• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Białystok Centrum

Znalezionych ofert: 55

15864982 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Centrum miasta - 2 pokoje, I piętro. 27277613 15864982 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Przedstawiam Państwu na sprzedaż klimatyczne mieszkanie w samym centrum miasta przy ul. Malm...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

439 000 PLN (9 756 zł/m2)

2
1
45 m2
1953
15851213 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka w Centrum Białegostoku 27012704 15851213 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Kawalerka 27,8 m² - Centrum Białegostoku - ul. Skłodowskiej - 299 000 złNa sprzedaż kawalerk...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

299 000 PLN (11 074 zł/m2)

1
1
27 m2
1970
15851124 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 samodzielne pokoje w Centrum 27012272 15851124 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.2 samodzielne pokoje inwestycyjne w doskonałej lokalizacji w Centrum. Doskonałe miejsce do w...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

489 000 PLN (13 971 zł/m2)

2
2
35 m2
1980
15851449 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Stylowe mieszkanie w centrum 27012927 15851449 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.CENTRUM PARKING 48M2 2 POKOJENa sprzedaż mieszkanie położone na drugim piętrze w Bloku na...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

539 000 PLN (11 468 zł/m2)

2
-
47 m2
1950
15851604 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokojowe mieszkanie w centrum Białegostoku 27012999 15851604 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.SPRZEDAM mieszkanie 2-pokojowe, 53,5 m2 - Centrum Białegostoku, ul. Waryńskiego Oferuję prze...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

455 000 PLN (8 585 zł/m2)

2
1
53 m2
1970
15851554 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Centrum 38m2 *Al.J.Piłsudskiego 27012890 15851554 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Polecam ofertę mieszkania o powierzchni 38m2 położone w centrum przy Al. J. Piłsudskiego w n...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

389 000 PLN (10 237 zł/m2)

1
1
38 m2
1965
15851258 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Centrum 2 pokoje Ul. Proletariacka 48m2 27012570 15851258 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Polecam ofertę sprzedaży mieszkania 2-pokojowego w centrum przy ul. Proletariackiej. Mieszka...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

385 000 PLN (8 021 zł/m2)

2
1
48 m2
1965
15851610 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 kawalerki w Centrum 27012786 15851610 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.4 kawalerki inwestycyjne w doskonałej lokalizacji w Centrum. Doskonałe miejsce do wynajmu. S...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

722 000 PLN (10 028 zł/m2)

4
4
72 m2
1980
15851611 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dwa apartamenty, inwestycyjnie 27012793 15851611 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Przedstawiam Państwu Wyjątkowy, 5-pokojowy apartament o powierzchni 80 m2, położony na pierw...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

899 000 PLN (11 238 zł/m2)

5
2
80 m2
1955
15851462 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie inwestycyjne blisko uczelni! 27012762 15851462 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Propozycja inwestycyjna. 3 kawalerki w pakiecie.- Wszystko w jednym miejscu, nie musisz bieg...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

625 000 PLN (10 417 zł/m2)

3
3
60 m2
1980
15884703 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27710173 15884703 Na sprzedaż mieszkanie z ogromnym potencjałem, położone w ścisłym centrum Białegostoku – przy ul. Jurowieckiej, a jednocześnie w zacisznej, drugiej linii zabudowy, która zapewnia spokój i brak miejskiego hałasu.Lokal o powierzchni 42,80 m² znajduje s...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

394 000 PLN (9 249 zł/m2)

2
1
42.6 m2
-
15417223 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 18066721 15417223 Oferta zwolniona z podatku PCC 2% Wydanie mieszkania natychmiast! Zapraszamy na prezentację komfortowego dwupokojowego wykończonego w wysokim standardzie mieszkania o powierzchni 36,82m zlokalizowanego blisko Centrum ul. AngielskaKopernika. Mieszka...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

565 000 PLN (15 694 zł/m2)

2
-
36 m2
2025