• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Czarnochowice

Znalezionych ofert: 32

15892913 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899590 15892913 NOWA KAMERALNA INWESTYCJA DEWELOPERSKA PRZY GRANICY Z KRAKOWEM (CZARNOCHOWICE) Prezentowana inwestycja do kameralne osiedle składające się z czterech, trzypiętrowych budynków mieszkalnych. Dostępne metraże od 37 - 85m2 Zalety inwestycji: -t...

Czarnochowice (Czarnochowice) (Małopolskie, gm. Wieliczka)

728 420 PLN (11 206 zł/m2)

3
-
65 m2
2026
15892577 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899245 15892577 NOWA KAMERALNA INWESTYCJA DEWELOPERSKA PRZY GRANICY Z KRAKOWEM (CZARNOCHOWICE) Prezentowana inwestycja do kameralne osiedle składające się z czterech, trzypiętrowych budynków mieszkalnych. Dostępne metraże od 37 - 85m2 Zalety inwestycji: -t...

Czarnochowice (Czarnochowice) (Małopolskie, gm. Wieliczka)

682 375 PLN (10 339 zł/m2)

3
-
66 m2
2026
15892852 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27899592 15892852 NOWA KAMERALNA INWESTYCJA DEWELOPERSKA PRZY GRANICY Z KRAKOWEM (CZARNOCHOWICE) Prezentowana inwestycja do kameralne osiedle składające się z czterech, trzypiętrowych budynków mieszkalnych. Dostępne metraże od 37 - 85m2 Zalety inwestycji: -...

Czarnochowice (Czarnochowice) (Małopolskie, gm. Wieliczka)

876 530 PLN (10 312 zł/m2)

4
-
85 m2
2026
15892914 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27899591 15892914 NOWA KAMERALNA INWESTYCJA DEWELOPERSKA PRZY GRANICY Z KRAKOWEM (CZARNOCHOWICE) Prezentowana inwestycja do kameralne osiedle składające się z czterech, trzypiętrowych budynków mieszkalnych. Dostępne metraże od 37 - 85m2 Zalety inwestycji: -t...

Czarnochowice (Czarnochowice) (Małopolskie, gm. Wieliczka)

876 015 PLN (13 477 zł/m2)

4
-
65 m2
2026
15892790 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27899253 15892790 NOWA KAMERALNA INWESTYCJA DEWELOPERSKA PRZY GRANICY Z KRAKOWEM (CZARNOCHOWICE) Prezentowana inwestycja do kameralne osiedle składające się z czterech, trzypiętrowych budynków mieszkalnych. Dostępne metraże od 37 - 85m2 Zalety inwestycji: -...

Czarnochowice (Czarnochowice) (Małopolskie, gm. Wieliczka)

807 975 PLN (9 506 zł/m2)

4
-
85 m2
2026
15892727 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899247 15892727 NOWA KAMERALNA INWESTYCJA DEWELOPERSKA PRZY GRANICY Z KRAKOWEM (CZARNOCHOWICE) Prezentowana inwestycja do kameralne osiedle składające się z czterech, trzypiętrowych budynków mieszkalnych. Dostępne metraże od 37 - 85m2 Zalety inwestycji: -t...

Czarnochowice (Czarnochowice) (Małopolskie, gm. Wieliczka)

718 080 PLN (11 047 zł/m2)

3
-
65 m2
2026
15892516 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899254 15892516 NOWA KAMERALNA INWESESTYCJA DEWELOPERSKA PRZY GRANICY Z KRAKOWEM (CZARNOCHOWICE) Prezentowana inwestycja do kameralne osiedle składające się z czterech, trzypiętrowych budynków mieszkalnych. Dostępne metraże od 37 - 85m2 Zalety inwestycji: ...

Czarnochowice (Czarnochowice) (Małopolskie, gm. Wieliczka)

731 136 PLN (11 248 zł/m2)

3
-
65 m2
2026
15892789 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27899249 15892789 NOWA KAMERALNA INWESTYCJA DEWELOPERSKA PRZY GRANICY Z KRAKOWEM (CZARNOCHOWICE) Prezentowana inwestycja do kameralne osiedle składające się z czterech, trzypiętrowych budynków mieszkalnych. Dostępne metraże od 37 - 85m2 Zalety inwestycji: -...

Czarnochowice (Czarnochowice) (Małopolskie, gm. Wieliczka)

841 302 PLN (9 898 zł/m2)

4
-
85 m2
2026
15892514 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899243 15892514 NOWA KAMERALNA INWESTYCJA DEWELOPERSKA PRZY GRANICY Z KRAKOWEM (CZARNOCHOWICE) Prezentowana inwestycja do kameralne osiedle składające się z czterech, trzypiętrowych budynków mieszkalnych. Dostępne metraże od 37 - 85m2 Zalety inwestycji: -t...

Czarnochowice (Czarnochowice) (Małopolskie, gm. Wieliczka)

876 015 PLN (10 306 zł/m2)

2
-
85 m2
2026
15892728 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27899251 15892728 NOWA KAMERALNA INWESTYCJA DEWELOPERSKA PRZY GRANICY Z KRAKOWEM (CZARNOCHOWICE) Prezentowana inwestycja do kameralne osiedle składające się z czterech, trzypiętrowych budynków mieszkalnych. Dostępne metraże od 37 - 85m2 Zalety inwestycji: -t...

Czarnochowice (Czarnochowice) (Małopolskie, gm. Wieliczka)

875 294 PLN (10 420 zł/m2)

4
-
84 m2
2026
15892453 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27898917 15892453 NOWA KAMERALNA INWESTYCJA DEWELOPERSKA PRZY GRANICY Z KRAKOWEM (CZARNOCHOWICE) Prezentowana inwestycja do kameralne osiedle składające się z czterech, trzypiętrowych budynków mieszkalnych. Dostępne metraże od 37 - 85m2 Zalety inwestycji: -t...

Czarnochowice (Czarnochowice) (Małopolskie, gm. Wieliczka)

900 788 PLN (10 724 zł/m2)

4
-
84 m2
2026
15806517 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26340294 15806517 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJINa sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33,09 m², usytuowane na ostatnim piętrze nowoczesnego budynku w w Czarnochowicach, tuż przy granicy Krakowa i Wieliczki. Mieszkanie jest w trakcie wykończenia, budy...

Czarnochowice (Małopolskie, gm. Wieliczka)

515 000 PLN (15 606 zł/m2)

2
-
33 m2
-