• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Wrocław Stare Miasto

Znalezionych ofert: 36

15752709 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25173139 15752709 Lokal z witryną na parterze, pod działalność , blisko Rynku. Bezpośrednio od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% PCC. Lokal po odbiorze technicznym. Posiadamy ponad 90 inwestycji we Wrocławiu i okolicach, zapytaj o pozostałe. Bezpłatna pomoc...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 958 084 PLN (14 613 zł/m2)

11
-
134 m2
2019
15812608 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26538854 15812608 Wyjątkowy 3-pokojowy apartament z widokiem na rzekę - 59,95 m English version belowMiasto Marina, ul. Na Grobli III piętro nowoczesna inwestycja w zabudowie hotelowo-biurowej nad Odrą Do lokalu przynależą dwie komórki lokatorskie o powierzchni 3,29...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 280 000 PLN (21 695 zł/m2)

3
-
59 m2
2019
15812606 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26538856 15812606 Wyjątkowy 3-pokojowy apartament z widokiem na rzekę - 62,31 m English version belowMarina Miasto, ul. Na Grobli III piętro nowoczesna inwestycja nad OdrąDo mieszkania przynależy komórka lokatorska W CENIE.Istnieje możliwość dokupieniamiejsca postoj...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 290 000 PLN (20 806 zł/m2)

3
-
62 m2
2019
15872699 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27499715 15872699 Lokal usługowy inwestycyjny w ścisłym centrum Wrocławiaul. Hugona Kołłątaja kamienica po rewitalizacji 2025W samym sercu Wrocławia, w reprezentacyjnej kamienicy z 1859 roku, po kompleksowej rewitalizacji zakończonej w 2025 roku. Oferujemy lokal inw...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

899 000 PLN (12 149 zł/m2)

3
-
74 m2
1859
15402621 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 17744411 15402621 Nowoczesny lokal użytkowy na Kępie MieszczańskiejOpiekun oferty:Jakub Kruszyńskitel: 602 101 602 Cena do negocjacji !Podstawowe informacje:Lokal handlowo-usługowy o powierzchni 56,02 m2, z witrynami, z wejściem prosto z ulicy, na Kępie Mieszczańskiej...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

849 000 PLN (15 161 zł/m2)

11
-
56 m2
2019
14642222 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 20451 14642222 XVIII WIECZNY PAŁAC W SERCU WROCŁAWIA NA SPRZEDAŻ(English descripction below)Z przyjemnością oferujemy nietuzinkową, historyczną nieruchomość położoną w samym sercu wrocławskiego Starego Miasta, przy ulicy Kazimierza Wielkiego.Nieruchomość składa się...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

20 000 000 PLN (5 287 zł/m2)

12
-
3783 m2
1787
15889888 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27863435 15889888 Opiekun oferty:Jakub Kruszyński602 101 602Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 45,6 m2, położony na parterze kamienicy przy ul. gen. Romualda Traugutta we Wrocławiu (Przedmieście Oławskie). Lokal posiada wejście bezpośrednio z chodnika oraz witry...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

299 000 PLN (6 644 zł/m2)

2
-
45 m2
1910
15888964 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27835575 15888964 Opiekun oferty: Konrad Rakowiecki tel. 602 101 602OFERTA SPRZEDAŻY BUDYNKU BIUROWEGONa sprzedaż atrakcyjna nieruchomość komercyjna zlokalizowana we Wrocław, przy ul. Krakowskiej.Oferta obejmuje działkę gruntu nr 22 o powierzchni 3456 m wraz z budynki...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

10 500 000 PLN (6 239 zł/m2)

11
-
1683 m2
2000
15791262 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25989134 15791262 Opiekun ofertyDominika Tądel (Kasprzyk)Tel.: 602-101-602Numer licencji PFRN: 30058Podana kwota jest ceną z VAT.Lokal usługowy o powierzchni 337,96 m2 w luksusowej lokalizacji. Układ pomieszczeń: -lokal usługowy 337,96 m2*możliwość podzielenia lokalu ...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

5 859 509 PLN (17 387 zł/m2)

11
-
337 m2
-
15771060 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25569614 15771060 Opiekun oferty:Konrad Rakowieckitel. 602 101 602Na sprzedaż lokal o powierzchni 133,08 m2 położony na I piętrze w biurowcu przy ul. Tęczowej.Podana cena jest ceną netto.Otoczenie nieruchomości:Budynek znajduje się blisko ruchliwej, dobrze skomunikowa...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 264 260 PLN (9 506 zł/m2)

3
-
133 m2
2006
15791263 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25989135 15791263 Opiekun ofertyDominika Tądel (Kasprzyk)Tel.: 602-101-602Numer licencji PFRN: 30058Podana kwota jest ceną z VAT.Lokal usługowy o powierzchni 178,10 mkw. w luksusowej lokalizacji. Układ pomieszczeń: -lokal usługowy 178,10 mkw.W ofercie mamy dostępne ró...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 066 882 PLN (17 230 zł/m2)

11
-
178 m2
-
15780524 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny garaż 25805385 15780524 Oferta wyłącznie w biurze SDP! Opiekun oferty:Monika JaworskaLicencja nr 22988tel. 602 101 602 Na sprzedaż duże miejsce postojowe na poziomie - 1 budynku apartamentowca Angel City wybudowanym w 2022 r. przy ul. Walońskiej.Cena 59 500 zł.Najważniejsze...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

59 500 PLN (3 719 zł/m2)

11
-
16 m2
-