• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Świętochłowice Wiśniowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Wiśniowa

Znaleźliśmy 10 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Świętochłowice

15830252 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26664766 15830252 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 37 m2 zlokalizowanego w Świętochłowicach przy ulicy Wiktora Polaka. Mieszkanie składa się z Salonu z kuchnią, sypialni, łazienki z WC i korytarza. Mieszkanie znajduje się na 2 pi...

Świętochłowice (Centrum) (Śląskie, gm. Świętochłowice)

179 000 PLN (4 838 zł/m2)

2
1
37 m2
1930
15601981 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 22225666 15601981 Szukasz przestronnego mieszkania w dogodnej lokalizacji? To idealna oferta dla Ciebie!Mieszkanie znajduje się w Świętochłowicach, na pierwszym piętrze budynku, co zapewnia wygodę i łatwy dostęp. Posiada cztery pokoje, kuchnię, łazienkę oraz osobne WC...

Świętochłowice (Śląskie, gm. Świętochłowice)

449 000 PLN (3 871 zł/m2)

4
1
116 m2
1958
15670203 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23636523 15670203 Na sprzedaż przestronne mieszkanie 80 m² w nowej kamienicy w centrum Świętochłowic!Na sprzedaż oferujemy jasne i przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 80 m², usytuowane w nowo wybudowanej kamienicy w samym sercu Świętochłowic. Mieszkanie z...

Świętochłowice (Śląskie, gm. Świętochłowice)

510 000 PLN (6 375 zł/m2)

3
1
80 m2
2023
15893308 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27906816 15893308 Na sprzedaż atrakcyjne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 35m², położone w spokojnej dzielnicy Zgoda w Świętochłowicach. Lokal znajduje się w ocieplonym bloku z 1958 roku, zarządzanym przez MPGL Świętochłowice, co gwarantuje stabilnoś...

Świętochłowice (Śląskie, gm. Świętochłowice)

299 000 PLN (6 644 zł/m2)

3
1
45 m2
1958
15812488 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26524355 15812488 Biuro Nieruchomości REMAX oferuje na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38 m², położone na parterze niskiego, zadbanego bloku po termomodernizacji. Nieruchomość znajduje się w spokojnej i zielonej części Świętochłowic, a jednocześnie w do...

Świętochłowice (Śląskie, gm. Świętochłowice)

230 000 PLN (6 088 zł/m2)

2
1
37.78 m2
1976
15844247 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26827443 15844247 Oferujemy do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie położone na 4 piętrze w 10 piętrowym bloku znajdującym się w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. W bliskiej odległości Ośrodek Rekreacyjny "Skałka" z licznymi atrakcjami, dogodny dojazd do DT...

Świętochłowice (Centrum) (Śląskie, gm. Świętochłowice)

380 000 PLN (7 755 zł/m2)

2
-
49 m2
1980
15712098 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24415388 15712098 Mieszkanie 37 m² Świętochłowice, 2. piętro, kamienica, ogrzewanie gazowe, do odświeżeniaNa sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37 m², usytuowane na 2. piętrze w kamienicy w Świętochłowicach. Lokal składa się z przestronnego salonu, oddzielnej kuchni o...

Świętochłowice (Centrum) (Śląskie, gm. Świętochłowice)

159 900 PLN (4 322 zł/m2)

1
1
37 m2
1930
15627850 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22791412 15627850 Świętochłowice ul. Beskidzka 3 pokoje, balkon, osobna kuchniaNa sprzedaż oferujemy przestronne mieszkanie z balkonem, położone w świetnie skomunikowanej części Świętochłowic, przy ul. Beskidzkiej. Lokal znajduje się w zadbanym budynku z wielkiej pł...

Świętochłowice (Śląskie, gm. Świętochłowice)

389 000 PLN (6 078 zł/m2)

3
-
64 m2
1980
15876715 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27548704 15876715 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerNa sprzedaż funkcjonalna kawalerka położona na parterze budynku przy ul. Polnej w Świętochłowicach. Mieszkanie jest wyjątkowo ciepłe — nawet przy zakręconym kaloryferze temperatura utrzymuje się na poziomi...

Świętochłowice (Kolonia kolejowa) (Śląskie, gm. Świętochłowice)

195 000 PLN (7 222 zł/m2)

1
-
27 m2
-
15670171 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23632688 15670171 Na sprzedaż nowoczesna kawalerka 35 m² po generalnym remoncie - ŚwiętochłowiceSzukasz komfortowego mieszkania gotowego do wprowadzenia od zaraz? Ta wyjątkowa kawalerka o powierzchni 35 m² spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających!Lokal znajd...

Świętochłowice (Chropaczów) (Śląskie, gm. Świętochłowice)

235 000 PLN (6 912 zł/m2)

2
1
34 m2
1930