• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Gdańsk

Znalezionych ofert: 1 362

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15845604 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Świetne studio na wynajem blisko plaży i OBC. 26864101 15845604 ŚWIETNE STUDIO Z BALKONEM NA PRZYMORZUGOTOWE DO WYNAJĘCIA - NOWOCZESNA INWESTYCJA - DOSKONAŁE SKOMUNKOWANIE!MIESZKANIE: Na sprzedaż jasne, przestronne, w pełni wyposażone 2-pokojowe mieszkanie balkonem położone na Przymorzu . Wykończone w dobrym stan...

Gdańsk (Przymorze) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

510 000 PLN (20 400 zł/m2)

1
1
25 m2
2026
15771064 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Eleganckie mieszkanie-duży balkon10 minut do Morza 25569506 15771064 NA SPRZEDAŻ PIĘKNY APARTAMENT 2-POKOJOWY Z DUŻYM BALKONEM NAD MORZEM !!WYSOKI STANDARD WYKOŃCZENIA - DUŻY BALKON 10 MINUT DO PLAŻY - INWESTYCJA SPECTRUM !APARTAMENT: Na sprzedaż 2-pokojowy apartament klasy premium, wykończony z dbałością o detale w o...

Gdańsk (Przymorze) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 250 000 PLN (26 042 zł/m2)

2
1
48 m2
2019
15845606 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje dla inwestora FV 23% Świetna inwestycja!! 26864102 15845606 SŁONECZNE 2-POKOJOWE MIESZKANIE Z BALKONEM !Gotowe do wejścia - nowoczesna inwestycja - doskonale skomunikowanie.MIESZKANIE: Na sprzedaż jasne, przestronne, w pełni wyposażone 2-pokojowe mieszkanie balkonem położone na Przymorzu . Wykończone w dobrym...

Gdańsk (Przymorze) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

655 000 PLN (18 714 zł/m2)

2
1
35 m2
2026
15826841 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Piękne 4 pokoje kameralnie w Centrum Gdańska 90m2 26650154 15826841 Na sprzedaż przestronne mieszkanie położone na ostatnim piętrze - idealny apartament 4-pokojowy dla rodziny.Klimatyczne, kameralne osiedle - staranie wykończone wnętrze - gotowe do zamieszkania.APARTAMENT: na sprzedaż pięknie wykończony, gustowny 4-p...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 669 000 PLN (18 544 zł/m2)

4
2
90 m2
2018
15845605 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Słoneczne 2 pok po remoncie świetnie skomunikowane 26864100 15845605 SŁONECZNE 2-POKOJOWE MIESZKANIE Z DUŻYM BALKONEM !Gotowe do zamieszkania - doskonale skomunikowanie - blisko centrum!MIESZKANIE: Na sprzedaż jasne, słoneczne 2-pokojowe mieszkanie z dużym 7-metrowym balkonem położone na gdańskim Chełmie. Nieruchomość...

Gdańsk (Chełm) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

599 000 PLN (17 114 zł/m2)

2
1
35 m2
1985
15810504 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Chmielna Park gotowa inwestycja lokal mieszkalny! 26412980 15810504 NA SPRZEDAŻ APARTAMENT IDEALNY NA INWESTYCJĘ!DOSKONAŁA LOKALIZACJA  - INWESTYCJA NAD MOTŁAWĄ - 10 MINUT OD STARÓWKI!APARTAMENT: Na sprzedaż jasny, doskonały na inwestycję studio o powierzchni 35,37 m2. Przemyślany układ oraz dobre doświetlenie pomies...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

830 000 PLN (23 714 zł/m2)

1
1
35 m2
2016
15897536 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 28005752 15897536 Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w spokojnej części Gdańska – idealne dla pary, singla lub pod inwestycjęZapraszam do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 55,25 m², położonego na kameralnym, zamkniętym osiedlu dewelopera A...

Gdańsk (Piecki migowo) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

699 000 PLN (12 652 zł/m2)

2
1
55.25 m2
2010
15897518 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 28005748 15897518 KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIJI Funkcjonalna kawalerka na nowym osiedlu Nowa Letnica w Gdańsku. Mieszkanie na czwartym piętrze w pięciopiętrowym bloku z windą, halą garażową, portiernią ochroną.Mieszkanie o powierzchni 28m2 w pełni umeblowane i wyposażone...

Gdańsk (Letnica) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

570 000 PLN (20 357 zł/m2)

1
1
28 m2
2018
15897535 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 28005749 15897535 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego, w pełni wyposażonego mieszkania o powierzchni całkowitej 65,5m² położonego w spokojnej i zielonej części Oruni Górnej - Gdańska Południe przy ul. Złotej.To idealna propozycja dla osób, które cenią no...

Gdańsk (Orunia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

799 000 PLN (12 198 zł/m2)

3
1
65.5 m2
2021
15897219 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27997825 15897219 Dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem przy ul. Jasińskiego na Osiedlu Optima wybudowanym przez Inpro.Na terenie osiedla dostępnych jest wiele atrakcyjnych udogodnień dla mieszkańców, między innymi takich jak: zewnętrzna siłownia, duże place zabaw i wiel...

Gdańsk (Jasień) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

700 000 PLN (14 583 zł/m2)

2
2
48 m2
2024
15806121 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26324181 15806121 Oferta bez prowizji Mieszkanie Gdańsk Jasień ul. Kartuska• Lokalizacja: mieszkanie położone Gdańsku Jasieniu przy ul. Kartuskiej. Bdb. dojazd do centrum Gdańska, obwodnicy, lotniska.• Powierzchnia mieszkania 36m2m2 składa się z jednego pokoju z aneks...

Gdańsk (Jasień) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

412 000 PLN (11 444 zł/m2)

1
1
36 m2
2025
15861215 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27198465 15861215 Kawalerka po generalnym remoncie w Gdańsku Wrzeszczu przy ul. Dmowskiego 7.Ścisłe centrum miasta - to lokalizacja, w której wszystkie wygody miasta są w zasięgu ręki - komunikacja miejska, centra handlowe, uczelnie, restauracje.Mieszkanie położone na...

Gdańsk (Wrzeszcz górny) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

469 000 PLN (22 333 zł/m2)

1
1
21 m2
1958