• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Żyrardów

Znalezionych ofert: 33

15887876 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27796897 15887876 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe, położone na 1. piętrze w 4-piętrowym bloku. Lokal jest dwustronny, co zapewnia dobre doświetlenie przez cały dzień.Rozkład mieszkania:-2 ustawne pokoje (1 z balkonem)-oddzielna kuchnia-łazienka z wanną-...

Żyrardów (Mazowieckie, gm. Żyrardów)

469 000 PLN (11 725 zł/m2)

2
-
40 m2
1976
15887874 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27796900 15887874 Na sprzedaż 2-pokojowe, dwustronne mieszkanie położone na 2. piętrze w kameralnym, 3-piętrowym bloku. Lokal jest w trakcie remontu, co daje wyjątkową okazję, by stworzyć przestrzeń dopasowaną do własnego stylu bez konieczności przepłacania za czyjeś ...

Żyrardów (Mazowieckie, gm. Żyrardów)

469 000 PLN (10 196 zł/m2)

2
-
46 m2
1976
15876906 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27558414 15876906 Prezentujemy do sprzedaży mieszkanie w kamienicy na os. Kościuszki w Żyrardowie. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze dwupiętrowej kamienicy z 1906 roku. Powierzchnia mieszkania wynosi 76,5 m2, na którą składają się: 3 pokoje, w tym przestronny p...

Żyrardów (Mazowieckie, gm. Żyrardów)

459 000 PLN (6 039 zł/m2)

3
1
76 m2
-
15540854 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20848953 15540854 Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania na osiedlu Wschód! Nieruchomość o powierzchni 58,6 m wyróżnia się funkcjonalnym rozkładem i zadbanym stanem, gotowym do zamieszkania od zaraz. Mieszkanie jest czyst...

Żyrardów (Mazowieckie, gm. Żyrardów)

450 000 PLN (7 759 zł/m2)

2
-
58 m2
1989
15861082 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27197251 15861082 NIERUCHOMOŚĆNa sprzedaż mieszkanie o powierzchni 75 m2 położone na pierwszym piętrze w klimatycznej kamienicy z 1906 roku Budynek posiada charakter zabytkowy co nadaje nieruchomości wyjątkowy styl i niepowtarzalny klimatMieszkanie składa się z trzech...

Żyrardów (Mazowieckie, gm. Żyrardów)

459 000 PLN (6 120 zł/m2)

1
-
75 m2
1906
15827498 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26610757 15827498 Przestrzeń, światło i spokój 69 m2, w których po prostu dobrze się mieszkaSzukasz mieszkania, które nie zmusza do kompromisów? Takiego, w którym wszystko ma swoje miejsce, a codzienność jest po prostu wygodna? To 69 m2 jasnej, dobrze rozplanowanej p...

Żyrardów (Mazowieckie, gm. Żyrardów)

599 000 PLN (8 681 zł/m2)

3
-
69 m2
1989
15882522 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27666719 15882522 Prezentujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 36,6 m2 znajdujące się na obrzeżach centrum Żyrardowa. Lokal stanowi odrębną nieruchomość. Blok z cegły,  ocieplony, mieszkanie znajduje się na 1 piętrze, budynek 2 piętrowy. Rozkład pomieszcze...

Żyrardów (Mazowieckie, gm. Żyrardów)

384 000 PLN (10 667 zł/m2)

3
1
36 m2
-
15795964 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26109900 15795964 Na sprzedaż przestronne i wyjątkowo wysokie mieszkanie (300 cm) o powierzchni 66,62 m², położone w kameralnym, dwupiętrowym budynku, w którym znajduje się zaledwie 5 lokali.Lokal usytuowany jest na 1. piętrze, w reprezentacyjnej klatce schodowej, a s...

Żyrardów (Mazowieckie, gm. Żyrardów)

598 000 PLN (9 061 zł/m2)

2
1
66 m2
2024
15799713 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26196545 15799713 Atrakcyjne mieszkanie w Żyrardowie 36 m², 3. piętro, ul. Legionów PolskichPrzedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 36 m², znajdującego się na 3. piętrze solidnie wybudowanego budynku z cegły przy ulicy Legionów Polsk...

Żyrardów (Mazowieckie, gm. Żyrardów)

315 000 PLN (8 750 zł/m2)

1
1
36 m2
1960
15197757 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Inwestycja i miejsce w historii 12356359 15197757 RS Real Estate przedstawia nową inwestycję w sercu historycznego Żyrardowa.Tylko 30 minut pociągiem z Warszawy,40 minut do Łodzi ( 200 m od dworca ).Idealne na inwestycję pod wynajem.47 m mieszkanie składa się z:- salonu z aneksem kuchennym oraz wyjś...

Żyrardów (Mazowieckie, gm. Żyrardów)

444 000 PLN (9 867 zł/m2)

2
1
45 m2
2024
15651727 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23347817 15651727 Prezentujemy do sprzedaży: przestronne, funkcjonalne, zadbane 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 63 m2 z balkonem typu loggia. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w bloku, położone na os. Teklin w Żyrardowie. Okna na 2 strony świata. At...

Żyrardów (Mazowieckie, gm. Żyrardów)

629 000 PLN (9 984 zł/m2)

3
1
63 m2
-
15770905 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25567049 15770905 Mieszkanie w bardzo dobrym układzie - 3 samodzielne pokoje, jeden z wyjściem na duży balkon. Osobna kuchnia. Korytarz dość duży - nadaje się do ustawienia szaf. Miejsca postojowe są pod blokiem. Przystanki autobusowe oraz liczne punkty usługowe tuż o...

Żyrardów (Mazowieckie, gm. Żyrardów)

470 000 PLN (7 460 zł/m2)

3
1
63 m2
1981