• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Gdańsk Elewów

Znalezionych ofert: 0

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Elewów

Znaleźliśmy 1,364 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Gdańsk

15778264 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25748305 15778264 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRONa sprzedaż: jasne mieszkanie 2-pokojowe w kamienicy – Gdańsk Wrzeszcz, ul. Partyzantów 27APowierzchnia: 54 m² 3. piętro Piwnica Kamienica Ogrzewanie miejskie Stan: do remontuOpis...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

649 000 PLN (12 019 zł/m2)

2
-
54 m2
1960
15772479 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25611360 15772479 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRONa sprzedaż przestronne mieszkanie zlokalizowane w Karczemkach Kiełpińskich , usytuowane na parterze w trzypiętrowym budynku z 2002 roku. Mieszkanie 66 m2 składa się z 3 pokoi, oddzie...

Gdańsk (Karczemki) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

648 000 PLN (9 818 zł/m2)

3
-
66 m2
2002
15767426 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25526544 15767426 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PROStylowy apartament w Albatross Towers 6. piętro z widokiem Gdańsk PrzymorzeNa sprzedaż nowoczesne, w pełni wyposażone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,5 m², położone na ostatni...

Gdańsk (Przymorze) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

779 000 PLN (20 500 zł/m2)

2
-
38 m2
2015
15761342 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25380692 15761342 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PROWyjątkowy Apartament w Gdańsku – Idealna Inwestycja lub Miejsce do ZamieszkaniaNa sprzedaż przestronny, nowoczesny apartament, położony w prestiżowej inwestycji Przystań Letnica, przy ...

Gdańsk (Letnica) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

949 000 PLN (19 771 zł/m2)

2
-
48 m2
2024
15707152 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24313898 15707152 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRONa sprzedaż elegancki apartament w Albatross Towers – Gdańsk PrzymorzePowierzchnia: 31,50 m²Liczba pokoi: 2Piętro: 8 z 17Rok budowy: 2015Forma własności: odrębna własność z księgą wiec...

Gdańsk (Przymorze) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

729 000 PLN (22 781 zł/m2)

2
-
32 m2
2014
15707151 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24313891 15707151 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRONa sprzedaż: Przestronne mieszkanie 83 m² w zabytkowej kamienicy w Gdańsku OliwieLokalizacja:Prezentujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 83 m², usytuowane na parterze k...

Gdańsk (Oliwa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 639 000 PLN (19 747 zł/m2)

4
-
83 m2
1983
15897570 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 28006454 15897570 Zamieszkaj blisko natury i miasta – 3 pokoje w Gdańsku Zakoniczyn Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56 m², położone w spokojnej i zielonej części Gdańska. Lokal znajduje się na 1. piętrze kameralnego, 3-piętrowego bu...

Gdańsk (Zakoniczyn) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

620 000 PLN (11 071 zł/m2)

3
1
56 m2
2002
15829595 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokojowe mieszkanie w sercu Wrzeszcza 26628777 15829595 OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE !!ATUTY NIERUCHOMOSCI:- funkcjonalny układ,- niezależna kuchnia z oknem,- kapitalna lokalizacja,- 8 minut pieszo do Galerii Bałtyckiej,- doskonała komunikacja - tramwaj, autobus, SKMPKM,- pełne zaplecze usługo...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

639 000 PLN (10 306 zł/m2)

3
1
62 m2
1930
15828985 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pokojowe mieszkanie w sercu Wrzeszcza! 26598231 15828985 OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE !!ATUTY NIERUCHOMOSCI:- funkcjonalny układ,- niezależna kuchnia z oknem,- kapitalna lokalizacja,- 8 minut pieszo do Galerii Bałtyckiej,- doskonała komunikacja - tramwaj, autobus, SKMPKM,- pełne zaplecze usługo...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

639 000 PLN (10 306 zł/m2)

4
1
62 m2
1930
15884394 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Idealne dla pary, singla lub pod wynajem! 27700511 15884394 LOKALIZACJA:Nieruchomość położona jest w Kowalach, przy ul. Zeusa - w spokojnej i dobrze skomunikowanej części aglomeracji trójmiejskiej. W najbliższej okolicy znajdują się sklepy, punkty usługowe, szkoły oraz przystanki komunikacji miejskiej, co zap...

Gdańsk (Kowale) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

500 000 PLN (12 500 zł/m2)

2
1
40 m2
2017
15746031 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25069277 15746031 Stylowe mieszkanie na osiedlu Albatros Towersz pięknym widokiem ul. Al. Rzeczypospolitej Gdańsk Przymorze MałeAlbatros Towers to kompleks pięciu 17-piętrowych nowoczesnych apartamentowców wykonanych w najwyższym standardzie. W budynku lobby z portier...

Gdańsk (Przymorze) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

834 500 PLN (18 825 zł/m2)

2
1
44.33 m2
2013
15897219 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27997825 15897219 Dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem przy ul. Jasińskiego na Osiedlu Optima wybudowanym przez Inpro.Na terenie osiedla dostępnych jest wiele atrakcyjnych udogodnień dla mieszkańców, między innymi takich jak: zewnętrzna siłownia, duże place zabaw i wiel...

Gdańsk (Jasień) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

700 000 PLN (14 583 zł/m2)

2
2
48 m2
2024