• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Gdańsk

Znalezionych ofert: 1 362

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15602673 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22235175 15602673 KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIJI Atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie w Centrum Gdańska, usytuowane na parterze trzypiętrowej kamienicy. Nieruchomość o powierzchni 55,38 m² składa się z dwóch przestronnych pokoi oraz wydzielonej kuchni z jadalnią, co zapewnia...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

699 000 PLN (12 709 zł/m2)

2
1
55 m2
1960
15805721 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3-pokojowe Jasień 26314815 15805721 W CENIE 2 MIEJSCA POSTOJOWE!MIESZKANIE: na sprzedaż jasne, trójstronne, rozkładowe, ustawne, funkcjonalne, ciche, 3-pokojowe mieszkanie w Gdańsku (dzielnica Jasień) o powierzchni użytkowej 86,60 m2. W skład nieruchomości wchodzą:- salon z aneksem kuc...

Gdańsk (Jasień) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 050 000 PLN (12 209 zł/m2)

3
2
86 m2
2013
15897457 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 28003418 15897457 Zapraszam na dni otwarte, które odbędą sie w dniu 27.05.2026 Od godziny 15:00 do 16:30. Osoby zainteresowane zapraszamy na umówienie się telefonicznie lub mailowo.Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,4 m², położone w jedne...

Gdańsk (Żabianka) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

629 000 PLN (14 835 zł/m2)

2
1
42.4 m2
1975
15895683 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27962881 15895683 Nowoczesny lokal w prestiżowej inwestycji Granaria - centrum GdańskaNa sprzedaż mieszkanie o powierzchni 57,36 m², położone na 1. piętrze w prestiżowej inwestycji Granaria. Mieszkanie jest w stanie deweloperskim, gotowe do odbioru, z oknami skierowan...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 459 000 PLN (25 436 zł/m2)

1
1
57.36 m2
2024
15895458 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27962878 15895458 2-pokojowe mieszkanie z balkonem 34,92 m² I piętro Gdańsk, ul. Pastelowa ekspozycja: zachód.Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 34,92 m², położone na 1. piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Pastelowej w Gdańsku.To doskonała propozycja...

Gdańsk (Łostowice) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

466 500 PLN (12 991 zł/m2)

2
1
35.91 m2
2027
15895919 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27962964 15895919 Kawalerka z widokiem.Prezentujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 31,6 m² usytuowane na 8. piętrze w zadbanym 10-piętrowym wieżowcu z 1976 roku. To doskonała propozycja zarówno dla osób poszukujących pierwszego lokum, jak i dla inwestorów.Układ ...

Gdańsk (Oliwa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

510 000 PLN (16 139 zł/m2)

1
1
31.6 m2
1976
15895608 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27962880 15895608 Nowoczesny lokal w prestiżowej inwestycji Granaria - centrum GdańskaNa sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,87 m², położone na 1. piętrze w prestiżowej inwestycji Granaria od Dekpol Deweloper. Mieszkanie jest w stanie deweloperskim, gotowe...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 241 863 PLN (26 496 zł/m2)

1
1
46.87 m2
2024
15895766 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27962946 15895766 Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania oddalonego zaledwie 15 minut spacerem od morza. Idealna propozycja dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem.Najważniejsze atuty:• Doskonała lokalizacjaMieszkanie położone jest zaledwie 15 m...

Gdańsk (Żabianka) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

819 000 PLN (16 380 zł/m2)

3
1
50 m2
1968
15895758 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27962882 15895758 Nowoczesny lokal w prestiżowej inwestycji Granaria - centrum GdańskaNa sprzedaż mieszkanie o powierzchni 65,05 m², położone na 1. piętrze w prestiżowej inwestycji Granaria. Mieszkanie jest w stanie deweloperskim, gotowe do odbioru, z oknami skierowan...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 699 000 PLN (26 118 zł/m2)

1
1
65.05 m2
2024
15895759 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27962890 15895759 Na sprzedaż komfortowy apartament o powierzchni 37,74 m² w stanie deweloperskim, zlokalizowany w wyjątkowej inwestycji Pino Resort na Wyspie Sobieszewskiej.Mieszkanie składa się z przestronnego pokoju dziennego z aneksem kuchennym (33,12 m²), który d...

Gdańsk (Wyspa sobieszowska) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 007 985 PLN (26 709 zł/m2)

1
1
37.74 m2
2025
15895594 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27962205 15895594 Na sprzedaż komfortowy apartament o powierzchni 64,36 m² w stanie deweloperskim, zlokalizowany w wyjątkowej inwestycji Pino Resort na Wyspie Sobieszewskiej.Mieszkanie składa się z przestronnego pokoju dziennego z aneksem kuchennym (30,65 m²), który d...

Gdańsk (Wyspa sobieszowska) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 049 000 PLN (16 299 zł/m2)

2
1
64.36 m2
2025
15895813 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27962807 15895813 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim 48,06 m² balkon Gdańsk, ul. Pastelowa ekspozycja: południowy wschódNa sprzedaż nowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,06 m², położone na 2. piętrze czteropiętrowego budynku przy ul. Pastelowej ...

Gdańsk (Łostowice) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

585 500 PLN (12 183 zł/m2)

3
1
48.06 m2
2026