• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Zawiercie Żabia

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Żabia i Zawiercie

Znaleźliśmy 4,189 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale komercyjne

15734540 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronny lokal w stanie deweloperskim 24832155 15734540 Na sprzedaż lokal 158 m2 z witrynami na parterze w budynku z 2024r. Mokotów, Ksawerów.Witryny od strony ruchliwej ulicy (piesi, samochody), doskonały na sklep, showroom, biuro lub inną działalność usługową oprócz gastronomii. Dogodna lokalizacja, bli...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 800 000 PLN (24 051 zł/m2)

11
-
158 m2
2024
15869970 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 27413991 15869970 KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI Na sprzedaż nieruchomość w Tczewie przy ul. 30 Stycznia to połączenie doskonałej lokalizacji, rozwiniętej infrastruktury i dużego potencjału inwestycyjnego.Wirtualny spacer po nieruchomości : https:doroch.plbptczew_300125t...

Tczew (Pomorskie, gm. Tczew)

6 500 000 PLN (1 304 zł/m2)

11
-
4986 m2
1975
15865967 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 27308116 15865967 Lokal handlowo-usługowy na sprzedaż na osiedlu Komandorskie Wzgórze.Narożny lokal z trzema wejściami i dużymi witrynami położony w ciągu lokali handlowych na parterze budynku wielorodzinnego.Lokal sąsiaduje bezpośrednio z apteką, w kolejnych lokalach...

Gdynia (Oksywie) (Pomorskie, gm. Gdynia)

2 800 000 PLN (13 861 zł/m2)

3
-
202 m2
2008
15800621 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26216180 15800621 WYNAGRODZENIE POŚREDNIKA PŁACI WYŁĄCZNIE WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI. Na sprzedaż lokal o powierzchni 83,37 m² położony na 3 piętrze nowoczesnej inwestycji w sercu Wrzeszcza Górnego. Lokal składa się z powierzchni open space, z miejscem na aneks kuchenn...

Gdańsk (Wrzeszcz górny) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 459 000 PLN (17 578 zł/m2)

2
-
83 m2
2025
15796734 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 26127329 15796734 Oferta bez prowizji Nowy obiekt magazynowy z zapleczem biurowymhandlowym, położony w Chwaszczynie bezpośrednio przy trasie S6.Doskonały dojazd do Obwodnicy Trójmiasta, trasy S6, autostrady, a także łatwy dostęp do centrum Gdyni i Gdańska oraz do port...

Chwaszczyno (Pomorskie, gm. Żukowo)

7 900 000 PLN (6 497 zł/m2)

1
-
1216 m2
2025
15778106 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 25742273 15778106 KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI. Wolno stojący obiekt magazynowo-biurowy w Gdyni Wiczlinie przy ul. Żaglowej - 2,5km od obwodnicy Trójmiasta z dogodnym dojazdem dla samochodów ciężarowych.Nieruchomość położona na przeciwko osiedla Chwarzno Polanki. Centr...

Gdynia (Chwarzno) (Pomorskie, gm. Gdynia)

8 200 000 PLN (5 277 zł/m2)

12
-
1554 m2
2008
15621215 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 22619494 15621215 Obiekt usługowy przy ul. Kryształowej w Borowie w gminie Kartuzy, 100m od drogi Gdańsk-Kartuzy.7km od Żukowa i od Kartuz, 18km od obwodnicy Trójmiasta.Dojazd do posesji drogą asfaltową.Powierzchnia działki to 2311mkw.Na działce znajduje się dwukondyg...

Borowo (Pomorskie, gm. Kartuzy)

1 599 000 PLN (3 514 zł/m2)

10
-
455 m2
1980
15602672 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 22235176 15602672 Bartoszyce to miasto na prawach powiatu w północnej części Województwa Warmińsko-Mazurskiego. Położone 76km od Olsztyna, 17km od przejścia granicznego Bezledy-Bagrationowsk z Rosją - obwód Królewiecki. Liczba mieszkańców Bartoszyc to ok. 25 000, a po...

Bartoszyce (Warmińsko-Mazurskie, gm. Bartoszyce)

5 536 320 PLN (2 260 zł/m2)

5
-
2450 m2
-
14735911 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 22635 14735911 Oferta bez prowizji! Nieruchomość zabudowana halą produkcyjną z zapleczem biurowym oraz socjalny. Powierzchnia działki 6700m2, powierzchnia hali 3500m2. Obiekt wyposażony w dwie suwnice 5 tonowe. Wysokość hali głównej 8m, do suwnic 6m. Obiekt skłąda ...

Pruszcz Gdański (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

8 000 000 PLN (2 286 zł/m2)

1
-
3500 m2
-
15680986 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny pawilon 23839547 15680986 Lokal użytkowy na sprzedaż - Zgorzelec, pawilony handlowe, parter. Na sprzedaż lokal użytkowy o łącznej powierzchni 168,40 m2, zlokalizowany na parterze w zabudowie pawilonowej w centralnej części Zgorzelca. Składa się z dwóch części: zasadniczej (1...

Zgorzelec (Centrum) (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

520 000 PLN (5 098 zł/m2)

5
1
102 m2
-
14985214 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 6117563 14985214 NOWA OFERTA Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o pow. 337 m2 z posadowionym na niej budynkiem wraz z nieruchomoscią gruntową stanowiacą drogę dojazdową. Obiekt dwukondygnacyjny o pow. według oświadczenia Właściciela ok. 170 m2, która obejmuję: na p...

Jędrzychowice (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

490 000 PLN (2 882 zł/m2)

11
1
170 m2
-
15792727 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26025827 15792727 Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa o powierzchni 1668 m2, zabudowana budynkiem o funkcji magazynowo-biurowej z zapleczem socjalnym (448 m2), położona w Stobnie, z dogodnym zjazdem z głównej drogi prowadzącej do Szczecina. Część magazyn...

Stobno (Zachodniopomorskie, gm. Kołbaskowo)

2 250 000 PLN (5 022 zł/m2)

1
-
448 m2
-