• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Gdańsk

Znalezionych ofert: 1 357

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15882445 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pokoje I 5 min. od Głównego Miasta 27664156 15882445 W Home Asset Sp. z o.o. znajdziesz atrakcyjne oferty bezpośrednio od deweloperów.Jako przedstawiciel deweloperów świadczymy profesjonalną i kompleksową obsługę sprzedaży ich nieruchomości. Posiadamy w ofercie wszystkie nieruchomości dewelopera, skont...

Gdańsk (Pomorskie, gm. Gdańsk)

925 561 PLN (14 024 zł/m2)

4
1
66 m2
2026
15883958 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Śródmieście Gdańska | 53 m² + poddasze | ul. Wygon 27687033 15883958 Kupując w Home Asset nie martw się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy.Gdańsk Śródmieście 53,6 m² + poddasze potencjał 3 pokoi ul. WygonNa sprzedaż komfortowe mieszkanie z dodat...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

669 000 PLN (12 623 zł/m2)

2
1
53 m2
1932
15837026 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament inwestycyjny w pobliżu Martwej Wisły 26724593 15837026 W Home Asset Sp. z o.o. znajdziesz atrakcyjne oferty bezpośrednio od deweloperów.Jako przedstawiciel deweloperów świadczymy profesjonalną i kompleksową obsługę sprzedaży ich nieruchomości. Posiadamy w ofercie wszystkie nieruchomości dewelopera, skont...

Gdańsk (Młyniska) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

444 363 PLN (12 696 zł/m2)

2
1
35 m2
2026
15897213 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27996410 15897213 Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 68,7 m², które nie wymaga żadnych nakładów finansowych i jest gotowe do natychmiastowego wprowadzenia. Lokal położony jest na 2. piętrze w atrakcyjnej i spokojnej części Gdańsk przy u...

Gdańsk (Łostowice) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

880 000 PLN (12 941 zł/m2)

3
1
68 m2
2011
15710064 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Zamieszkaj lub inwestuj – Pinea Apartamenty 24369668 15710064 W Home Asset Sp. z o.o. znajdziesz atrakcyjne oferty bezpośrednio od deweloperów.Jako przedstawiciel deweloperów świadczymy profesjonalną i kompleksową obsługę sprzedaży ich nieruchomości. Posiadamy w ofercie wszystkie nieruchomości dewelopera, skont...

Gdańsk (Wyspa sobieszowska) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

399 000 PLN (14 250 zł/m2)

2
1
28 m2
2026
15865541 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Idealne na start lub pod inwestycje ! 27302824 15865541 OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W NASZYM BIURZE!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:-kompaktowe i funkcjonalne 28 m²,-wydzielona sypialnia dzięki dodatkowej ściance działowej,-gotowe do wprowadzenia - bez dodatkowych nakładów,-prywatny ogród - dodatkowa przestrzeń do życi...

Gdańsk (Łostowice) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

429 000 PLN (15 321 zł/m2)

2
-
28 m2
2013
15890493 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27878455 15890493 Na sprzedaż prezentujemy Państwu wyjątkowe mieszkanie 2-pokojowe z oddzielną kuchnią!To propozycja dla osób, które szukają gotowej nieruchomości – bez remontów, bez dodatkowych kosztów, bez kompromisów.Mieszkanie o powierzchni 55,23 m² zostało zaproj...

Gdańsk (Ujeścisko) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

619 000 PLN (11 208 zł/m2)

2
1
55.23 m2
2019
15890408 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przytulne 2 pokoje z obszernym ogrodem 27876203 15890408 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Idealne mieszkanie z ogrodem, komórką i miejscem postojowym. Sprawdzi się zarówno dla singla, małej rodziny, lub na wynajem. Mały ...

Gdańsk (Jasień) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

449 000 PLN (12 472 zł/m2)

2
-
36 m2
2012
15853370 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wygodne studio nad morzem 27049642 15853370 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Na sprzedaż w pełni umeblowane i wyposażone studio w topowej lokalizacji Przymorze Małe, idealne jako pierwsze mieszkanie lub pod ...

Gdańsk (Przymorze) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

560 000 PLN (20 741 zł/m2)

1
1
27 m2
2022
15867785 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Trzypokojowy apartament w centrum Gdańska 27352267 15867785 Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wyposażone i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,76 m², położone w prestiżowej inwestycji DOKI w samym sercu Gdańska. Nier...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 298 000 PLN (24 962 zł/m2)

3
1
52 m2
2025
15897231 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27998307 15897231 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRONowe mieszkanie z loggią Gdańsk MorenaNa sprzedaż świeżo wykończone, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 33,4 m², położone przy ul. Myśliwskiej 32 w Gdańsku, w dzielnicy Piecki...

Gdańsk (Piecki migowo) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

680 000 PLN (20 606 zł/m2)

1
-
33 m2
2024
15858971 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje | Gdańsk, Łąkowa | Śródmieście 27160231 15858971 Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie w inwestycji Scala Gdańsk Śródmieście, 70 m² + balkonNa sprzedaż wyjątkowe, eleganckie mieszkanie o powierzchni 70,48 m², położone na 3. piętrze nowoczesnego budynku inwestycji Scala od Moderna Holding - w samym serc...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 519 000 PLN (21 700 zł/m2)

3
1
70 m2
2023