• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Gdynia Śródmieście

Znalezionych ofert: 77

15850204 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Klimatyczne mieszkanie w centrum Gdyni 26990365 15850204 KLIMATYCZNE MIESZKANIE W CENTRUM GDYNILOKALIZACJANieruchomość położona jest w doskonałej lokalizacji- w centrum Gdyni, w związku z czym z łatwością można dojść w zaledwie 3 minuty na Dworzec Główny czy do przystanków komunikacji miejskiej. Atutem nie...

Gdynia (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdynia)

789 000 PLN (13 603 zł/m2)

2
1
58 m2
1960
15293577 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 14987733 15293577 Apartament 49 m² – Gdynia Centrum 10 min do plaży i Mariny Classic Modern 12–14% rocznieNowy, gotowy do zamieszkania apartament w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Gdyni – przy plaży, marinie i bulwarze nadmorskim, w sercu miasta.Opis ni...

Gdynia (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdynia)

1 469 000 PLN (29 980 zł/m2)

2
-
49 m2
2023
15340968 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 16278410 15340968 Gdynia Centrum 64 m² Apartament z widokiem na morze przy plaży i marinieEkskluzywny apartament w inwestycji Św. Piotra, zaledwie kilka kroków od plaży i bulwaru nadmorskiego. Luksusowy adres w sercu Gdyni, wyróżniony tytułem Najlepszej Inwestycji R...

Gdynia (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdynia)

1 750 000 PLN (27 344 zł/m2)

3
-
64 m2
2023
15727895 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie w samym sercu Gdyni 24727499 15727895 OFERTA PEPPER HOUSE !!!Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38,23m² znajdujące się w ścisłym centrum Gdyni, w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji przy ul. Abrahama. To mieszkanie jest idealne jako inwestycja pod wynajem, ale także...

Gdynia (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdynia)

519 000 PLN (13 658 zł/m2)

2
1
38 m2
1959
15791600 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wyjątkowy 2 pokojowy apartament w Sea Towers! 25996079 15791600 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.SEA TOWERS - miejsce zamieszkania ludzi sukcesu i marzycieli, dołącz do nich!ATUTYLokalizacja w ścisłym centrum GdyniPiękny widok ...

Gdynia (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdynia)

1 990 000 PLN (39 800 zł/m2)

2
-
50 m2
2009
15561781 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Świetna lokalizacja! Centrum blisko morza |Parking 21363056 15561781 Na sprzedaż kawalerka znajdująca się w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji w Gdyni Śródmieście! Mieszkanie do własnej aranżacji. ATUTYlokalizacja idealna pod inwestycję! Zarówno pod wynajem lub jako second home,prestiżowy adres - ścisłe cen...

Gdynia (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdynia)

599 900 PLN (20 686 zł/m2)

1
1
29 m2
2024
15866882 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronne mieszkanie w samym centrum miasta. 27331376 15866882 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Duże mieszkanie w klimatycznej kamienicy - centrum Gdyni, idealne do życia lub pod inwestycję.Jeśli szukasz nieruchomości w centru...

Gdynia (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdynia)

1 299 000 PLN (12 990 zł/m2)

4
1
100 m2
1934
15332075 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament w prestiżowej inwestycji Gdynia Śródm. 16032825 15332075 Nowy, 4-pokojowy apartament o pow. 114,34m2 z tarasem, miejscem w hali oraz komórką lokatorską w Gdyni Śródmieście.Apartament mieści się na 2-piętrze w najnowszej (2023r.) inwestycji dewelopera YAREAL oraz prestiżowej lokalizacji Rezydencji Plac Kasz...

Gdynia (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdynia)

2 100 000 PLN (18 421 zł/m2)

4
1
114 m2
-
15887162 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje ścisłe centrum! 27778293 15887162 NOWA OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE !Na sprzedaż eleganckie i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 57,48 m² w kamienicy z 1957 roku, usytuowanej przy prestiżowej ul. Abrahama - jednej z najbardziej pożądanych lokalizac...

Gdynia (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdynia)

829 000 PLN (14 544 zł/m2)

3
-
57 m2
1957
15830686 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament w centrum Gdyni 26677613 15830686 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Apartament w samym sercu tętniącego życiem miasta Gdynia!Lokalizacja:Mieszkanie położone w Śródmieściu, zaledwie 10 minut spacerem...

Gdynia (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdynia)

1 100 000 PLN (30 556 zł/m2)

2
1
36 m2
2013
15282095 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Atrakcyjne mieszkanie- Zabytkowa kamienica. 14650195 15282095 Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Zabytkowa kamienica w samym sercu tętniącego życiem miasta Gdynia, a w niej na prestiżowym pierwszym piętrze, mieszkanie o nietuzinkowym charakterze.Lokalizacja:10 Lutego...

Gdynia (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdynia)

1 250 000 PLN (16 447 zł/m2)

3
1
76 m2
1930
14881295 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 3888171 14881295 Reprezentacyjny lokal mieszkalny o powierzchni 93m2.Lokal z przeznaczeniem mieszkalnym lub na biuro, kancelarię, gabinet.Zlokalizowany na trzecim piętrze budynku Transatlantyk w Gdyni.Budynek:Budynek mieszkalno-usługowy Transatlantyk został wybudowan...

Gdynia (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdynia)

1 579 000 PLN (16 978 zł/m2)

3
1
93 m2
2011