• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Warszawa Włochy

Znalezionych ofert: 22

15840873 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 26786102 15840873 Wyjątkowy Lokal Użytkowy 80 m² na Pilchowickiej – Idealny dla Twojego Biznesu!Prezentujemy Państwu atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 80 m², położony na parterze budynku przy ulicy Pilchowickiej w Warszawie. Ten wszec...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 220 000 PLN (15 250 zł/m2)

5
-
80 m2
2011
15886519 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 27761188 15886519 Lokal handlowy na sprzedaż, doskonały na działalność medyczną, branżę beauty lub inne.Oferujemy lokal handlowy na sprzedaż.Lokal znajduje się w niewielkim budynku apartamentowym.Lokal jest w stanie deweloperskim.Do lokalu przynależą dwa miejsca parki...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 500 000 PLN (14 851 zł/m2)

3
-
101 m2
2025
15845753 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 26868123 15845753 Na sprzedaż obiekt magazynowo-biurowy o całkowitej powierzchni użytkowej 800 mkw.Budynek murowany, dwukondygnacyjny, ocieplony. Strop pomiędzy kondygnacjami wzmocniony (550 kgmkw.). Konstrukcja budynku pozwala na swobodną rearanżację wnętrz.Działka o...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 990 000 PLN (4 988 zł/m2)

1
-
800 m2
1999
15716162 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal handlowo-usługowy 156,5 m2 na sprzedaż. 24617455 15716162 Ofertą sprzedaży jest dobrze prosperujący, przestronny lokal usługowy o powierzchni 156 ,45m², zlokalizowany na parterze budynku mieszkalnego przy ul. Fasolowej w dzielnicy Warszawa Włochy. Szczegóły lokalu: Powierzchnia: 156,45 m² Liczba pomieszczeń...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 980 000 PLN (12 692 zł/m2)

5
-
156 m2
2001
15740355 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24952120 15740355 Na sprzedaż kameralny, nowoczesny, dwupiętrowy budynek biurowy zlokalizowany we Włochach. Każda z kondygnacji to niezależna przestrzeń usługowo-biurowa, o powierzchni około 320m2 w układzie open-space ma dwa oddzielne wejścia oraz pomieszczenie soc...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

11 300 000 PLN (8 692 zł/m2)

11
-
1300 m2
2023
15762121 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Obiekt magazynowo biurowy 800 m² Warszawa Włochy 25399179 15762121 Na sprzedaż dwukondygnacyjny budynek magazynowo - biurowy o łącznej powierzchni użytkowej ok. 800 m², posadowiony na działce 1030 m².Obiekt położony jest w dzielnicy WłochyOpacz Wielka, w rejonie ul. Dzwonkowej - w doskonałej lokalizacji z szybkim do...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 999 000 PLN (4 999 zł/m2)

11
-
800 m2
-
15495544 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Budynek biurowy z parkingiem podziemnym 19837819 15495544 Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży oddanego do użytku w 2024 nowoczesnego budynku biurowego z garażem podziemnym, położonego w Warszawie.Najważniejsze atuty:Doskonała lokalizacja: Budynek znajduje się w strategicznej lokalizacj...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

11 999 999 PLN (7 605 zł/m2)

11
-
1578 m2
2024
15857905 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wynajęty lokal 224 m² | Długoletni Najemca 27134969 15857905 Wynajęty lokal usługowy 224,54 m² - Długoletni NajemcaNa sprzedaż lokal komercyjny o powierzchni 224,54 m², generujący stały dochód z wynajmu. Nieruchomość posiada podpisaną długoterminową umowę ze sprawdzonym operatorem (branża edukacyjna).Kluczowe ...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 817 180 PLN (17 041 zł/m2)

12
-
224 m2
2020
15706911 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje do własnej aranżacji- OSTATNIE ! 24310194 15706911 Wyjątkowa Oferta w Pepper House!Z radością przedstawiamy Państwu nowoczesne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Wiktoryn w Warszawie. Ta nieruchomość to doskonała okazja, której nie można przegapić!Dlaczego warto? Możliwość własnej aranżacji: Dostosuj ...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

620 000 PLN (19 375 zł/m2)

2
-
32 m2
2024
15634921 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal usługowy/41m2/Włochy/Inwestycja 22928235 15634921 TYLKO W INVESTORiUS!Oferuję na sprzedaż lokal usługowy z projektem podziału na 2 mikro kawalerki!Idealne pod najem krótkoterminowy (np. Booking, Airbnb) lub działalność biurowąusługową.SZCZEGÓŁY:Lokal znajduje się na parterze nowoczesnego budynku z 2...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

540 000 PLN (13 171 zł/m2)

1
-
41 m2
2020