• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Gdańsk

Znalezionych ofert: 1 353

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15887957 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje, 2 balkony, hala i komórka w centrum! 27797699 15887957 MIESZKANIE: na sprzedaż jasne, ciche, funkcjonalne, umeblowane i wyposażone, IDEALNE NA INWESTYCJĘ, 3-pokojowe mieszkanie w Gdańsku (dzielnica Śródmieście) o powierzchni użytkowej 52,76 m2. W jego skład wchodzą:- salon z aneksem kuchennym (18,17 m2) ...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 298 000 PLN (24 962 zł/m2)

3
1
52 m2
2025
15835431 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pokoje z osobną kuchnią w Oliwie 26705237 15835431 NA SPRZEDAŻ TRÓJSTRONNE MIESZKANIE W REWELACYJNEJ LOKALIZACJI LOKALIZACJA:Nieruchomość znajduje się w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Gdańska - Oliwie, znanej z kameralnej zabudowy, dużej ilości zieleni oraz wyjątkowej atmosfery. Okolica ofer...

Gdańsk (Oliwa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

809 000 PLN (13 483 zł/m2)

4
1
60 m2
1978
15893134 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Super 2 pok., balkon, winda, parking, Gd. Jasień 27900077 15893134 Do sprzedaży oferujemy słoneczne, wyposażone i bardzo funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 37,91 m2, znajdujące się na 4 piętrze budynku z 2019 roku, z balkonem i z widokiem na zieleń. Oferta idealna dla osób szukających ładnego mieszkan...

Gdańsk (Jasień) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

599 000 PLN (16 189 zł/m2)

2
1
37 m2
2019
15826956 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3-pokoje | 64,08 m² | Komórka i miejsce w cenie 26651326 15826956 3 pokoje 63,88 m² balkon komórka 7,43 m² parking w cenieNa sprzedaż mieszkanie nr F1B3 w budynku F1, położone na kameralnym osiedlu o niskiej zabudowie, w spokojnej i zielonej części Gdańska Maćkowy. Funkcjonalny, dobrze rozplanowany lokal z balk...

Gdańsk (Łostowice) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

702 680 PLN (11 154 zł/m2)

3
1
63 m2
2023
15891365 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27895473 15891365 Na sprzedaż słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m² położone na 2. piętrze legendarnego falowca z windą. Dwustronny układ oraz balkon od słonecznej strony zapewniają dużo naturalnego światła i komfort codziennego życia, a bliskość morza ...

Gdańsk (Przymorze) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

535 000 PLN (14 079 zł/m2)

2
-
38 m2
1976
15888996 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nadmorskie 3-pokojowe mieszkanie z ogrodem 70m²+ 27839784 15888996 Na sprzedaż wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie położone przy ul. Konrada Korzeniowskiego w jednej z najbardziej pożądanych nadmorskich dzielnic Gdańska - Brzeźnie.Nieruchomość znajduje się na 2. piętrze kameralnej kamienicy z 1937 roku. To idealna pro...

Gdańsk (Brzeźno) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

750 000 PLN (13 889 zł/m2)

3
-
54 m2
1937
15510513 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje na Dokach 20132164 15510513 3 pokoje na DokachLOKALIZACJA:DOKI, jako część dzielnicy Młodego Miasta, tworzą wyjątkową przestrzeń zabudowy mieszkalnej, biurowej oraz zrewitalizowanej montażowni kadłubów łodzi podwodnych z jej imponującym food hallem i loftami serwisowanymi — MON...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 600 000 PLN (25 000 zł/m2)

3
1
64 m2
2024
15876979 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Doki Living | 3 pokoje | ogród 27559792 15876979 Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie z dużym ogrodem w prestiżowej inwestycji Doki Living w Gdańsku. Lokal wyróżnia się wysokim standardem wykończenia oraz świetnym potencjałem inwestycyjnym. To idealna propozycja zarówno do zamieszkania, jak...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 320 000 PLN (25 385 zł/m2)

3
1
52 m2
2023
15871072 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestrzeń w centrum Wrzeszcza dobra inwestycja 27456649 15871072 Dobra lokalizacja, duża przestrzeń i inwestycyjny spokój! 70 m² w centrum Wrzeszcza!Lokal o układzie 3 pokoi daje duże możliwości aranżacyjne do stworzenia wygodnego mieszkania, przestrzeni do życia i pracy lub wykorzystania jako inwestycję.Mieszkani...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

833 000 PLN (11 900 zł/m2)

3
-
70 m2
1920
15496573 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje na Dokach 19858779 15496573 Na sprzedaż oferujemy nieruchomość w wyjątkowej lokalizacji w Gdańsku na nowym osiedlu Doki, wybudowanym przez developera EuroStyl.LOKALIZACJA:DOKI, jako część dzielnicy Młodego Miasta, tworzą wyjątkową przestrzeń zabudowy mieszkalnej, biurowej oraz ...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 400 000 PLN (25 926 zł/m2)

3
1
54 m2
2024
15877899 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przymorze, 2 pokoje, balkon, świetna lokalizacja 27583803 15877899 Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33 m², położone w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska - Przymorzu, przy al. Rzeczypospolitej.Lokal znajduje się na 7. piętrze w budynku z windą, co zapewnia doskonałe doświetl...

Gdańsk (Przymorze) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

499 000 PLN (15 121 zł/m2)

2
1
33 m2
1980
15496574 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje na Dokach 19858780 15496574 Na sprzedaż oferujemy nieruchomość w wyjątkowej lokalizacji w Gdańsku na nowym osiedlu Doki, wybudowanym przez developera EuroStyl.LOKALIZACJA:DOKI, jako część dzielnicy Młodego Miasta, tworzą wyjątkową przestrzeń zabudowy mieszkalnej, biurowej oraz ...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 500 000 PLN (23 438 zł/m2)

3
1
64 m2
2024