• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Łódź Bałuty

Znalezionych ofert: 134

15791565 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25995333 15791565 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 36,64 m²w Łodzi na Teofilowie na 4 piętrze w bloku po modernizacji. Składa się z; pokoju z balkonem, sypialni, zamkniętej kuchni z oknem, łazienki z WC i przedpokoju. Do mieszkania przynależy także komórka lokato...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

252 000 PLN (7 000 zł/m2)

2
1
36 m2
1970
15411477 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 17936235 15411477 Na sprzedaż przestronne, jasne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m², zlokalizowane przy ul. Berlińskiego w Łodzi. Cena nieruchomości wynosi 340 000 PLN, co daje 5 230 PLN za m². Mieszkanie znajduje się na 3. piętrze w budynku.Mieszkanie zlokaliz...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

340 000 PLN (5 965 zł/m2)

3
1
57 m2
1910
15889650 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27856581 15889650 Na sprzedaż mieszkanie 43,20 mkw na parterze w bloku czteropiętrowym w Łodzi. Składa się; z pokoju z balkonem, sypialni, zamkniętej kuchni z oknem, łazienki i przedpokoju. Do mieszkania przynależy także komórka lokatorska. Mieszkanie jest w pełni ro...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

330 000 PLN (7 674 zł/m2)

2
1
43 m2
1970
15861777 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27211521 15861777 Na sprzedaż mieszkanie 37,68 mkw na 4 piętrze w bloku po modernizacji na Teofilowie w Łodzi. Składa się z; pokoju z balkonem, sypialni, zamkniętej kuchni z oknem, łazienki z wanną i WC i przedpokoju. Do mieszkania przynależy także komórka lokatorska...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

260 000 PLN (7 027 zł/m2)

2
1
37 m2
1968
15771394 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25581275 15771394 Duży salon połączony z kuchnia plus dwa pokoje, osobna łazienka i WC, duża loggia. Świeżo po remoncie, nowe meble kuchenne z wyposażeniem (zlewozmywak, bateria, zmywarka 60 cm, piekarnik, indukcja). Wystawa północ - południe.Mieszkanie posiada bardzo...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

495 000 PLN (8 390 zł/m2)

3
1
59 m2
1979
15886603 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27762799 15886603 Oferuję do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m2. usytuowane na 6 piętrze w wieżowcu na ul. Rydzowej. Z pięknym widokiem na zieloną okolicę.Mieszkanie w pełni rozkładowe co jest rzadkością w ty metrażu. Zadbane, umeblowane wymagające je...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

295 000 PLN (7 763 zł/m2)

2
1
38 m2
1974
15873206 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27513570 15873206 Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży dwupokojowego, rozkładowego mieszkania usytuowanego na pierwszym piętrze.Powierzchnie pomieszczeń:- pokój z wyjściem na balkon o pow. 18,8 mkw,- pokój o pow. 11,4 mkw,- kuchnia o pow. 7,7 mkw,- łazienka z wc o p...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

299 000 PLN (6 500 zł/m2)

2
1
46 m2
1960
15830381 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestrzeń i komfort w nowoczesnym budownictwie 26670708 15830381 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania z niepowtarzalnym klimatem, ukrytego w bloku w spokojnej i zielonej części Łodzi - Teofilów tuż przy Parku Piastowskim. To idealna propozycja dla osób ceniących komfort, bezpieczeństwo oraz...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

719 000 PLN (8 988 zł/m2)

4
1
80 m2
1976
15872895 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27504405 15872895 Opis lokalizacji:Przestronne mieszkanie położone na łódzkich Kozinach, w pobliżu Manufaktury. Lokalizacja łączy wygodę życia blisko centrum z kameralnym i zielonym otoczeniem.Opiekun oferty:Monika Bistułatel. 602-101-602Otoczenie nieruchomości:Mieszk...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

429 000 PLN (8 412 zł/m2)

3
1
51 m2
1975
15891297 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27894441 15891297 Opiekun oferty:Rafał Araminowicztel. 602-101-602Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie znajduje się w centrum Łodzi, w doskonale skomunikowanej okolicy. Kilka minut spacerem do Manufaktury, kilkanaście do Placu Wolności i ulicy Piotrkowskiej. Spod bloku ...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

307 000 PLN (8 079 zł/m2)

2
1
38 m2
1960
15893523 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27913516 15893523 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerNa sprzedaż funkcjonalne i świeżo wyremontowane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46,5 m², położone przy ul. Rojnej w Łodzi. Lokal gotowy do wprowadzenia – idealny zarówno dla pary, singla, jak i pod inw...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

480 000 PLN (10 213 zł/m2)

2
-
47 m2
-
15885041 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27716126 15885041 Na sprzedaż przytulne, funkcjonalne, dwu pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m², zlokalizowane na parterze zadbanego budynku w spokojnej, zielonej części Łodzi na Teofilowie (Bałuty).Nieruchomość łączy ustawny układ pomieszczeń, dobre wyposażenie o...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

309 000 PLN (8 132 zł/m2)

2
1
38 m2
1974