• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Bielsko-Biała

Znalezionych ofert: 68

15794435 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26073117 15794435 AGATA KUBIK Agent prowadzący 664 945 102 Bezczynszowe mieszkanie z garażem i ogródkiem wyjątkowa willa z 1900r.Bielsko-Biała, ul. Juliusza Słowackiego 67Na sprzedaż przestronne mieszkanie położone na parterze w kameralnym, dwulokalowym budynku ...

Bielsko-Biała (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

390 000 PLN (3 645 zł/m2)

3
1
107 m2
1900
15774025 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 25646092 15774025 SYLWIA SPRYSZAK Agent prowadzący 606 316 197Mam przyjemność zaprezentować połówkę domu o powierzchni 122,66 m2, znajdującą się w spokojnej, zielonej okolicy.Dom z dużą działką w cenie mieszkania w bloku!!!To pierwsze piętro domu do remontu z osobny...

Bielsko-Biała (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

425 000 PLN (3 484 zł/m2)

5
2
122 m2
1970
15762619 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25406449 15762619 Lokal jest w pełni umeblowany Mieszkania klasy premium w sercu Bielska-Białej Pragniemy zaprosić Cię do wyjątkowej inwestycji w Bielsku-Białej. Kameralnego osiedla położonego w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Bielska-Białej — Ka...

Bielsko-Biała (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

691 860 PLN (13 054 zł/m2)

2
-
53 m2
2024
15762617 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25406443 15762617 Mieszkania klasy premium w sercu Bielska-Białej Pragniemy zaprosić Cię do wyjątkowej inwestycji w Bielsku-Białej. Kameralnego osiedla położonego w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Bielska-Białej — Kamienica . Usytuowane u podn&am...

Bielsko-Biała (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

550 500 PLN (10 009 zł/m2)

3
-
55 m2
2024
15762548 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25405941 15762548 Mieszkania klasy premium w sercu Bielska-Białej Pragniemy zaprosić Cię do wyjątkowej inwestycji w Bielsku-Białej. Kameralnego osiedla położonego w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Bielska-Białej — Kamienica . Usytuowane u podn&am...

Bielsko-Biała (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

470 465 PLN (11 762 zł/m2)

2
-
40 m2
2024
15762551 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25405944 15762551 Mieszkania klasy premium w sercu Bielska-Białej Pragniemy zaprosić Cię do wyjątkowej inwestycji w Bielsku-Białej. Kameralnego osiedla położonego w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Bielska-Białej — Kamienica . Usytuowane u podn&am...

Bielsko-Biała (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

552 200 PLN (10 040 zł/m2)

3
-
55 m2
2024
15762615 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25406447 15762615 Lokal wykończony pod klucz Mieszkania klasy premium w sercu Bielska-Białej Pragniemy zaprosić Cię do wyjątkowej inwestycji w Bielsku-Białej. Kameralnego osiedla położonego w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Bielska-Białej — Kam...

Bielsko-Biała (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

687 750 PLN (12 505 zł/m2)

3
-
55 m2
2024
15762549 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25405942 15762549 Lokal wykończony pod klucz Mieszkania klasy premium w sercu Bielska-Białej Pragniemy zaprosić Cię do wyjątkowej inwestycji w Bielsku-Białej. Kameralnego osiedla położonego w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Bielska-Białej — Kami...

Bielsko-Biała (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

773 000 PLN (12 672 zł/m2)

3
-
61 m2
2024
15762616 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25406441 15762616 Mieszkania klasy premium w sercu Bielska-Białej Pragniemy zaprosić Cię do wyjątkowej inwestycji w Bielsku-Białej. Kameralnego osiedla położonego w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Bielska-Białej — Kamienica . Usytuowane u podn&am...

Bielsko-Biała (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

470 235 PLN (11 756 zł/m2)

2
-
40 m2
2024
15762550 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25405943 15762550 Mieszkania klasy premium w sercu Bielska-Białej Pragniemy zaprosić Cię do wyjątkowej inwestycji w Bielsku-Białej. Kameralnego osiedla położonego w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Bielska-Białej — Kamienica . Usytuowane u podn&am...

Bielsko-Biała (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

697 158 PLN (9 959 zł/m2)

3
-
70 m2
2024
15491179 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19757179 15491179 Kupujący nie ponosi kosztów wynagrodzenia dla pośrednika. Brak podatku PCC. Luksusowe Mieszkania w Bielsku-Białej - Oddanie w Sierpniu 2025! Marzysz o wymarzonym mieszkaniu w urokliwej okolicy? Teraz masz okazję stać się właścicielem ...

Bielsko-Biała (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

592 900 PLN (12 100 zł/m2)

2
-
49 m2
2025
15491126 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 19757151 15491126 Kupujący nie ponosi kosztów wynagrodzenia dla pośrednika. Brak podatku PCC. Luksusowe Mieszkania w Bielsku-Białej - Oddanie w Sierpniu 2025! Marzysz o wymarzonym mieszkaniu w urokliwej okolicy? Teraz masz okazję stać się właścicielem ...

Bielsko-Biała (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

587 422 PLN (11 518 zł/m2)

3
-
51 m2
2025