• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Baszkówka Tataraku

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Tataraku i Baszkówka

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne

15896314 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27976571 15896314 Wyjątkowe, Monumentalne Wnętrze w Sercu Zielonego Wałbrzycha – Przemysłowa 14Szukasz przestrzeni, która łączy historyczny charakter kamienicy z nowoczesnym minimalizmem? To trzypokojowe mieszkanie przy ulicy Przemysłowej 14 w Wałbrzychu to propozycja...

Wałbrzych (Dolnośląskie, gm. Wałbrzych)

299 000 PLN (5 003 zł/m2)

3
1
59.77 m2
1920
15891145 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedaż 59m2 Bemowo 2 pok z balkonem blisko metra 27889989 15891145 Biuro Nieruchomości Mościcki ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane na warszawskim Bemowie, przy ul. Kazubów. To idealna propozycja dla rodzin, par, inwestorów oraz wszystkich, którzy szukają mieszkania w bardzo...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

648 000 PLN (10 900 zł/m2)

2
1
59.45 m2
1987
15886688 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Do sprzedaży ciche 2 pok Ursynów metro Natolin 27764073 15886688 Potencjał aranżacyjny w sercu zielonego Natolina – ul. Lasek BrzozowyMościcki Nieruchomości prezentuje do sprzedaży dwustronne, niezwykle ustawne mieszkanie o powierzchni 43,5 m², położone przy cichej i kameralnej ulicy Lasek Brzozowy.Propozycja dla ...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

638 000 PLN (14 667 zł/m2)

2
1
43.5 m2
1983
15884533 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27706544 15884533 Prezentujemy Państwu na sprzedaż apartament w prestiżowym kompleksie Baltic Waves Resort w centrum Międzyzdrojów, zaledwie 10 min piechotą do plaży, w pobliżu parku i wszystkich atrakcji miasta.Pełna własność, księga wieczysta bez obciążeń, dział III...

Międzyzdroje (Zachodniopomorskie, gm. Międzyzdroje)

735 000 PLN (26 650 zł/m2)

1
1
27.58 m2
2023
15830655 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wyjątkowe 6 pokoi na Ursynowie do sprzedaży 26676885 15830655 Przestrzeń, zieleń – 6-pokojowe mieszkanie 130 m² na Natolinie, blisko metraNa sprzedaż przestronne, 6-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 130 m², położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji na warszawskim Ursynowie – Natolin. Idealna pr...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 850 000 PLN (14 297 zł/m2)

6
1
129.4 m2
1995
15485518 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19617874 15485518 Do sprzedaży dwu pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, przy metrze Młynów -Żytnia nr 79.Układ jest następujący: duży pokój pow.21m2, sypialnia 15.1m2, kuchnia -8,4m2, łazienka 3,3m2; hol 3.7m2Na podłogach w pokojach parkiet dębowy; duże okna pcv d...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

780 000 PLN (14 971 zł/m2)

2
1
52.1 m2
1954
15887697 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27791211 15887697 TYLKO U NAS! Na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60.06 m², położone na 1. piętrze oficyny kamienicy w samym centrum miasta 100m od Placu Lotników.W skład mieszkania wchodzą:• Przestronny salon• Sypialnia• Kuchnia• Duży przedp...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

499 000 PLN (8 308 zł/m2)

2
1
60.06 m2
1930
15885482 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27732175 15885482 Firma Derbin Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania, stanowiącego idealną propozycję zarówno dla osób poszukujących komfortowej przestrzeni do życia, jak i inwestorów zainteresowanych wyn...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

950 000 PLN (20 213 zł/m2)

2
1
47 m2
2001
15882106 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje z balkonem Gocławek | kameralny budynek 27657316 15882106 INFORMACJE OGÓLNE:Lokalizacja: Warszawa, Praga-Południe (Gocławek), ul. Jordanowska 18Metraż: 41,39 m² + balkon 4,50 m²Piętro: 23Rok budowy: 2025Standard wykończenia: Stan deweloperskiStan prawny: Odrębna własność z własnością gruntuCena: 734 673 złM...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

734 673 PLN (17 919 zł/m2)

2
1
41 m2
-
15881487 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27633750 15881487 Firma Derbin Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania, stanowiącego idealną propozycję dla osób poszukujących komfortowej przestrzeni do życia w spokojnej, dobrze skomunikowanej części Biał...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

880 000 PLN (11 733 zł/m2)

3
1
75 m2
2004
15871161 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pokoje,ogród 155m2, Ogrodowa,Józefosław 27458631 15871161 1 329 000 SPRZEDAŻ MIESZKANIE 93,87 m2 4 POKOJE OGRÓD JÓZEFOSŁAW OGRODOWAZapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego 4-pokojowego mieszkania znajdującego się w Józefosławiu, przy ulicy Ogrodowej.Nieruchomość ma powierzchnię łączną 93,87 m...

Józefosław (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

1 329 000 PLN (14 290 zł/m2)

4
2
93 m2
2007
15853739 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2/3 pokoje, ogród, 69m2, Jasińskiego 27056152 15853739 Sprzedaż 980 000 zł 69 m2 mieszkanie 2,3 pokoje ogródek Jasińskiego PiasecznoPrzedmiotem sprzedaży jest 2-3 pokojowe mieszkanie znajdujące się na parterze kameralnego, 3 piętrowego budynku z 2020 roku, z 150 metrowym ogródkiem.Obecnie zaaranżo...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

980 000 PLN (14 203 zł/m2)

3
1
69 m2
2020