• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Gdańsk

Znalezionych ofert: 1 353

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15870949 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje z loggią i piwnicą! 27448792 15870949 MIESZKANIE: na sprzedaż dwustronne, ustawne, funkcjonalne, rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie w Gdańsku (dzielnica Zaspa) o powierzchni użytkowej 66,20 m2. W jego skład wchodzą:- salon (18,90 m2) z wyjściem na loggię (ok. 4,00 m2),- 2 sypialnie (13,50...

Gdańsk (Zaspa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

799 000 PLN (12 106 zł/m2)

3
1
66 m2
1975
15871093 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka po remoncie blisko morza! 27456923 15871093 MIESZKANIE: na sprzedaż jasne, ustawne, wykończone, wyposażone, IDEALNE NA INWESTYCJĘ, 1-pokojowe mieszkanie w Gdańsku (dzielnica Przymorze) o powierzchni użytkowej 30,00 m2. W skład mieszkania wchodzą:- pokój z aneksem kuchennym (25,18 m2) oraz wyjś...

Gdańsk (Przymorze) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

489 000 PLN (16 300 zł/m2)

1
1
30 m2
1972
15851807 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27020843 15851807 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie z ogrodem, położone w prestiżowej i spokojnej części dzielnicy Gdańsk – Morena, przy ul. Pagórkowej. Nieruchomość łączy wysoki standard wykończenia z kameralną zabudową oraz prywatnością, jakiej trudno szukać w typowy...

Gdańsk (Piecki migowo) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 499 000 PLN (18 445 zł/m2)

3
2
81.27 m2
2009
15841943 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Pięknie wykończone, hala garażowa, park osiedlowy 26802757 15841943 MIESZKANIE WYKOŃCZONE W WYŻSZYM STANDARDZIE, NATYCHMIASTOWE WYDANIE!LOKALIZACJA:Mieszkanie położone na pięknym Osiedlu BIOTURA, dzieła dewelopera Budner Inwestycje. Eleganckie i nowoczesne budynki zostały naturalnie wkomponowane w zielone przedmieści...

Gdańsk (Ujeścisko) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

699 000 PLN (15 533 zł/m2)

2
1
45 m2
2023
15893921 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27922303 15893921 INFRASTRUKTURA 1–4 pokojeMasz okazję zamieszkać w jednym z najlepiej skomunikowanych i zarazem najzielniej położonych osiedli w całym Trójmieście — miejscu, gdzie kolej metropolitalna jest dosłownie na wyciągnięcie ręki, a tuż za blokiem zaczyna się...

Gdańsk (Łostowice) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

652 459 PLN (10 874 zł/m2)

3
-
60 m2
-
15881157 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przymorze, kawalerka, lokal, idealna inwestycja 27624771 15881157 HOT OFERTA DOSTĘPNA  W PEPPER HOUSE!!!!!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:gotowe do zamieszkania lub jako atrakcyjna inwestycja pod wynajemnowoczesne budownictwo z 2022 roku, gwarantujące wysoki standard i komfort użytkowaniaw pełni wyposażone wnętrze, zaprojektow...

Gdańsk (Przymorze) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

800 000 PLN (22 857 zł/m2)

1
-
35 m2
2022
15868822 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ustawne 2 pokoje | osobna kuchnia | blisko zieleni 27391094 15868822 MIESZKANIE:Na sprzedaż funkcjonalne i ustawne mieszkanie o powierzchni 37,24 m². W skład nieruchomości wchodzą:- jasny salon z ekspozycją południową,- oddzielna kuchnia z oknem,- sypialnia,- korytarz z szafą,- łazienka z wanną.Mieszkanie dobrze doświ...

Gdańsk (Orunia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

379 000 PLN (10 243 zł/m2)

2
1
37 m2
1980
15787977 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 POKOJE W GDAŃSKU 25931746 15787977 OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPER HOUSE!!!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:-ustawne pokoje,-pełna infrastruktura handlowo-usługowa,-bardzo dobra lokalizacja,-cicha i spokojna okolica,-niski czynsz,-wydzielony ogródek tylko dla mieszkańców,-w okolicy 200m basen, szko...

Gdańsk (Orunia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

549 000 PLN (8 578 zł/m2)

3
-
64 m2
1940
15857683 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje z dużym ogródkiem przy lesie | blisko TPK 27129427 15857683 Lokalizacja:Nieruchomość znajduje się w spokojnej i cenionej części Gdańska - Matarni. To idealne miejsce dla osób, które chcą mieszkać blisko natury, a jednocześnie mieć łatwy dostęp do miasta. W zaledwie kilka chwil można dojść do terenów Trójmiejs...

Gdańsk (Matarnia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

689 000 PLN (16 023 zł/m2)

2
1
43 m2
2017
15849574 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje 46 m2 z ogródkiem Gd. Wrzeszcz 26974718 15849574 Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 46,16 m2 z ogródkiem 90 m2 od strony północno- wschodniej z widokiem na las. Budynek wybudowany w 2024 roku, lokal w stanie deweloperskim- do własnej aranżacji. Mieszkanie składa się z przedpokoju, salo...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

700 000 PLN (15 217 zł/m2)

2
1
46 m2
2024
15876656 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4-pokojowe, ustawne mieszkanie w cichej okolicy! 27544250 15876656 CENA DO NEGOCJAJI!NA SPRZEDAŻ: 4-pokojowe, przestronne, jasne mieszkanie w jednej z najpopularniejszych lokalizacji Gdańskiej Morenie.Mieszkanie o powierzchni 73,20 m2 składa się z:- 4 pokoi; z dużego dziennego pokoju jest wyjście na duży balkon- prz...

Gdańsk (Piecki migowo) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

999 000 PLN (13 685 zł/m2)

4
1
73 m2
1990
15823573 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie z balkonem i miejscem parkingowym 26636782 15823573 Kupując w Home Asset nie martw się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy.Mieszkanie dwupoziomowe z poddaszem na sprzedaż 71,16 m² cena 760 000 PLN ul. Niepołomicka, os. Vivaldiego...

Gdańsk (Orunia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

760 000 PLN (10 704 zł/m2)

3
1
71 m2
2017