• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Bytom Siemianowicka

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Siemianowicka

Znaleźliśmy 125 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Bytom

15777032 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25727653 15777032 lokal mieszkalny nr 2 o powierzchni 51,93 m2, zlokalizowany na parterze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Piotra Czajkowskiego 16 wraz z udziałem wynoszącym 24110 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udziałem ...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

80 000 PLN (1 569 zł/m2)

2
-
51 m2
-
15776741 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25716529 15776741 lokal mieszkalny nr 8 o powierzchni 39,86 m2, zlokalizowany na II piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Małgorzatki 12 wraz z udziałem wynoszącym 10310 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udziałem w praw...

Bytom (Szombierki) (Śląskie, gm. Bytom)

56 000 PLN (1 436 zł/m2)

1
-
39 m2
-
15756338 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25251298 15756338 lokal mieszkalny nr 5 o powierzchni 36,52 m2, zlokalizowany na II piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Konstytucji 30A wraz z udziałem wynoszącym 19110 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim sa...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

49 000 PLN (1 361 zł/m2)

3
-
36 m2
-
15753078 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25187585 15753078 lokal mieszkalny nr 8 o powierzchni 49,33 m2, zlokalizowany na II piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Zabrzańskiej 163 wraz z udziałem wynoszącym 47810 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim s...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

66 000 PLN (1 347 zł/m2)

2
-
49 m2
-
15752688 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25173037 15752688 Lokal mieszkalny nr 2 o powierzchni 30,37 m2, zlokalizowany na parterze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Matejki 34 wraz z udziałem wynoszącym 24110 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udziałem w prawie włas...

Bytom (Śródmieście) (Śląskie, gm. Bytom)

99 000 PLN (3 300 zł/m2)

1
-
30 m2
-
15751829 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25146563 15751829 lokal mieszkalny nr 1 o powierzchni 35,69 m2, zlokalizowany na parterze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Hugona Kołłątaja 16 wraz z udziałem wynoszącym 16010 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udziałem w pr...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

66 000 PLN (1 886 zł/m2)

2
-
35 m2
-
15750346 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25121506 15750346 Lokal mieszkalny nr 3 o powierzchni 29,97 m2, zlokalizowany na I piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Orzegowska 7 wraz z udziałem wynoszącym 76110 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udziałem w prawie w...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

40 000 PLN (1 379 zł/m2)

1
-
29 m2
-
15750345 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25121505 15750345 lokal mieszkalny nr 8 o powierzchni 32,19 m2, zlokalizowany na I piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Adolfa Piątka 12 wraz z udziałem wynoszącym 82810 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udziałem w praw...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

50 000 PLN (1 563 zł/m2)

1
-
32 m2
-
15748119 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25105543 15748119 lokal mieszkalny nr 1 o powierzchni 38,95 m2, zlokalizowany na parterze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Plac na Bobrku 4 wraz z udziałem wynoszącym 11910 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim sam...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

37 000 PLN (974 zł/m2)

2
-
38 m2
-
15748118 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25105542 15748118 lokal mieszkalny nr 5 o powierzchni 35,28 m2, zlokalizowany na I piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Plac na Bobrku 1 wraz z udziałem wynoszącym 10210 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim sa...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

46 000 PLN (1 314 zł/m2)

1
-
35 m2
-
15728673 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24750002 15728673 lokal mieszkalny nr 11 o powierzchni 34,62 m2, zlokalizowany na II piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Świętochłowickiej 18 wraz z udziałem wynoszącym 78810 000 w częściach wspólnych budynku oraz ta...

Bytom (Łagiewniki) (Śląskie, gm. Bytom)

53 000 PLN (1 559 zł/m2)

1
-
34 m2
-
15714474 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24462910 15714474 Lokal mieszkalny nr 8 o powierzchni 41,62 m2, zlokalizowany na I piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Zabrzańskiej 117 wraz z udziałem wynoszącym 23810 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udziałem w praw...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

79 000 PLN (1 927 zł/m2)

1
-
41 m2
-