• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Gdańsk

Znalezionych ofert: 1 358

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15847457 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje | Korzenna | Główne Miasto | Inwestycja 26915277 15847457 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego w sercu Głównego Miasta w Gdańsku. To propozycja zarówno dla osób szukających nieruchomości inwestycyjnej, jak i dla tych, którzy marzą o własnym apartamencie wakacyjnym w wyjątkow...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

619 000 PLN (19 344 zł/m2)

2
1
32 m2
1956
15423379 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dwupokojowe mieszkanie blisko Centrum Gdańska! 18228487 15423379 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego w samym sercu Gdańska, w prestiżowej dzielnicy Śródmieście przy ul. Kowalskiej. Nieruchomość znajduje się w jednej z najbardziej rozpoznawalnych i atrakcyjnych lokalizacji miasta, w bezpośre...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

811 000 PLN (18 860 zł/m2)

2
1
43 m2
1954
15377373 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dla Ciebie | Wyspa Spichrzów | Chmielna Park 17175905 15377373 Wyłącznie w naszej ofercie prezentujemy wyjątkową nieruchomość położoną w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Gdańska. Apartament znajduje się na Wyspie Spichrzów, która w ostatnich latach stała się jedną z najbardziej atrakcyjnych części m...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

689 000 PLN (19 686 zł/m2)

1
1
35 m2
2015
15690796 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje blisko do centrum, Goszczyńskiego 4 24005413 15690796 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 50,86 m², położonego w zielonej i spokojnej części Gdańska przy ul. Goszczyńskiego. Lokal znajduje się na 1. piętrze w niskim budynku z 1996 roku i oferuje funkcjonalny układ po...

Gdańsk (Siedlce) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

659 000 PLN (13 180 zł/m2)

2
1
50 m2
1996
15384520 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Piękne mieszkanie w świetnej lokalizacji! 17344202 15384520 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego w Borkowie przy ul. Współczesnej, na osiedlu Nowy Horyzont. Nieruchomość o powierzchni 53,64 m² stanowi bardzo dobrą propozycję dla trzyosobowej rodziny lub osób poszukujących funk...

Gdańsk (Chełm) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

695 000 PLN (13 113 zł/m2)

3
1
53 m2
2012
15177967 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe Gdańsk Stare Miasto 11785613 15177967 Mieszkanie  2 pokojowe w Gdańsk Stare Miasto, w gustownej kamienicy z 1966 roku.  Z racji rewelacyjnego położenia doskonale nadaje się do wynajmu krótko i długo terminowego. Lokalizacja w obrębie jednego z najpiękniejszych europejskich centrów histor...

Gdańsk (Stare miasto) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

700 000 PLN (20 000 zł/m2)

2
1
35 m2
1966
14972999 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie inwestycyjne 15 minut pieszo od plaży! 5893784 14972999 Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania inwestycyjnego położonego w Gdańsku w dzielnicy Nowy Port przy ul. Oliwskiej. Nieruchomość o powierzchni 79,59 m² stanowi interesującą propozycję dla inwestorów poszukujących lokalu z dużym potencjałem ...

Gdańsk (Nowy port) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

799 000 PLN (10 114 zł/m2)

3
2
79 m2
1903
15881626 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27642223 15881626 Oferuję bezpośrednio na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m², położone na 9. piętrze w charakterystycznym falowcu przy Alei Rzeczypospolitej 1D.Układ i standard:Mieszkanie składa się z:salonu z aneksem kuchennym i wyjściem n...

Gdańsk (Przymorze) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

570 000 PLN (15 000 zł/m2)

3
-
38 m2
1970
15896749 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27988442 15896749 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PROGotowe do zamieszkania 2-pokojowe mieszkanie – Gdańsk, ul. NiepołomickaNa sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 45,93 m², położone na osiedlu Świętokrzyska Park przy ul. Niepoło...

Gdańsk (Łostowice) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

629 000 PLN (13 674 zł/m2)

2
-
46 m2
2019
15894782 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27948929 15894782 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRONa sprzedaż – 3-pokojowe mieszkanie z balkonem świetna komunikacjaNa sprzedaż słoneczne, funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w budynku 10-piętrowym, w bardzo dobrze skomunikowanej c...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

608 000 PLN (11 259 zł/m2)

3
-
54 m2
1978
15872988 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27509654 15872988 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRONa sprzedaż przestronne mieszkanie 66 m² z balkonem i piwnicąGdańsk Chełm 3 pokoje 4 piętro winda świetna lokalizacjaNa sprzedaż funkcjonalne i dobrze rozplanowane mieszkanie o pow...

Gdańsk (Chełm) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

799 000 PLN (12 106 zł/m2)

3
-
66 m2
1985
15896753 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27988435 15896753 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PROStylowe mieszkanie z dużą piwnicą, balkonem i 2 miejscami parkingowymi – GdańskNa sprzedaż stylowe, gotowe do wprowadzenia mieszkanie o powierzchni ok. 53 m², położone na 2. piętrze ka...

Gdańsk (Ujeścisko) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

749 000 PLN (14 132 zł/m2)

2
-
53 m2
2026