• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Świdnica

Znalezionych ofert: 71

15853722 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27054948 15853722 WOMBAT NIERUCHOMOŚCI prezentuje wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie w sercu Świdnicy - idealne dla osób ceniących charakter kamienic, przestrzeń i świetną lokalizację. Klimatyczne 2 pokoje w pięknej kamienicy Świdnica Cena: 36...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

369 000 PLN (7 851 zł/m2)

2
-
47 m2
1930
15891422 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27897181 15891422 Prezentujemy Państwu kawalerkę w stanie deweloperskim znajdującą się w Centrum Świdnicy!Na powierzchnie mieszkania składa się pokój z aneksem kuchennym oraz wyjściem na przestronny balkon, łazienka z wc oraz przedpokój.Mieszkanie w stanie dewelopersk...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

282 800 PLN (10 100 zł/m2)

1
-
28 m2
2024
15890579 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27879788 15890579 Mieszkanie idealne pod inwestycję!Mile widziana zamiana na kawalerkę. Mieszkanie składa się z dwóch części:Pierwsza część: przedpokój, dwa pokoje w układzie przejściowym, kuchnia z prysznicem, toaleta oraz pomieszczenie gospodarcze. Druga część: pokó...

Świdnica (Centrum) (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

285 000 PLN (4 130 zł/m2)

3
1
69 m2
1939
15877907 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27584956 15877907 Przestronne 3-pokojowe mieszkanie w okolicach Centrum!Na powierzchnię mieszkania składa się duży salon z otwartą kuchnią, dwie sypialnie, łazienka oraz przedpokój. W mieszkaniu są okna PCV oraz drewniane, na podłogach panele i płytki, drzwi wewnętrzn...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

359 000 PLN (3 989 zł/m2)

3
-
90 m2
1939
15870844 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27441078 15870844 Prezentujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na parterze - Osiedle Zarzecze!ZDJĘCIA POGLĄDOWE!!! MIESZKANIE W TRAKCIE KAPITALNEGO REMONTU!Na powierzchnie mieszkania składają się salon z aneksem kuchennym, 2 pokoje, łazienka z wc oraz pr...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

429 000 PLN (9 533 zł/m2)

3
-
45 m2
1940
15835362 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26737600 15835362 Przestronne mieszkanie z dużym balkonem z widokiem na góry!Mieszkanie rozkładowe, o funkcjonalnym rozkładzie i ustawnych pomieszczeniach.Na powierzchnię mieszkania składa się:- przestronny salon z dużym balkonem, - kuchnia z jadalnią i spiżarką, - dw...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

490 000 PLN (6 447 zł/m2)

3
1
76 m2
1980
15835436 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26736791 15835436 Przestronne mieszkanie na parterze, z dużym balkonem - Osiedle Młodych!Na powierzchnię mieszkania składają się trzy osobne pokoje, w tym jeden z dużym balkonem, kuchnia, łazienka i przedpokój.W mieszkaniu są okna PCV, na podłogach panele i płytki, in...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

450 000 PLN (7 143 zł/m2)

3
1
63 m2
1980
15779406 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25774852 15779406 Przestronne dwupokojowe mieszkanie w okolicach ul Jagiellońskiej w Świdnicy!Na powierzchnie mieszkania składa się osobna przestronna kuchnia, salon, sypialnia, łazienka z wc oraz duży przedpokój.W mieszkaniu są okna PCV, na podłogach panele oraz płyt...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

350 000 PLN (5 072 zł/m2)

2
-
69 m2
1930
15771616 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25590243 15771616 Dwupokojowe mieszkanie z ogrzewaniem miejskim w bliskich okolicach Centrum!Na powierzchnię mieszkania składają się dwa pokoje w układzie przechodnim,kuchnia, łazienka z wc i przedpokój. Ogrzewanie miejskie, ciepła woda z sieci.Do mieszkania przynależ...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

270 100 PLN (7 717 zł/m2)

2
1
35 m2
1980
15768033 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25534779 15768033 Przestronne 3-pokojowe mieszkanie w Centrum - z widokiem na skwer!Na powierzchnię mieszkania składa się salon z otwartą kuchnią, dwie osobne sypialnie, duża łazienka z oknem oraz przedpokój.W mieszkaniu są okna PCV, na podłogach panele i płytki, nowe...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

499 000 PLN (6 836 zł/m2)

3
-
73 m2
1939
15892350 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898748 15892350 Prezentujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim znajdujące się w Centrum Świdnicy!Na powierzchnie mieszkania składa się pokój z aneksem kuchennym oraz wyjściem na przestronny balkon, sypialnia, łazienka z wc oraz przedpokój.Mieszka...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

422 112 PLN (9 817 zł/m2)

2
-
43 m2
2024
15876223 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27533089 15876223 Przestronna kawalerka na Osiedlu Młodych!Nieruchomość idealna pod inwestycje!Na powierzchnie mieszkania składa się salon, osobna kuchnia, łazienka z wc oraz przedpokój. Brak balkonu.Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 2,74 m2Mieszkanie got...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

275 000 PLN (8 333 zł/m2)

1
-
33 m2
1980