• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Biała Podlaska

Znalezionych ofert: 62

15826939 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26633289 15826939 MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ BIAŁA PODLASKA, UL. SIDORSKA Szukasz przestrzeni dla swojej rodziny w świetnej lokalizacji? To mieszkanie ma ogromny potencjał! Biała Podlaska ul. Sidorska 4. piętro (bez windy) Powierzchnia: 61,47 m²W skład mieszkania wchodz...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

245 000 PLN (4 016 zł/m2)

4
1
61 m2
1976
15887336 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27780864 15887336 Na sprzedaż mieszkanie położone w świetnej lokalizacji, przy ul. Chrobrego w Białej Podlaskiej.Nieruchomość o powierzchni 29.1m2, położona jest na 3 piętrze, a w jej skład wchodzą:-Salon z aneksem kuchennym-Sypialnia-Łazienka-PrzedpokójDodatkowo do l...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

207 000 PLN (7 138 zł/m2)

2
1
29 m2
1970
15894843 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27949682 15894843 Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe z ogródkiem przy ul. Żeromskiego w Białej Podlaskiej. Nieruchomość o wysokim standardzie, położona na parterze w nowoczesnym budynku z 2018 roku. Idealna propozycja dla osób ceniących komfort, funkcjonalno...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

430 000 PLN (9 149 zł/m2)

2
1
47 m2
2018
15887332 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27780860 15887332 Na sprzedaż przytulne, wyposażone mieszkanie położone przy ul. Księcia Witolda 4 Białej Podlaskiej.Nieruchomość posiada powierzchnię 49.4m2, znajduje się na 4 piętrze, a w jego skład wchodzą:-Salon z wyjściem na duży balkon typu Loggia-2 Sypialnie-K...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

269 000 PLN (5 490 zł/m2)

3
1
49 m2
1997
15886988 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27773309 15886988 3 pokoje + salon 2 piętro dwustronne idealne pod inwestycjęNa sprzedaż funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Łukaszyńskiej, usytuowane na 2 piętrze.Nieruchomość o bardzo praktycznym układzie składa się z:3 oddzielnych pokoi,przestronnego ...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

357 000 PLN (5 174 zł/m2)

4
1
69 m2
1980
15882233 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27658588 15882233 Nowoczesne 2 pokoje 2021 winda słoneczne ul. PileckiegoSzukasz mieszkania na już, bez kompromisów? To 39,13 m² w Białej Podlaskiej łączy nowoczesny standard, funkcjonalny układ i bardzo niskie koszty utrzymania. sypialnia + przestronny salon z an...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

389 000 PLN (9 974 zł/m2)

2
1
39 m2
2021
15613859 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22485505 15613859 Rezerwacja.Na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m², położone przy ulicy Królowej Jadwigi 2 w Białej Podlaskiej. Zlokalizowane na 4 piętrze dzięki czemu można delektować się pięknym widokiem i ciszą.Mieszkanie po generalnym ...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

329 000 PLN (5 062 zł/m2)

3
-
65 m2
1996
15831265 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26690096 15831265 Nowoczesne mieszkanie na prestiżowym osiedlu przy ul. Pileckiego gotowe do zamieszkania Na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 56,11 m², położone na 1. piętrze nowoczesnego budynku z windą zlokalizowanego bezpośrednio na...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

435 000 PLN (7 768 zł/m2)

3
1
56 m2
2020
15666172 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23584793 15666172 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 69 m2, znajdujące się na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku. Nieruchomość znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji na osiedlu Młodych przy ul. Kąpielowa w Białej Podlaskiej. Mieszkanie nadaje się do wprowadzenia. Idealne...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

449 000 PLN (6 507 zł/m2)

4
1
69 m2
1987
15603411 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22254113 15603411 Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na ul.Łukaszyńskiej w Białej Podlaskiej.Na sprzedaż jasne, przestronne mieszkanie o powierzchni 57,7 m². Lokal położony jest w dogodnej lokalizacji z widokiem na podwórze i plac zabaw, co gwarantuje spokojną atmosfer...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

320 000 PLN (5 614 zł/m2)

3
1
57 m2
1988
15704125 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24256487 15704125 Mieszkanie 3 pokojowe z funkcjonalnym układem. 58m2 zlokalizowane przy ul.Orzechowej w Białej Podlaskiej.Mieszkanie składa się z: pokoju dziennego z wyjściem na duży balkon , 2 sypialni łazienki osobnej kuchni, osobnej toalety, korytarza z dwoma szaf...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

309 000 PLN (5 328 zł/m2)

3
1
58 m2
1979
15879343 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27613317 15879343 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 57,09 m², położone na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku z 1982 roku bez windy.Nieruchomość idealna dla:- rodziny z dziećmi (komfortowy metraż),- inwestora szukającego bezpiecznej lokaty kapitał...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

384 000 PLN (6 737 zł/m2)

3
1
57 m2
1982