• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Gdańsk

Znalezionych ofert: 1 353

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15894597 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Oliwa 3 pokoje do remontu 27946398 15894597 3 pokojowe mieszkanie do kapitalnego remontu!Cena do negocjacji!Lokalizacja:Mieszkanie znajduje się w sercu Oliwy — dzielnicy cenionej za kameralny klimat, zieleń oraz doskonałą infrastrukturę miejską. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się sklepy, ...

Gdańsk (Oliwa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

719 000 PLN (13 315 zł/m2)

3
1
54 m2
1970
15826861 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament w Śródmieściu, 3 pokoje z m. postojowym 26606788 15826861 Na sprzedaż apartament w centrum Gdańska.Gdańsk Śródmieście to tętniące życiem centrum miasta, przez które przepływa najbardziej rozpoznawalna w północnej Polsce rzeka Motława, nadająca wyjątkowy klimat tej okolicy.utaj odbywają się festiwale teatral...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 280 000 PLN (19 692 zł/m2)

3
2
65 m2
2018
15800145 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Osowa - 2-pokojowe mieszkanie z OGRODEM! 26207084 15800145 ◾ OFERTA DOSTĘPNA TYLKO U NAS◾ 2 POKOJE Z OGRÓDKIEM, PRYWATNE MIEJSCE POSTOJOWE I KOMÓRKA LOKATORSKA !◾ NISKIE KOSZTY UTRZYMANIALOKALIZACJA:Osowa to bardzo popularna, wyposażona w pełną infrastrukturę przemysłowo-usługową dzielnica Gdańska. Nieruchom...

Gdańsk (Osowa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

539 000 PLN (14 568 zł/m2)

2
1
37 m2
2019
15856379 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
PILNA SPRZEDAŻ, TYLKO GOTÓWKA, Z WYPOSAŻENIEM! 27089308 15856379 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Są mieszkania, które oferują coś więcej niż tylko metraż, tę nieruchomość wyróżnia przestrzeń, prywatność i własny ogród. Na sprze...

Gdańsk (Wiszące ogrody) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

849 000 PLN (11 792 zł/m2)

3
-
72 m2
2010
15894470 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27942790 15894470 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerJASNE MIESZKANIE PO REMONCIE WINDA ZIELEŃPo generalnym remoncie narożne i bardzo jasne winda w kameralnym budynku widok na zieleń dwie niezależne sypialnie gotowe do zamieszkania świetna komunikacj...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

699 000 PLN (15 196 zł/m2)

3
-
46 m2
1980
15894442 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27942660 15894442 Jeśli poszukujesz mieszkania w cichej i spokojnej okolicy, ta oferta jest właśnie dla Ciebie!GŁÓWNE ATUTY:-Okolica pełna zieleni, 20 minut pieszo od plaży-Budynek po remoncie, docieplony styropianem-Sprawny dojazd do centrum GdańskaLOKALIZACJA:Mieszk...

Gdańsk (Górki zachodnie) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

419 000 PLN (7 759 zł/m2)

2
1
54 m2
1954
15881409 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wyjątkowa mansarda z antresolą | Gdańsk Wrzeszcz 27630142 15881409 HOT OFERTA! TYLKO W PEPPER HOUSE! NOWA CENA!Na sprzedaż niepowtarzalne mieszkanie mansardowe z antresolą, położone w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic — Gdańsk Wrzeszcz. To idealna propozycja dla osób ceniących klimat poddasza, przestrzeń oraz...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 120 000 PLN (14 000 zł/m2)

5
1
80 m2
1946
15875068 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje Gdańsk Orunia 27525488 15875068 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.ATUTYMieszkanie 3 pokojowe gotowe do zamieszkaniaBardzo słoneczne i przytulneDoskonała lokalizacjaLOKALIZACJA Mieszkanie znajduje ...

Gdańsk (Chełm) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

799 000 PLN (12 683 zł/m2)

3
-
63 m2
2009
15862846 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kompaktowe mieszkanie na osiedlu z prywatnym lasem 27233286 15862846 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.ATUTYnowoczesne osiedle z prywatnym lasembliskość obwodnicy - wygodny dojazd do różnych części Trójmiastamieszkanie częściowo wyko...

Gdańsk (Kowale) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

439 000 PLN (13 719 zł/m2)

1
-
32 m2
2024
15826470 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Inwestycja | Śródmieście | Lokal VAT 23% 26849101 15826470 Na sprzedaż dwupokojowy lokal w samym sercu Gdańska. Lokal  świetnie sprawdzi się jako mieszkanie pod inwestycję na najem krótkoterminowy lub pod własną działalność gospodarczą (np. pod usługi kosmetyczne, dentystycznye czy kancelarię prawną lub nota...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

945 000 PLN (20 543 zł/m2)

2
1
46 m2
2013
15613584 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Garnizon- 2 pok. z miejscem parkingowym 22478659 15613584 Doskonała lokalizacja Prestiżowe osiedle Garnizon Umeblowane i gotowe do zamieszkaniaMieszkanie 2 pokojowe, o ponadstandardowej wysokości 2,8 m, znajduje się na 1 piętrze w apartamentowcu z 2012 roku wchodzącego w skład sławnego osiedla Garnizon w ...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 045 000 PLN (24 302 zł/m2)

2
1
43 m2
2012
15618737 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ekskluzywny apartament na sprzedaż w sercu Gdańska 22572371 15618737 Na sprzedaż wyjątkowy apartament zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Nadmotławie Apartments, wybudowanej w 2022 roku. Położony nad brzegiem Motławy, w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji miasta, apartament łączy nowoczesny design, wysoki s...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

990 000 PLN (22 000 zł/m2)

2
1
45 m2
2022