• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Białystok

Znalezionych ofert: 352

15894624 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27946548 15894624 PRESTIŻOWY APARTAMENT W SERCU BIAŁEGOSTOKU - UL. ŚW. ROCHA 5A Z ogromną przyjemnością prezentuję Państwu unikatową nieruchomość, która łączy w sobie wielkomiejski styl z kameralnym charakterem. Ten apartament , o powierzchni 5...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

895 000 PLN (17 212 zł/m2)

3
-
52 m2
2023
15857356 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wygodne 3 lub 4 pokoje do zamieszkania 27121573 15857356 Do kupienia 4-pokojowe mieszkanie 60m2, piętro 811 z windą w budynku z 1977r., Piaski.Gotowe do zamieszkania, niezależne cztery pokoje, każdy zamykany na klucz, osobna kuchnia z oknem, gotowiec pod wynajem dla 4 osób. Jest możliwość łatwego przywróce...

Białystok (Piaski) (Podlaskie, gm. Białystok)

489 000 PLN (8 150 zł/m2)

4
-
60 m2
1977
15894618 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27946549 15894618 Polecamy czteropokojowe mieszkanie 72,1 m2 na pierwszym piętrze niskiego bloku przy ul. Zagórnej na os. Dziesięciny II w Białymstoku. Budynek z 1983 po termomodernizacji, mieszkanie środkowe, okna zmienione na PCV. Mieszkanie czyste, zadbane le...

Białystok (Dziesięciny) (Podlaskie, gm. Białystok)

529 000 PLN (7 337 zł/m2)

4
1
72.1 m2
1983
15872299 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27490002 15872299 Kameralne Zawady – nowoczesna inwestycja mieszkaniowaZapraszamy do zapoznania się z ofertą inwestycji Kameralne Zawady, zlokalizowanej przy ul. Św. Krzysztofa, na spokojnym i cenionym osiedlu Zawady. To propozycja dla osób, które szukają połączenia n...

Białystok (Zawady) (Podlaskie, gm. Białystok)

472 260 PLN (8 500 zł/m2)

3
1
55.56 m2
2026
15868529 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27385171 15868529 Kameralne Zawady – nowoczesna inwestycja mieszkaniowaZapraszamy do zapoznania się z ofertą inwestycji Kameralne Zawady, zlokalizowanej przy ul. Św. Krzysztofa, na spokojnym i cenionym osiedlu Zawady. To propozycja dla osób, które szukają połączenia n...

Białystok (Zawady) (Podlaskie, gm. Białystok)

494 728 PLN (7 950 zł/m2)

3
1
62.23 m2
2026
15867969 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27360090 15867969 Kameralne Zawady – nowoczesna inwestycja mieszkaniowaZapraszamy do zapoznania się z ofertą inwestycji Kameralne Zawady, zlokalizowanej przy ul. Św. Krzysztofa, na spokojnym i cenionym osiedlu Zawady. To propozycja dla osób, które szukają połączenia n...

Białystok (Zawady) (Podlaskie, gm. Białystok)

519 135 PLN (7 950 zł/m2)

3
1
65.3 m2
2026
15869689 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27407928 15869689 Kameralne Zawady – nowoczesna inwestycja mieszkaniowaZapraszamy do zapoznania się z ofertą inwestycji Kameralne Zawady, zlokalizowanej przy ul. Św. Krzysztofa, na spokojnym i cenionym osiedlu Zawady. To propozycja dla osób, które szukają połączenia n...

Białystok (Zawady) (Podlaskie, gm. Białystok)

570 651 PLN (7 950 zł/m2)

4
1
71.78 m2
2026
15868530 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27385172 15868530 Kameralne Zawady – nowoczesna inwestycja mieszkaniowaZapraszamy do zapoznania się z ofertą inwestycji Kameralne Zawady, zlokalizowanej przy ul. Św. Krzysztofa, na spokojnym i cenionym osiedlu Zawady. To propozycja dla osób, które szukają połączenia n...

Białystok (Zawady) (Podlaskie, gm. Białystok)

484 711 PLN (7 950 zł/m2)

3
1
60.97 m2
2026
15894400 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Os. Słoneczny Stok, 3 pokoje, 63 m2, piękny widok 27941730 15894400 Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 62,9 m², położone na 5 piętrze z windą w 11-piętrowym budynku po termomodernizacji, na popularnym osiedlu Słoneczny Stok, ul. Upalna 96.Mieszkanie jest do generalnego remontu, W skład mieszkania wchodzi...

Białystok (Słoneczny stok) (Podlaskie, gm. Białystok)

399 000 PLN (6 435 zł/m2)

3
1
62 m2
1982
15871292 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Do remontu 3 pokoje Antoniukowska 27463915 15871292 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Są mieszkania, które od pierwszego kroku opowiadają swoją historię — i zostawiają przestrzeń...

Białystok (Antoniuk) (Podlaskie, gm. Białystok)

339 000 PLN (7 213 zł/m2)

3
1
47 m2
-
15865372 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje | Piasta | po remoncie | dwustronne 27295828 15865372 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Przedstawiam Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,3 m², położone na osiedlu Piasta...

Białystok (Podlaskie, gm. Białystok)

559 000 PLN (9 475 zł/m2)

3
1
59 m2
1980
15859871 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie w ścisłym centrum - ul Kalinowskiego 27177832 15859871 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Dwupokojowe mieszkanie przy ul. Kalinowskiego to jedna z tych rzadkich ofert, w których loka...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

429 000 PLN (9 326 zł/m2)

2
1
46 m2
1956