• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Białystok Warszawska

Znalezionych ofert: 2

15847202 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26904537 15847202 Przedstawiamy Państwu możliwość zakupu apartamentu o powierzchni 50,93 m², usytuowanego w centrum Białegostoku, przy ul. Warszawskiej. Jest to funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze w nowoczesnym, trzypiętrowym bloku z 2022 roku. B...

Białystok (Centrum), Warszawska 64

658 000 PLN (12 920 zł/m2)

2
1
50.93 m2
2022
15847274 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26905893 15847274 Nowoczesne 2 pokoje z dużym balkonem – Warszawska 64A, 53 m², blok z 2022 roku. To mieszkanie łączy świeżość nowego budownictwa z dopracowanym, gotowym do życia wnętrzem. Jasna kolorystyka, naturalne światło i harmonijne połączenie drewna z nowoczes...

Białystok (Piasta I), Warszawska

685 000 PLN (12 925 zł/m2)

2
1
53 m2
2022