• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Świnoujście

Znalezionych ofert: 71

15509833 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 20121239 15509833 Na sprzedaż apartament usytuowany w budynku z 2008 r. blisko promenady w spokojnym miejscu w Świnoujściu.Położenie bardzo korzystne blisko promenady i morza - 2 min na pieszo od plaży.Do nieruchomości przynależy duży taras o powierzchni powyżej 30 m2...

Świnoujście (Zachodniopomorskie, gm. Świnoujście)

739 000 PLN (22 252 zł/m2)

1
1
33.21 m2
2008
15549350 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20937366 15549350 Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń.Ofertę sprzedaży stanowi lokal mieszkalny w stanie deweloperskim zlokalizowany w nowym budynku wielorodzinnym z 2023 roku, dzielnica Warszów, Świnoujście.Prezentowany lokal mieszkalny ma powierzchnię 48,73 ...

Świnoujście (Zachodniopomorskie, gm. Świnoujście)

570 000 PLN (11 697 zł/m2)

2
1
48.73 m2
2023
15510568 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 20133584 15510568 Kwartał, w którym zlokalizowane jest mieszkanie to wyjątkowe miejsce w Świnoujściu, z jednej strony blisko centrum, z drugiej strony zacisze pięknie utrzymanego parku. Kilkanaście minut spacerem do nadbałtyckiej plaży, kilka minut do miejskiego dept...

Świnoujście (Zachodniopomorskie, gm. Świnoujście)

1 463 000 PLN (17 995 zł/m2)

5
-
81.3 m2
2015
15518045 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 20324384 15518045 Oferujemy do sprzedaży luksusowe, dwupoziomowe mieszkanie w Świnoujściu, które zlokalizowane jest w odległości około 350. metrów od plaży i blisko promenady nadmorskiej w otoczeniu Parku Zdrojowego. Sąsiaduje z kompleksem medyczno-rehabilitacyj...

Świnoujście (Zachodniopomorskie, gm. Świnoujście)

1 820 000 PLN (21 505 zł/m2)

3
2
84.63 m2
2015
15876635 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27542580 15876635 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Przedstawiamy Państwu duże czteropokojowe mieszkanie w Świnoujściu przy ul. Krzywej o pow. 66,70m2.UWAGA: Budynek w trakcie modernizacji - montaż nowoczesnej windy zewnętrznej - rozpoczęte prace, winda w budowie ( w dwóch klatkac...

Świnoujście (Zachodniopomorskie, gm. Świnoujście)

639 000 PLN (9 682 zł/m2)

4
1
66 m2
1996
15894772 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27948622 15894772 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆNa sprzedaż przestronne 2 pokojowe mieszkanie o pow. 47,90m2 o dużym potencjale aranżacyjnym, zlokalizowana przy ul. Monte Cassino. Mieszkanie znajduje się w nowym, zadbanym budynku w cichej i zielonej okolicy, w pobliżu Parku Zdr...

Świnoujście (Zachodniopomorskie, gm. Świnoujście)

529 000 PLN (11 255 zł/m2)

2
1
47 m2
2000
15777201 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25731344 15777201 Na sprzedaż jasne i przytulne mieszkanie 2-pokojowe o funkcjonalnym układzie, położone na 3 piętrze w nowoczesnym, 5-piętrowym budynku na spokojnym, ogrodzonym osiedlu przy ul. Chełmońskiego w Świnoujściu.Układ i standard:-Salon z aneksem kuchennym –...

Świnoujście (Zachodniopomorskie, gm. Świnoujście)

669 000 PLN (16 767 zł/m2)

2
1
39.9 m2
2014
15777200 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25731345 15777200 Na sprzedaż komfortowe mieszkanie dwupokojowe położone na 3. piętrze nowoczesnego budynku z windą, w atrakcyjnej części Świnoujścia – przy ulicy Wojska Polskiego.Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki oraz przedpokoju. Prze...

Świnoujście (Zachodniopomorskie, gm. Świnoujście)

689 000 PLN (17 990 zł/m2)

2
1
38.3 m2
2015
15325607 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 15847572 15325607 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆMieszkanie Spółdzielczo - WłasnościowePrzedstawiamy Państwu duże trzypokojowe mieszkanie w Świnoujściu przy ul. Piastowskiej o pow. 85,95m2.Prezentowane mieszkanie to doskonała okazja dla osób poszukujących wyjątkowej nieruchomośc...

Świnoujście (Zachodniopomorskie, gm. Świnoujście)

809 000 PLN (9 518 zł/m2)

3
2
85 m2
1995
15742621 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24997735 15742621 Na sprzedaż apartament o powierzchni ok. 35m2, w nowo powstającej inwestycji w Centrum Świnoujścia.Budynek dwunastopiętrowy, zostanie wykończony w bardzo eleganckim, minimalistycznym stylu. Planowane zakończenie inwestycji- połowa 2027r.W budynku zas...

Świnoujście (Zachodniopomorskie, gm. Świnoujście)

584 630 PLN (17 000 zł/m2)

1
1
34.39 m2
2027
15889243 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27846223 15889243 Na sprzedaż apartament o powierzchni ok. 28m2, w nowo powstającej inwestycji w Centrum Świnoujścia.Budynek dwunastopiętrowy, zostanie wykończony w bardzo eleganckim, minimalistycznym stylu. Planowane zakończenie inwestycji- połowa 2027r.W budynku zas...

Świnoujście (Zachodniopomorskie, gm. Świnoujście)

466 626 PLN (16 600 zł/m2)

2
1
28.11 m2
2027
15727073 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24711515 15727073 OPIS OFERTYSzanowni Państwo mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę dwupokojowego mieszkania o pow. 45,26m2 znajdujące się w Dzielnicy Nadmorskiej. Mieszkanie położone na 1 piętrze, w budynku z windą. Nieruchomość znajduje się na terenie ogrodzon...

Świnoujście (Zachodniopomorskie, gm. Świnoujście)

959 000 PLN (21 311 zł/m2)

2
1
45 m2
2012