• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Gdańsk

Znalezionych ofert: 1 357

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15895669 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27962206 15895669 Na sprzedaż komfortowy apartament o powierzchni 60,82 m² w stanie deweloperskim, zlokalizowany w wyjątkowej inwestycji Pino Resort na Wyspie Sobieszewskiej.Mieszkanie składa się z przestronnego pokoju dziennego z aneksem kuchennym (32,53 m²), który d...

Gdańsk (Wyspa sobieszowska) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 089 000 PLN (15 937 zł/m2)

2
1
68.33 m2
2025
15895359 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27962152 15895359 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego apartamentu inwestycyjnego o powierzchni 39,5 m², położonego w jednej z najbardziej prestiżowych części Gdańska – na Wyspie Spichrzów, w samym sercu Śródmieścia.Najważniejsze atuty nieruchomości:Wy...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 280 000 PLN (32 405 zł/m2)

2
1
39.5 m2
2025
15895737 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27962806 15895737 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim 59,07 m² balkon Gdańsk, ul. Pastelowa ekspozycja: południe-wschódNa sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 59,07 m², położone na 2. piętrze czteropiętrowego budynku przy ul. Pastelowej w Gdańsku....

Gdańsk (Łostowice) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

677 500 PLN (11 469 zł/m2)

3
1
59.07 m2
2025
15895332 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27962017 15895332 Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie z prywatnym ogrodem, położone w spokojnej części Gdańsk - Stogi, w niedalekiej odległości od morza i terenów rekreacyjnych.Gotowe do zamieszkania lub dalszego wynajmu. Układ mieszkania:- dwa jasne pokoj...

Gdańsk (Stogi) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

489 000 PLN (12 222 zł/m2)

2
1
40.01 m2
1932
15895785 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27962723 15895785 Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 46,97 m², położone na nowoczesnym osiedlu w bloku z 2021 roku. Nieruchomość wyróżnia się wysokim standardem wykończenia, funkcjonalnym układem oraz wyjątkowym dodatkiem - dwoma miejscami postojowymi, co...

Gdańsk (Kokoszki) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

640 000 PLN (13 626 zł/m2)

2
-
46.97 m2
2021
15888754 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27823390 15888754 REZERWACJA*** WRZESZCZ *** POLITECHNICZNA *** 3 POKOJE *** IDEALNE POD WYNAJEM *** LOKALIZACJA: Gdańsk – Wrzeszcz, ul. Politechniczna. Ścisłe centrum dzielnicy, okolice Politechniki Gdańskiej – jedna z najlepszych lokalizacji inwestycyjnych w Trójmie...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

570 000 PLN (12 667 zł/m2)

3
1
45 m2
1973
15895776 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27962702 15895776 Eastate prezentuje Państwu kawalerkę w stanie deweloperskim na sprzedaż przy ul. Borkowskiej w Gdańsku.LOKALIZACJA: Ul. Borkowska znajduje się w spokojnej, dynamicznie rozwijającej się części południowego Gdańska, z dogodnym dojazdem do centrum oraz ...

Gdańsk (Orunia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

399 000 PLN (14 778 zł/m2)

1
1
27 m2
2025
15897418 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 28002457 15897418 Na sprzedaż wyjątkowo jasne i ustawne mieszkanie o powierzchni 65 m², położone w zielonej i spokojnej części Gdańska - Osowie. Nieruchomość znajduje się na trzecim piętrze kameralnego bloku (dwa mieszkania na piętrze) i oferuje funkcjonalny układ pom...

Gdańsk (Osowa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

760 000 PLN (11 692 zł/m2)

3
-
65 m2
2000
15849720 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dwa pokoje z ogródkiem Gdańsk ul. Olimpijska 26979665 15849720 Funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m2 z ogródkiem przy ul. Olimpijskiej. Mieszkanie położone na parterze budynku znajdującego się na osiedlu Habenda, wybudowanego przez znanego, trójmiejskiego dewelopera Allcon w Gdańsku (dzielnica...

Gdańsk (Łostowice) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

559 000 PLN (12 422 zł/m2)

2
1
45 m2
2013
15758838 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Możliwość połączenia dwóch nieruchomości. 25331189 15758838 !!! OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE !!!Na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 33,20 m², zlokalizowane na 3 piętrze czteropiętrowej kamienicy z 1956 roku, przy ul. Kowalskiej w Gdańsku. Lokal po generalnym remon...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

639 000 PLN (19 364 zł/m2)

2
-
33 m2
1956
15876950 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje z pięknym widokiem Morena 27559153 15876950 HOT OFERTA TYLKO W PEPPER HOUSE!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- atrakcyjny rozkład,- ekspozycja pd-zach- niezależna kuchnia z oknem,- duży słoneczny balkon z pięknym widokiem na tereny zielone,- świetna lokalizacja,- bogata infrastruktura usługowo- handlowa,- ...

Gdańsk (Piecki migowo) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

559 000 PLN (13 310 zł/m2)

2
-
42 m2
1972
15426781 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje z piwnicą w centrum Gdańska! 18311464 15426781 MIESZKANIE: na sprzedaż dwustronne, ustawne, rozkładowe, funkcjonalne, IDEALNE NA INWESTYCJĘ, doskonale położone, 3-pokojowe mieszkanie w Gdańsku (dzielnica Śródmieście) o powierzchni użytkowej 60,16 m2. W jego skład wchodzą:- 3 pokoje (16,77 m2, 14,...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

825 000 PLN (13 750 zł/m2)

3
1
60 m2
1960