• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Gdańsk

Znalezionych ofert: 1 358

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15896753 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27988435 15896753 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PROStylowe mieszkanie z dużą piwnicą, balkonem i 2 miejscami parkingowymi – GdańskNa sprzedaż stylowe, gotowe do wprowadzenia mieszkanie o powierzchni ok. 53 m², położone na 2. piętrze ka...

Gdańsk (Ujeścisko) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

749 000 PLN (14 132 zł/m2)

2
-
53 m2
2026
15896751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27988443 15896751 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRO2-pokojowe mieszkanie po remoncie – Gdańsk Przymorze, ul. PiastowskaNa sprzedaż dwustronne mieszkanie o powierzchni 38 m², położone na 2. piętrze zadbanego 10-piętrowego budynku z wind...

Gdańsk (Przymorze) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

534 000 PLN (14 053 zł/m2)

2
-
38 m2
1976
15896750 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27988438 15896750 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRONa sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w zabytkowej kamienicy – Łódź, Śródmieście, ul. LawendowaOferuję na sprzedaż klimatyczne mieszkanie o powierzchni 32,5 m², położone na 2. piętrze zabyt...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

639 000 PLN (19 364 zł/m2)

1
-
33 m2
1912
15881625 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27642224 15881625 Opis nieruchomości:Mieszkanie charakteryzuje się funkcjonalnym układem pomieszczeń, który zapewnia komfort zarówno dla rodziny, jak i pod inwestycję. W skład lokalu wchodzą trzy niezależne pokoje, oddzielna kuchnia oraz łazienka. Dodatkowym atutem je...

Gdańsk (Przymorze) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

729 000 PLN (13 500 zł/m2)

3
-
54 m2
1969
15819583 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26634614 15819583 Uwaga! Mieszkanie w stanie deweloperskim!3pok 65.5m2 taras 7.6m2 blisko morza - gotowe do odbioru!SZUKASZ INNEGO PIĘTRA LUB METRAŻU? ZGŁOŚ SIĘ DO NAS - NIE WSZYSTKIE OFERTY SĄ PUBLIKOWANE!Pokój z aneksem 26.29m2 Taras 7.67m2 Sypialnia 12.91m2 Sypialn...

Gdańsk (Letnica) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 048 960 PLN (15 893 zł/m2)

3
-
66 m2
2025
15706747 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24307910 15706747 Na sprzedaż wygodne, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem oraz piwnicą. Nieruchomość położona jest w Gdańsku, w dzielnicy Orunia, przy ulicy Raduńskiej (bloki koło parku). Mieszkanie, optymalnie rozplanowane i nasłonecznione, niedawno przeszło remont i j...

Gdańsk (Orunia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

485 000 PLN (11 548 zł/m2)

2
1
42 m2
1970
15589515 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 21960646 15589515 UWAGA! Mieszkanie dostępne (również do oglądania) dopiero od 08.2026Na sprzedaż ekskluzywny apartament o powierzchni 110 m², z położony na prestiżowym osiedlu w Gdańsku Przymorze, przy ulicy Beniowskiego. Apartament znajduje się w najlepszej lokaliz...

Gdańsk (Przymorze) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 149 000 PLN (19 716 zł/m2)

6
1
109 m2
2009
15674462 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23727444 15674462 NA SPRZEDAŻ - przestronne, nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie wykończone w wysokim standardzie. Bardzo sporadycznie użytkowane - wnętrze oraz wyposażenie i meble są praktycznie jak nowe. Lokal nie wymaga żadnych remontów, ani nakładów inwestycyjnych. W...

Gdańsk (Maćkowy) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

880 000 PLN (12 571 zł/m2)

3
1
70 m2
2012
15886790 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27766904 15886790 Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 79,83 m², usytuowane na 4. piętrze nowoczesnej, eleganckiej inwestycji z 2025 roku. Nieruchomość oferowana jest w stanie deweloperskim, co pozwala na indywidualną aranżację wnętrza i stworze...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 420 000 PLN (17 975 zł/m2)

4
2
79 m2
2025
15889643 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 27856585 15889643 Wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie premium o powierzchni 134,6 m², stworzone dla osób ceniących przestrzeń, komfort i prestiżową funkcjonalność. Nieruchomość położona jest na 4. piętrze w odnowionym i ocieplonym budynku po modernizacji wykonanej w 20...

Gdańsk (Orunia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 090 000 PLN (8 134 zł/m2)

6
1
134 m2
1996
15858417 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27149386 15858417 Na sprzedaż funkcjonalne i atrakcyjnie położone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,71 m², usytuowane na 1. piętrze budynku przy ul. Jaskółczej w samym centrum Gdańska. Nieruchomość znajduje się w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji miasta...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

655 000 PLN (15 976 zł/m2)

2
1
41 m2
1976
15145716 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 10946275 15145716 Duży apartament w Oliwie, przy spokojnej i zabytkowej ulicy Obrońców Westerplatte. Duże, klimatyczne mieszkanie w odnowionej kamienicy. Dodatkowo duży ogródek do użytku mieszkańców, strych, piwnica i balkon. Mieszkanie posiada 4 duże pokoje, łazienkę...

Gdańsk (Oliwa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 599 990 PLN (17 021 zł/m2)

5
1
94 m2
1900