• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Bytom

Znalezionych ofert: 126

15777152 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25730790 15777152 Lokal mieszkalny nr 9 o powierzchni 37,36 m2, zlokalizowany na II piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Małgorzatki 18 wraz z udziałem wynoszącym 9710 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udziałem w prawie...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

47 000 PLN (1 270 zł/m2)

1
-
37 m2
-
15771854 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25595741 15771854 Lokal mieszkalny nr 10 o powierzchni 66,67 m2, zlokalizowany na III piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Ks. Jana Frenzla 62 wraz z udziałem wynoszącym 79810 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udziałem ...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

112 000 PLN (1 697 zł/m2)

3
-
66 m2
-
15751827 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25146560 15751827 lokal mieszkalny nr 8 o powierzchni 40,92 m2, zlokalizowany na I piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Armii Krajowej 2a wraz z udziałem wynoszącym 40310 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udziałem w pra...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

68 000 PLN (1 700 zł/m2)

1
-
40 m2
-
15751825 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25146557 15751825 lokal mieszkalny nr 24 o powierzchni 53,23 m2, zlokalizowany na poddaszu w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Palińskiego 2 wraz z udziałem wynoszącym 21010 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udziałem w prawie ...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

82 000 PLN (1 547 zł/m2)

2
-
53 m2
-
15748120 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25105546 15748120 lokal mieszkalny nr 12 o powierzchni 25,61 m2, zlokalizowany na I piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Racławickiej 16 wraz z udziałem wynoszącym 21410 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim sa...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

42 000 PLN (1 680 zł/m2)

1
-
25 m2
-
15779005 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25764345 15779005 lokal mieszkalny nr 3 o powierzchni 63,48 m2 zlokalizowany na I piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Ustronie 5 wraz z udziałem wynoszącym 81710 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udziałem w prawie wła...

Bytom (Bobrek) (Śląskie, gm. Bytom)

162 000 PLN (2 571 zł/m2)

2
-
63 m2
-
15777709 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25736466 15777709 lokal mieszkalny nr 4 o powierzchni 35,82 m2, zlokalizowany na I piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego 6 wraz z udziałem wynoszącym 10810 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym...

Bytom (Bobrek) (Śląskie, gm. Bytom)

56 000 PLN (1 600 zł/m2)

2
-
35 m2
-
15771852 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25595739 15771852 Lokal mieszkalny nr 5 o powierzchni 27,42 m2, zlokalizowany na II piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Adolfa Piątka 18A wraz z udziałem wynoszącym 8310 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udziale w pra...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

41 000 PLN (1 519 zł/m2)

1
-
27 m2
-
15756335 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25251289 15756335 Lokal mieszkalny nr 3 o powierzchni 44,96 m2, zlokalizowany na poddaszu w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Konstytucji 14 wraz z udziałem wynoszącym 24610 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

82 000 PLN (1 864 zł/m2)

1
-
44 m2
-
15752548 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25168773 15752548 lokal mieszkalny nr 8 o powierzchni 33,56 m2, zlokalizowany na II piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Ustronie 2 wraz z udziałem wynoszącym 6610 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym ud...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

52 000 PLN (1 576 zł/m2)

1
-
33 m2
-
15752546 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25168771 15752546 lokal mieszkalny nr 8 o powierzchni 72,84 m2, zlokalizowany na II piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Zabrzańskiej 123 wraz z udziałem wynoszącym 36310 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim s...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

102 000 PLN (1 417 zł/m2)

3
-
72 m2
-
15848646 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26946511 15848646 lokal mieszkalny nr 4 o powierzchni 37,15 m2, zlokalizowany na I piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Młodzieżowej 9a wraz z udziałem wynoszącym 16710 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udziałem wprawie...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

68 000 PLN (1 838 zł/m2)

1
-
37 m2
-