• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Gdańsk Elewów

Znalezionych ofert: 0

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Elewów

Znaleźliśmy 1,364 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Gdańsk

15877021 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie z potencjałem | Gdańsk, VII Dwór | 27560598 15877021 Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m², położone na parterze w zielonej i spokojnej części Gdańska - VII Dwór, ul. Rodakowskiego 1. Lokal usytuowany jest tuż przy lesie, z ekspozycją południowo wschodnią, dzięki czemu jes...

Gdańsk (Vii dwór) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

490 000 PLN (14 000 zł/m2)

2
1
35 m2
1968
15768106 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestrzenny apartament z widokiem na Zatokę 25534904 15768106 Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą - apartamentem typu studio z zachwycającym, panoramicznym widokiem na Zatokę Gdańską, położonym na 14. piętrze nowoczesnego apartamentowca przy ul. Suchej w Gdańsku. To idealna propozycja dla osób, któr...

Gdańsk (Letnica) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

618 000 PLN (19 935 zł/m2)

1
1
31 m2
2020
15666906 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ogródek od południa, prywatny park, 0% od kup 23591119 15666906 Komfort, zieleń i nowoczesność - idealne mieszkanie w Gdańsku Południe!Szukasz mieszkania, które łączy nowoczesność z bliskością natury? Chcesz mieszkać w spokojnej okolicy, a jednocześnie mieć wszystko w zasięgu ręki? To mieszkanie w inwestycji BIOT...

Gdańsk (Łostowice) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

699 000 PLN (12 944 zł/m2)

3
1
54 m2
2022
15897038 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pok.| Wysoki standard | Hala garaż 27993005 15897038 Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane w dzielnicy MorenaPiecki-Migowo przy ul. Myśliwskiej łączy komfort codziennego życia z zielonym, spokojnym otoczeniem, którego dziś szuka coraz więcej osób. Słoneczny salon, duży dwustronny taras z wido...

Gdańsk (Piecki migowo) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

699 000 PLN (15 196 zł/m2)

2
1
46 m2
2004
15858971 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje | Gdańsk, Łąkowa | Śródmieście 27160231 15858971 Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie w inwestycji Scala Gdańsk Śródmieście, 70 m² + balkonNa sprzedaż wyjątkowe, eleganckie mieszkanie o powierzchni 70,48 m², położone na 3. piętrze nowoczesnego budynku inwestycji Scala od Moderna Holding - w samym serc...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 519 000 PLN (21 700 zł/m2)

3
1
70 m2
2023
15821740 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesne Mieszkanie Gdańsk Letnica! 26616535 15821740 HOT OFERTA! TYLKO U NAS!!ATUTY: - Nowoczesny apartament- Funkcjonalny układ pomieszczeń- Wysoki standard wykończenia- Apartamentowiec z całodobową ochroną i monitoringiem- Duży balkon- Bliskość plaży- Pełna infrastruktura handlowo- usługowaLOKALIZACJ...

Gdańsk (Letnica) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

999 000 PLN (16 113 zł/m2)

3
-
62 m2
2024
15887414 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wygodne 2 pok. z balkonem, Orunia Grn. /przy parku 27783149 15887414 Do sprzedaży oferujemy słoneczne i funkcjonalne mieszkanie 2 pokojowe, z zabudowanym balkonem, położone na parterze bloku mieszkalnego z 1997 roku. Mieszkanie znajduje się na cenionej i lubianej Oruni Górnej, przy ul. 3 Brygady Szczerbca, blisko lini...

Gdańsk (Orunia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

579 000 PLN (13 159 zł/m2)

2
1
44 m2
1997
15885226 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27720993 15885226 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRONa sprzedaż mieszkanie 55 m² w klimatycznej kamienicy2 pokoje oddzielna kuchnia balkon piwnica ul. J. Kochanowskiego 59ANa sprzedaż mieszkanie o powierzchni 55 m², położone przy ul...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

549 000 PLN (9 982 zł/m2)

2
-
55 m2
1928
15881626 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27642223 15881626 Oferuję bezpośrednio na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m², położone na 9. piętrze w charakterystycznym falowcu przy Alei Rzeczypospolitej 1D.Układ i standard:Mieszkanie składa się z:salonu z aneksem kuchennym i wyjściem n...

Gdańsk (Przymorze) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

570 000 PLN (15 000 zł/m2)

3
-
38 m2
1970
15874945 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27519694 15874945 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRONa sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Gdańsku Żabiance – świetna lokalizacja blisko morzaNajważniejsze atuty nieruchomości:*funkcjonalny, dwustronny układ mieszkania, zapewniający dobrą ...

Gdańsk (Żabianka) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

649 000 PLN (15 093 zł/m2)

2
-
43 m2
1975
15869995 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27415070 15869995 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRONa sprzedaż kawalerka z ogródkiem – 35,80 m² parter po remoncieOferujemy na sprzedaż funkcjonalną kawalerkę zlokalizowaną na parterze budynku mieszkalnego. Do lokalu przynależy prywa...

Gdańsk (Łostowice) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

444 000 PLN (13 059 zł/m2)

1
-
34 m2
2006
15832836 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26726733 15832836 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PROApartament typu studio z widokiem na Motławę – inwestycja Kapitanat Apartamenty, GdańskNa sprzedaż apartament typu studio o projektowanej powierzchni 32,84 m², zlokalizowany w prestiżo...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

949 000 PLN (28 758 zł/m2)

1
-
33 m2
2026