• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Chylice Sielska

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Sielska i Chylice

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne

15886758 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27766505 15886758 Atrakcyjne mieszkanie 2pokojowe z komórką w sercu kołobrzeskiej StarówkiNa sprzedaż przestronne, rozkładowe i dwustronne mieszkanie 2pokojowe o powierzchni 53,7 m, położone na II piętrze budynku mieszkalnousługowego bez windy z 1994 roku. Nieruchomoś...

Kołobrzeg (Starówka) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

595 000 PLN (11 226 zł/m2)

2
1
53 m2
1994
15850827 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27009109 15850827 REZERWACJA - UMOWA PRZEDWSTĘPNA 2 pokoje 35 m² 10 piętro panoramiczny widok Osiedle Kazimierzowskie Kraków Jasne i przytulne świetne pod wynajem Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni około 35,5 m&sup...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

495 000 PLN (14 143 zł/m2)

2
-
35 m2
1976
15823176 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26635621 15823176 Oferujemy apartament w budynku apartamentowym połączonym z Hotelem Aquarius Spa w cenie 950.000,- zł wraz z miejscem postojowym w hali garażowej w cenie 100.000,- zł razem 1.050.000,- złPrestiżowy kompleks hotelowy Aquarius w Kołobrzegu położony 250 ...

Kołobrzeg (Nadmorska) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 050 000 PLN (21 429 zł/m2)

2
1
49 m2
2008
15768566 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25547117 15768566 Szukasz czegoś wyjątkowego nad morzem? Mamy dla Ciebie dwupoziomowe mieszkanie położone na ostatnich piętrach apartamentowca Rezydencja Portowa,zaledwie 5 minut spacerem od plaży, mola, parku zdrojowego i starówki. Do morza tylko 500 m. Wszędzie blis...

Kołobrzeg (Portowa) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

750 000 PLN (15 000 zł/m2)

2
-
50 m2
2005
15746850 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25089342 15746850 Opiekun oferty:Sebastian Święcickitel: 602 101 602Mieszkanie trzypokojowe z antresolą i pięknym, dużym tarasem!Powierzchnia użytkowa ok.58,70 m2:- salon z aneksem - ok. 15,71 m2,- sypialnia - ok. 10,01 m2,- łazienka - ok. 4,52 m2,- przedpokój - ok. 8...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

866 615 PLN (14 942 zł/m2)

3
1
58 m2
2025
15699852 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24176056 15699852 Kołobrzeg ul. Budowlana - na sprzedaż gotowy do zamieszkania lub do wynajmu, dochodowy apartament z możliwością odliczenia podatku 8 % VAT oraz zaoszczędzenia 2 % na opłatach notarialnych z powodu braku podatku PCC. W tym budynku apartamentowym mamy ...

Kołobrzeg (Starówka) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

844 188 PLN (16 553 zł/m2)

3
1
51 m2
2024
15698809 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24156279 15698809 Na sprzedaż atrakcyjnie zlokalizowane 2 pokojowe mieszkanie o pow. 32,56 m2 znajdujące się w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej.Mieszkanie usytuowane jest parterze w budynku bez windy, który został wybudowany z cegły w 2004 roku.Budynek położony jest w s...

Kołobrzeg (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

400 000 PLN (12 500 zł/m2)

2
-
32 m2
2004
15645973 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23210820 15645973 Mieszkanie na sprzedaż przy Alei I Armii Wojska Polskiego 3 pokojowe o pow. 49,69 m2, położone na II piętrze w budynku o niskiej zabudowie z lat 60 -tych bez windy.Mieszkanie zlokalizowane jest w atrakcyjnej części miasta ok. 400 m od kołobrzeskiej s...

Kołobrzeg (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

460 000 PLN (9 388 zł/m2)

3
-
49 m2
1965
15607010 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22352686 15607010 Na sprzedaż mieszkanie 2 - pokojowe, z balkonem i piwnicą o powierzchni 51,72 m2 , położone na 4 piętrze budynku bez windy Budynek IV kondygnacyjny, rok budowy lata 90-te , położony w Kołobrzegu na osiedlu Ogrody , usytuowany w atrakcyjnej jej części...

Kołobrzeg (Ogrody) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

499 000 PLN (9 784 zł/m2)

2
1
51 m2
1992
15584170 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21859060 15584170 KontaktSebastian Święcicki 602 101 602Mieszkanie wykończone pod klucz bez kuchni i AGD. Zajmiemy się wszystkimi szczegółami potrzebnymi do bezpiecznego i komfortowego zakupu.Lokalizacja:Inwestycja położona jest na wrocławskim Psim Polu w dynamicznie ...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

540 000 PLN (16 875 zł/m2)

2
-
32 m2
2024
15298838 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 15143867 15298838 Kołobrzeg na sprzedaż mieszkanie 1 pokojowe z możliwością rozbudowy o przylegający strych lub dobudowanie 2 dodatkowych pokoi ze skosami.Lokal mieszkalny jest do remontu, posiada łączną pow. 26,32 m2 na którą składają się: - mieszkanie o pow. 19,1 m2...

Kołobrzeg (Zachodnia) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

195 000 PLN (7 500 zł/m2)

1
-
26 m2
1930
15151397 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 11042557 15151397 Na sprzedaż atrakcyjny apartament w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji w Kołobrzegu tylko 80 m od kanału portowego i ok.200 m do MORZA - przy ul. TOWAROWEJ.Przedmiotem sprzedażny jest 1 pokojowy apartament o pow. 30.61 m2 na III piętrze z ...

Kołobrzeg (Portowa) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

570 000 PLN (19 000 zł/m2)

1
-
30 m2
2000