• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Gdańsk

Znalezionych ofert: 1 364

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15893547 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje z dużym balkonem od zachodu (winda) 27914105 15893547 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie z windą w pobliżu Wróbla Staw do zamieszkania dla rodziny lub pod wynajem.ATUTY- praktyczny układ...

Gdańsk (Piecki migowo) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

929 000 PLN (14 746 zł/m2)

3
1
63 m2
2016
15827593 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronnne, nowoczesne mieszkanie 26651841 15827593 Na sprzedaż nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie w stanie deweloperskim, o powierzchni  62 m², położone w inwestycji Via Flora na Chełmie. Nieruchomość znajduje się w zielonej, spokojnej okolicy na 1 piętrze, 4-piętrowego bloku z 2025r.W skład mieszka...

Gdańsk (Chełm) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

915 000 PLN (14 758 zł/m2)

3
1
62 m2
2025
15896633 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka w kameralnym budynku 27984530 15896633 Na sprzedaż kawalerka w kameralnym budynku. - zakończenie budowy 12.2026BUDYNEK:Kameralny, trzypiętrowy budynek z zaledwie ośmioma mieszkaniami został stworzony z myślą o mieszkańcach ceniących spokój, wygodę i prywatną atmosferę. Nowoczesna architek...

Gdańsk (Orunia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

399 000 PLN (13 759 zł/m2)

1
1
29 m2
2026
15896632 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe w kameralnym budynku 27984526 15896632 Na sprzedaż mieszkanie 4 - pokojowe  w kameralnym budynku. - zakończenie budowy 12.2026BUDYNEK:Kameralny, trzypiętrowy budynek z zaledwie ośmioma mieszkaniami został stworzony z myślą o mieszkańcach ceniących spokój, wygodę i prywatną atmosferę. Nowo...

Gdańsk (Orunia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

850 000 PLN (12 143 zł/m2)

4
1
70 m2
2026
15897071 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje w kameralnym budynku 27993667 15897071 Na sprzedaż mieszkanie 3 - pokojowe w kameralnym budynku. - zakończenie budowy 12.2026BUDYNEK:Kameralny, trzypiętrowy budynek z zaledwie ośmioma mieszkaniami został stworzony z myślą o mieszkańcach ceniących spokój, wygodę i prywatną atmosferę. Nowoc...

Gdańsk (Orunia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

629 000 PLN (12 580 zł/m2)

3
1
50 m2
2026
15890493 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27878455 15890493 Na sprzedaż prezentujemy Państwu wyjątkowe mieszkanie 2-pokojowe z oddzielną kuchnią!To propozycja dla osób, które szukają gotowej nieruchomości – bez remontów, bez dodatkowych kosztów, bez kompromisów.Mieszkanie o powierzchni 55,23 m² zostało zaproj...

Gdańsk (Ujeścisko) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

619 000 PLN (11 208 zł/m2)

2
1
55.23 m2
2019
15852495 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 POKOJE, CHŁOPSKA, PRZYMORZE MAŁE, PO REMONCIE 27033924 15852495 NA SPRZEDAŻ 2 POKOJE, CHŁOPSKA, PRZYMORZE MAŁELOKALIZACJA:Mieszkanie zlokalizowane na kameralnym osiedlu Przymorze Małe. Dzieli je od plaży jedynie 20 minutowy spacer. Bardzo blisko znajduje się przystanek autobusowy, tramwajowy, a do przystanku SKM ...

Gdańsk (Przymorze) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

679 000 PLN (18 861 zł/m2)

2
1
36 m2
1970
15889852 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gdańsk Przymorze, 4 pokoje po remoncie kapitalnym 27862644 15889852 LOKALIZACJA:Mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska - Przymorzu. To doskonała lokalizacja zarówno dla rodzin, jak i osób szukających nieruchomości pod inwestycję i wynajem. W najbliższej okolicy znajduje się pełna infra...

Gdańsk (Przymorze) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

950 000 PLN (13 768 zł/m2)

4
1
69 m2
1980
15724370 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Panorama na Gdańsk! Dla rodziny i na wynajem! 24654920 15724370 Gdańsk Przymorze, 4 pokoje, piękny widok!Idealna propozycja dla inwestora szukającego mieszkania pod wynajem dla studentów (20 minut pieszo do Uniwersytetu Gdańskiego) lub dla rodziny z dziećmi, ceniącej wygodę, świetną lokalizację i bliskość morza! ...

Gdańsk (Przymorze) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

729 000 PLN (11 571 zł/m2)

4
1
63 m2
1980
15894814 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27949017 15894814 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRONa sprzedaż kawalerka blisko morza – Gdańsk Żabianka30,90 m² widok na morze osobna kuchnia gotowa do zamieszkania lub wynajmuNa sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 30,90 m...

Gdańsk (Żabianka) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

448 000 PLN (14 452 zł/m2)

1
-
31 m2
1975
15790233 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25959538 15790233 Posiadamy na wynajem bardzo atrakcyjne i nietuzinkowe mieszkanie o pow.93,00 m2 na 4 piętrze w budynku z 1999r. zlokalizowane na Przymorzu przy ul. Kętrzyńskiego.Aktualnie jest ono podzielone na dwa mniejsze mieszkania każde po około 48,00 m2 z wydz...

Gdańsk (Przymorze) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 397 000 PLN (15 022 zł/m2)

4
1
93 m2
1999
15376022 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 17129700 15376022 Posiadamy na sprzedaż duże mieszkanie jednopoziomowe o pow.90,50 m2 do remontu zlokalizowane przy ul. Bądkowskiego w dzielnicy Gdańsk Siedlce. Posiadamy na sprzedaż duże mieszkanie jednopoziomowe o pow.90,50 m2 do remontu zlokalizowane przy ul. Bądko...

Gdańsk (Siedlce) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

950 250 PLN (10 558 zł/m2)

4
1
90 m2
1998