• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Częstochowa Tysiąclecie

Znalezionych ofert: 15

15622850 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22662292 15622850 Mieszkanie dwupokojowe w średnim standarcie na parterze. Bardzo dobra lokalizacja. Blisko szkoła oraz centrum handlowe na Północy. Sporo miejsc parkingowych koło bloku.Mieszkanie nie zamieszkałe , możliwość natychmiastowego wporowadzenia.Zapraszamy d...

Częstochowa (Tysiąclecie) (Śląskie, gm. Częstochowa)

279 000 PLN (6 341 zł/m2)

2
-
44 m2
-
15820369 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26611885 15820369 Prezentacja mieszkania możliwa od 12 lutego 26rDwupokojowe mieszkanie z balkonem. Powierzchnia 37,6mkw. położone na II piętrze budynku IV piętrowego w rejonie ulic Romera i Zapolskiej (dzielnca Tysiąclecia). Dobry stan techniczny ( modernizacja kil...

Częstochowa (Tysiąclecie) (Śląskie, gm. Częstochowa)

245 000 PLN (6 622 zł/m2)

2
-
37 m2
-
15743507 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25011723 15743507 Rzadkość! 2-poziomowe mieszkanie, 2 wejściaDwupoziomowe mieszkanie z dwoma wejściami – idealne dla rodziny lub na działalnośćZapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania o powierzchni 86 m² (50 m² główny poziom + 36 m² poziom poniżej),...

Częstochowa (Tysiąclecie) (Śląskie, gm. Częstochowa)

545 000 PLN (6 337 zł/m2)

3
1
86 m2
2001