 zł/m2)

3
-
160 m2
-
15177069 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mikoszewo! ośrodek wypoczynkowy! 11737267 15177069 Na sprzedaż działka z dobrze prosperującym ośrodkiem wypoczynkowym położona w Mikoszewie, w malowniczym otoczeniu lasu. Na terenie obiektu znajduje się również wspólna kuchnia z jadalnią, pokój zabaw dla dzieci, recepcja i plac zabaw. Cały teren jest...

Mikoszewo (Pomorskie, gm. Stegna)

1 715 000 PLN (770 zł/m2)

12
-
2228 m2
-
15886624 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal z witryną oraz dwoma niezależnymi wejściami 27763026 15886624 Na sprzedaż lokal 189,4 m2 z witrynami w parterowym budynku z 2001r., Wilanów Wysoki.Witryny od strony ulicy, dwa niezależne wejścia, super na działalność medyczną, salon beauty, biuro rachunkowe, kancelarię, pracownię projektową, gabinety terapeutyc...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 443 260 PLN (12 927 zł/m2)

7
-
189 m2
-
15882884 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27673218 15882884 Oferujemy Państwu do sprzedaży przestronny lokal biurowy o powierzchni 74.20 m2 w samym centrum Szczecina 2min pieszo do Bramy Portowej.Usytuowany na 1 piętrze w kameralnym biurowcu tuż obok cukierni Czekoladowa.Lokal nie wymaga żadnych nakładów f...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

460 000 PLN (6 199 zł/m2)

4
-
74.2 m2
2000
15834138 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesny lokal do przejęcia z najemcą 26711044 15834138 Na sprzedaż lokal 152m2, parter6 w budynku z 2016r., Wola Czyste.Duże i szerokie witryny od strony ruchliwej ulicy. Lokal jest w znakomitym stanie technicznym, świeżo po remoncie. Obecnie prowadzona jest działalność z branży fitness. Również doskonał...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 890 000 PLN (19 013 zł/m2)

11
-
152 m2
2016