• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Gdańsk

Znalezionych ofert: 1 363

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15871097 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27457585 15871097 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRONa sprzedaż w pełni urządzona kawalerka z miejscem postojowym33,91 m² 1 piętro winda gotowa do zamieszkaniaNa sprzedaż funkcjonalna i w pełni urządzona kawalerka o powierzchni 33,91...

Gdańsk (Orunia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

509 000 PLN (14 971 zł/m2)

1
-
34 m2
2018
15829946 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26655647 15829946 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRONieruchomość inwestycyjna – 2 niezależne mieszkania GdańskNa sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna zlokalizowana przy ul. Stefanii Sempołowskiej, obejmująca dwa w pełni niezale...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 149 000 PLN (15 527 zł/m2)

4
-
74 m2
1930
15887062 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27775271 15887062 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRONa sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie z balkonem i widokiem na zieleńGdańsk Orunia ul. Uranowa 61,27 m² 3 pokoje balkon piwnicaPowierzchnia: 61,27 m²Piętro: 1 z 4Opis nieruchomości:P...

Gdańsk (Orunia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

554 000 PLN (8 935 zł/m2)

3
-
62 m2
1980
15885228 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27720992 15885228 Na sprzedaż przestronne mieszkanie 100 m² z balkonem, ogrodem i dużą piwnicąGdańsk Wrzeszcz kamienica 3 pokoje 2 piętroNa sprzedaż duże, ciepłe i bardzo dobrze utrzymane mieszkanie o powierzchni 100 m², położone na 2 piętrze w kamienicy w jednej z...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

999 000 PLN (9 990 zł/m2)

3
-
100 m2
1910
15885227 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27720990 15885227 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie z dużym potencjałem aranżacyjnymGdańsk Chełm ul. Szpora nowsze budownictwo po kompleksowym remoncieNa sprzedaż starannie wykończone mieszkanie położone przy ul. Szpora w Gdańsku, w budynku oddanym do użytkowania...

Gdańsk (Chełm) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

749 000 PLN (14 686 zł/m2)

2
-
51 m2
2008
15872988 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27509654 15872988 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRONa sprzedaż przestronne mieszkanie 66 m² z balkonem i piwnicąGdańsk Chełm 3 pokoje 4 piętro winda świetna lokalizacjaNa sprzedaż funkcjonalne i dobrze rozplanowane mieszkanie o pow...

Gdańsk (Chełm) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

799 000 PLN (12 106 zł/m2)

3
-
66 m2
1985
15871096 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27457587 15871096 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRONa sprzedaż wyremontowane mieszkanie 2-pokojowe w spokojnej części GdańskaNa sprzedaż funkcjonalne i starannie wyremontowane mieszkanie 2-pokojowe, położone w spokojnej i dobrze skomun...

Gdańsk (Przeróbka) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

598 000 PLN (13 907 zł/m2)

2
-
43 m2
1960
15861789 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27211709 15861789 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PROMieszkanie 3 pokoje o pow: 59,5 m²Opis nieruchomości: Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,5 m², położone na II piętrze w 4-kondygnacyjnym bloku. Mieszkanie znajduje się w s...

Gdańsk (Piecki migowo) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

748 900 PLN (12 482 zł/m2)

3
-
60 m2
1985
15860972 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27191742 15860972 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRONa sprzedaż: Luksusowy apartament w sercu Gdańska – Prestigioza lokalizacja w Apartamentach ScalaMamy przyjemność zaoferować Państwu wyjątkową nieruchomość, zlokalizowaną w jednym z na...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 349 000 PLN (22 115 zł/m2)

3
-
61 m2
2023
15848050 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26929879 15848050 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRONa sprzedaż – kawalerka z ogródkiem gotowa do zamieszkaniaNa sprzedaż kawalerka o powierzchni 27 m², zakupiona bezpośrednio od dewelopera i wykończona „pod klucz” – gotowa do zamieszk...

Gdańsk (Piecki migowo) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

477 000 PLN (17 667 zł/m2)

1
-
27 m2
2024
15847368 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26910551 15847368 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRONa sprzedaż – 2-pokojowe mieszkanie 33,10 m² po kapitalnym remoncie, Gdańsk ZaspaOferujemy nowoczesne, w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 33,10 m², położone na parterze w 1...

Gdańsk (Zaspa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

574 000 PLN (16 882 zł/m2)

2
-
34 m2
1980
15832834 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26726737 15832834 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRONa sprzedaż: nowoczesne, w pełni urządzone mieszkanie w prestiżowej inwestycji Aura 40 w centrum GdańskaLokalizacja:Ul. Wałowa, Gdańsk – inwestycja Aura 40Nowoczesny kompleks apartamen...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

820 000 PLN (22 778 zł/m2)

2
-
36 m2
2021