• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Łochowo Brzozowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Łochowo i Brzozowa

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne

15897517 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 28005610 15897517 Na sprzedaż mieszkanie na osiedlu przy ul. Malborskiej 3NIERUCHOMOŚĆAtrakcyjne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,60 m², zlokalizowane na 4 piętrze w 12-piętrowym budynku. Mieszkanie jest jednostronne - wszystkie okna oraz balkon wychodzą na wew...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

869 000 PLN (14 983 zł/m2)

2
-
58 m2
2001
15897219 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27997825 15897219 Dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem przy ul. Jasińskiego na Osiedlu Optima wybudowanym przez Inpro.Na terenie osiedla dostępnych jest wiele atrakcyjnych udogodnień dla mieszkańców, między innymi takich jak: zewnętrzna siłownia, duże place zabaw i wiel...

Gdańsk (Jasień) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

700 000 PLN (14 583 zł/m2)

2
2
48 m2
2024
15896569 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27982615 15896569 Apartament inwestycyjny Gdańsk Portovo ul. MostekNowy lokal w pełni wyposażony, przygotowany pod wynajem - bez konieczności dodatkowych nakładów.LokalizacjaNieruchomość znajduje się w inwestycji Gdańsk Portovo, w dobrze skomunikowanej części miasta...

Gdańsk (Pomorskie, gm. Gdańsk)

525 000 PLN (19 977 zł/m2)

1
1
26.28 m2
2025
15895865 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27962739 15895865 Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39,09 m², położone na parterze trzypiętrowego budynku na warszawskim Targówku. Do lokalu przynależy ogród o powierzchni 98,93 m² z ekspozycją zachodnią.Najważniejsze atuty:Funkcjonalny układ:Mieszkanie...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

625 440 PLN (16 000 zł/m2)

2
1
39.09 m2
2025
15871161 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pokoje,ogród 155m2, Ogrodowa,Józefosław 27458631 15871161 1 329 000 SPRZEDAŻ MIESZKANIE 93,87 m2 4 POKOJE OGRÓD JÓZEFOSŁAW OGRODOWAZapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego 4-pokojowego mieszkania znajdującego się w Józefosławiu, przy ulicy Ogrodowej.Nieruchomość ma powierzchnię łączną 93,87 m...

Józefosław (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

1 329 000 PLN (14 290 zł/m2)

4
2
93 m2
2007
15853739 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2/3 pokoje, ogród, 69m2, Jasińskiego 27056152 15853739 Sprzedaż 980 000 zł 69 m2 mieszkanie 2,3 pokoje ogródek Jasińskiego PiasecznoPrzedmiotem sprzedaży jest 2-3 pokojowe mieszkanie znajdujące się na parterze kameralnego, 3 piętrowego budynku z 2020 roku, z 150 metrowym ogródkiem.Obecnie zaaranżo...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

980 000 PLN (14 203 zł/m2)

3
1
69 m2
2020
15806121 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26324181 15806121 Oferta bez prowizji Mieszkanie Gdańsk Jasień ul. Kartuska• Lokalizacja: mieszkanie położone Gdańsku Jasieniu przy ul. Kartuskiej. Bdb. dojazd do centrum Gdańska, obwodnicy, lotniska.• Powierzchnia mieszkania 36m2m2 składa się z jednego pokoju z aneks...

Gdańsk (Jasień) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

412 000 PLN (11 444 zł/m2)

1
1
36 m2
2025
15890417 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27876224 15890417 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,95 m², położone na parterze niskiego, kameralnego budynku z lat 60. Lokal o funkcjonalnym układzie pomieszczeń, dający szerokie możliwości własnej aranżacji i dostosowania przestrzeni do indywidualny...

Szczecin (Dąbie) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

339 000 PLN (7 378 zł/m2)

2
1
45.95 m2
1964
15890353 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27875847 15890353 Na sprzedaż funkcjonalne i dobrze doświetlone mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 68,03 m², położone na 8. piętrze budynku na osiedlu Świerczewo. Układ pomieszczeń: Mieszkanie składa się z trzech ustawnych pokoi o powierzchniach: salon – 17,3 m² ...

Szczecin (Świerczewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

519 000 PLN (7 629 zł/m2)

3
1
68.03 m2
1974
15730698 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
* REZERWACJA Parter, 2 pokoje kamienica Grudziądz 24784046 15730698 mieszkanie na sprzedaż Grudziądz mieszkanie dwupokojowe Grudziądz kamienica po remoncie Grudziądz mieszkanie parter Grudziądz mieszkanie blisko parku Grudziądz mieszkanie do odświeżenia mieszkanie z aneksem kuchennym dwa pokoje 53 m2Oferuję n...

Grudziądz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Grudziądz)

232 900 PLN (4 394 zł/m2)

1
1
53 m2
1900
15885008 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27715284 15885008 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Skarbka z Gór BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 2006NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 33,4m2 składa się z:-widnej kuchni,-dwóch pokoi,-ł...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

490 000 PLN (14 671 zł/m2)

2
1
33.4 m2
2006
15885009 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27715283 15885009 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Suchodolskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 1953NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 52m2 składa się z:-Salon oraz sypialnia: Ust...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

739 000 PLN (14 212 zł/m2)

2
1
52 m2
1953