• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Chełmek Głogowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Głogowa i Chełmek

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne

15896359 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27977772 15896359 Oferta Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 71,71 m², położone na parterze kamienicy przy ul. Elizy Orzeszkowej w Malborku. W skład nieruchomości wchodzą:trzy ustawne pokoje,oddzielna kuchnia z oknem,łazienka z oknem,duży i funkcjonalny ...

Malbork (Pomorskie, gm. Malbork)

295 000 PLN (4 097 zł/m2)

3
-
72 m2
-
15896350 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27977620 15896350 Oferujemy do sprzedaży wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, położone w klimatycznej przedwojennej kamienicy tuż przy wejściu do stacji metra.MIESZKANIELokal o powierzchni 40,23 m² składa się z:- salonu z aneksem kuchenny...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

885 000 PLN (22 125 zł/m2)

2
1
40 m2
1923
15896353 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27977387 15896353 Na sprzedaż przestronne mieszkanie 102,50 m² z ogródkiem 110 m² Zimowiska, gmina Ustka Wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 102,50 m² , położone na parterze zabytkowego budynku w ...

Zimowiska (Zimowiska) (Pomorskie, gm. Ustka)

559 000 PLN (5 480 zł/m2)

4
-
102 m2
1920
15896313 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27976569 15896313 Klecina 2 pok +antresola Garaż.Wyjątkowe 2 pokoje z antresolą i klimatyzacją – Wrocław, Klecina.Polecam na sprzedaż dwupokojowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 49 m² (powierzchnia użytkowa), które dzięki dodatkowej antresoli (12 m²) zy...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

659 990 PLN (13 519 zł/m2)

3
1
48.82 m2
2005
15896215 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27973183 15896215 3 pokoje 60 m² Karłowice Zamknięte osiedle_.Polecam na sprzedaż komfortowe, jasne mieszkanie o powierzchni 60 m², położone na 3 piętrze w budynku z windą przy ul. Czajkowskiego w jednej z najbardziej lubianych i zielonych części Wrocławia – Karło...

Wrocław (Karłowice) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

699 995 PLN (11 665 zł/m2)

3
1
60.01 m2
2000
15896213 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27973181 15896213 3pok mieszkanie po remoncie Siłownia ochronaNa sprzedaż funkcjonalne i świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 52 m², położone na kameralnym, nowoczesnym osiedlu przy ul. Siemianowickiej we Wrocławiu (Księże Wielkie). Mieszkanie znajduje się ...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

699 990 PLN (13 459 zł/m2)

3
1
52.01 m2
2018
15895237 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27961042 15895237 Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie położone w Jeleniej Górze przy ulicy Uroczej, w spokojnej i zielonej okolicy. To idealna propozycja zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję na wynajem.Mieszkanie o powierzchni 40 m² znajduje się w atrakcyjnej l...

Jelenia Góra (Dolnośląskie, gm. Jelenia Góra)

270 000 PLN (5 094 zł/m2)

2
1
53 m2
1900
15894452 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27943959 15894452 2pok kameralne osiedle! Ołtaszyn..Polecam na sprzedaż mieszkanie 44 m² – 2 pokoje, balkon, spokojna okolicaOferuję na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44 m², położone na 1. piętrze w kameralnym, 2-kondygnacyjnym budynku.Uk...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

658 995 PLN (14 977 zł/m2)

2
1
44 m2
2012
15894288 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27939532 15894288 2-pokojowe mieszkanie po remoncie Okazja ! Ołbin przy Parku Tołpy! Na sprzedaż wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 41,7 m², położone na 3. piętrze zadbanej kamienicy na Ołbinie we Wrocławiu – w bezpośrednim sąsiedztwie zielonego i spoko...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

594 990 PLN (13 805 zł/m2)

2
1
43.1 m2
1950
15894286 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27939530 15894286 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 91,4 m², położone w samym sercu Trzebnicy – tuż przy parku Lokalizacja: ścisłe centrum, wszystko w zasięgu kilku minut spaceremMieszkanie 3 pokoje (2 przestronne sypialnie ok. 15–20 m²) oddzielna, jas...

Trzebnica (Dolnośląskie, gm. Trzebnica)

644 999 PLN (6 869 zł/m2)

3
1
93.9 m2
1910
15893764 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27919459 15893764 Grunwald 2 pok blok m.miejskie40m2Polecamy Państwu sprzedaż mieszkanie na półpiętrze znajdujące się przy ulicy Wyszyńskiego w centrum Wrocławia nieopodal wielu uczenni wyższych.Mieszkanie z cwwieza umowa najmu na rzecz i - gotowy biznes 3200zl z op...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

474 000 PLN (12 000 zł/m2)

2
1
39.5 m2
1985
15892447 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898772 15892447 Mały metraż, parter z balkonem jedno z najbardziej poszukiwanych mieszkań na rynku!Przy ul. Trzcińskiej w Skierniewicach czeka funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37,94 m², które świetnie sprawdzi się zarówno dla seniora, młodej pary, j...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

345 000 PLN (9 079 zł/m2)

2
1
38 m2
1980