• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Bychawa

Znalezionych ofert: 1

15819590 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26613991 15819590 LOKALIZACJA:Bychawa to miasteczko idealne dla osób, które szukają spokojnego życia blisko większego miasta (30km - Lublin). Miejscowość jest w stanie z powodzeniem zaspokoić wszelkie potrzeby życia codziennego. W bliskiej odległości znajdują się tuta...

Bychawa (Lubelskie, gm. Bychawa)

580 000 PLN (6 621 zł/m2)

4
-
87.6 m2
2000