• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Dobra Szczecińska

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Szczecińska

Znaleźliśmy 31 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Dobra

15896433 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27980046 15896433 Na sprzedaż przestronne i rozkładowe 4-pokojowe mieszkanie z dużym ogródkiem usytuowane na parterze niskiego bloku w miejscowości Dobra (gm. Dobra).NIERUCHOMOŚĆ:Mieszkanie o powierzchni 80,1 m2 składa się z:- salonu (18,7 m2) z wyjściem na duży taras...

Dobra (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

749 000 PLN (9 351 zł/m2)

4
1
80.1 m2
1998
15601222 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie nad zalewem Jeziorsko! 22400752 15601222 Oferuję na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 59 mkw, tuż przy zbiorniku Jeziorsko, na drugim piętrze w 2-piętrowym bloku. Nieruchomość znajduje się w miejscowości Skęczniew gm. Dobra, pow. turecki, woj. wielkopolskie. Mieszkanie jest do r...

Skęczniew (Wielkopolskie, gm. Dobra)

225 360 PLN (3 820 zł/m2)

3
1
59 m2
1975
15882605 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27671253 15882605 Przytulne mieszkanie 3-pokojowe na Mierzynie 52 m² ul. TopolowaNa sprzedaż funkcjonalne i bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni 52 m², położone w spokojnej części Mierzyna przy ul. Topolowej. Lokal znajduje się na poddaszu kameralnego budynku i d...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

349 000 PLN (6 712 zł/m2)

3
-
52 m2
2000
15888973 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27836568 15888973 Na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie położone na parterze niskiego bloku w spokojnej i zielonej części Mierzyna. Nieruchomość idealna dla osób ceniących wygodę, funkcjonalny układ oraz dostęp do prywatnej przestrzeni na świeżym powietrzu.W sk...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

650 000 PLN (12 524 zł/m2)

2
1
51.9 m2
2001
15763328 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25422751 15763328 Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 101 m², położone w budynku szeregowym z 2012 roku na zamkniętym i monitorowanym osiedlu z całodobową ochroną i portiernią.Mieszkanie w idealnym stanie technicznym – w 2022 roku przeszło gene...

Bezrzecze, Dolina Słońca

1 249 000 PLN (10 585 zł/m2)

3
1
118 m2
2012
15605301 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22303552 15605301 Oferujemy na sprzedaż trzypokojowe komfortowe mieszkanie położone w Bezrzeczu. Lokal mieszkalny o powierzchni 72 m2, składa się z dwóch pokoi, salonu z aneksem kuchennym, łazienki z wc, tarasu i balkonu.. Mieszkanie jest słoneczne, przestronne i ba...

Bezrzecze (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

854 000 PLN (11 878 zł/m2)

3
1
71.9 m2
2007
15882799 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673386 15882799 Proponujemy Państwu nową ofertę mieszkania na strzeżonym, zamkniętym osiedlu Dolina Słońca na Bezrzeczu.Teren osiedla z wjazdem kontrolowanym przez portiera. Obszar zadbany, z kwitnącymi alejkami, fontannami i placami zabaw dla dzieci.Dla mieszkańców...

Bezrzecze (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

635 000 PLN (12 991 zł/m2)

2
1
48.88 m2
2011
15827761 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26590068 15827761 Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w standardzie deweloperskim w niskim budynku na Mierzynie.Mieszkanie znajduje się na ostatnim trzecim piętrze ( brak sąsiada nad głową ).Winda zjeżdża do hali z miejscami parkingowymi.Na powierzchnię użytkową 40,8m...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

449 020 PLN (11 000 zł/m2)

2
1
40.82 m2
2026
15612692 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 22454002 15612692 Przedstawiamy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie w stanie deweloperskim, usytuowane w niskim budynku z windą, w malowniczej lokalizacji Mierzyna. Nieruchomość idealna dla osób ceniących komfort oraz nowoczesne rozwiązania.Powierzchnia mieszkania obej...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

920 336 PLN (9 700 zł/m2)

5
-
94.88 m2
2025
15883117 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673521 15883117 Niepowtarzalne, zaprojektowane przez architekta wnętrz mieszkanie (z dużym słonecznym balkonem), usytuowane na 2 piętrze budynku znajdującego się na ogrodzonym, zielonym terenie., z osobnym, niezależnym wejściem i własną klatką schodową.W skład po...

Bezrzecze, Koralowa

859 000 PLN (9 409 zł/m2)

3
1
91.3 m2
2007
15740159 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24947188 15740159 Posiadamy do sprzedaży duże mieszkanie z olbrzymim potencjałem, znajdujące się na Mierzynie.Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze, co pośród niskiej zabudowy oferuje przyjemne widoki na zieleń. Okolica spokojna, ale dobrze skomunikowana. Lokaliza...

Mierzyn, Topolowa

779 000 PLN (6 815 zł/m2)

4
1
114.3 m2
2010
15462767 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 19116936 15462767 Na sprzedaż zadbana i gotowa do wprowadzenia bezczynszowa kawalerka o pow. 30m2 w Lubieszynie. Na ścianach gładzie. Wyposażona w część mebli. Parter w niskim bloku, który graniczy z lasem. Duże podwórko.Do mieszkania przynależy piwnica o pow. 6m2. Of...

Lubieszyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

229 000 PLN (7 633 zł/m2)

1
1
30 m2
1980