• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Gdynia Berberysowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Berberysowa

Znaleźliśmy 470 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Gdynia

15850201 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
poranna kawa z widokiem na port| top lokalizacja 26991460 15850201 Szukasz przestrzeni, światła i widoku, który daje oddech? Ta oferta łączy funkcjonalny układ, świetną lokalizację i potencjał aranżacyjny. Układ daje wiele możliwości- można je przearanżować na mieszkanie 3 pokojowe (tak jak na przykładowym planie). ...

Gdynia (Grabówek) (Pomorskie, gm. Gdynia)

619 000 PLN (9 984 zł/m2)

2
1
62 m2
1968
15872809 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament przy Zatoce gdyńskiej 27502234 15872809 Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Kupujesz bezpiecznie, w cenach dewelopera.Nowy apartament w samym sercu tętniącego życiem miasta Gdynia dostępny tylko u Nas!Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofe...

Gdynia (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdynia)

770 000 PLN (19 744 zł/m2)

2
-
39 m2
2023
15561920 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie Gdynia Demptowo 21370127 15561920 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Szukasz mieszkania, które łączy spokój, zieleń i komfort codziennego życia? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie Na sprzedaż funkcjon...

Gdynia (Pustki cisowskie-demptowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

429 000 PLN (13 000 zł/m2)

2
1
33 m2
2008
15863170 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka z możliwością 2 pokoju, blisko SKM 27240850 15863170 OFERTA DOSTĘPNA W BIURZE NIERUCHOMOŚĆI PEPPER HOUSE !Na sprzedaż jasne mieszkanie z możliwością wyodrębnienia osobnego pokoju z oknem. Blisko SKM, w dzielnicy Leszczynki w Gdyni.Oferta stanowi świetną propozycję inwestycyjną. Bliskość środków komunik...

Gdynia (Leszczynki) (Pomorskie, gm. Gdynia)

339 000 PLN (13 560 zł/m2)

2
-
25 m2
1975
15340968 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 16278410 15340968 Gdynia Centrum 64 m² Apartament z widokiem na morze przy plaży i marinieEkskluzywny apartament w inwestycji Św. Piotra, zaledwie kilka kroków od plaży i bulwaru nadmorskiego. Luksusowy adres w sercu Gdyni, wyróżniony tytułem Najlepszej Inwestycji R...

Gdynia (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdynia)

1 750 000 PLN (27 344 zł/m2)

3
-
64 m2
2023
15893767 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje| spółdzielcze | winda | balkon 27920487 15893767 OFERTA DOSTĘPNA TYLKO I WYŁĄCZNIE W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE!Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 53,70mkw w Gdyni przy ul. Kartuskiej. ATUTY NIERUCHOMOŚCI: ✅ W pobliżu komunikacja miejsca - w pobliżu mieszczą się przys...

Gdynia (Chylonia) (Pomorskie, gm. Gdynia)

549 999 PLN (10 377 zł/m2)

3
-
53 m2
1970
15891303 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27894429 15891303 Mieszkanie w świetnej lokalizacji- Gdynia Oferujemy na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 38 m², położone na VI piętrze zadbanego, IX-piętrowego budynku przy ul. Krasickiego, w prestiżowej dzielnicy Kamienna Góra w Gdyni...

Gdynia (Kamienna góra) (Pomorskie, gm. Gdynia)

640 000 PLN (16 842 zł/m2)

2
-
38 m2
1968
15826475 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje przy lesie- balkon- pas nadmorski- winda 26604570 15826475 Lokalizacja:Pustki Cisowskie to osiedle mieszkaniowe w Gdyni. Teren ten położony jest blisko Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego i dużych kompleksów leśnych, co sprawia, że jest to jedna z najbardziej zielonych i spokojnych części Gdyni z zabudową za...

Gdynia (Pustki cisowskie) (Pomorskie, gm. Gdynia)

529 000 PLN (11 756 zł/m2)

2
1
45 m2
2004
15812267 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje, piękny widok, wysoki standard 26472532 15812267 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Mieszkanie w Gdyni w wysokim standardzie z pięknym widokiem i dużą przestrzenią i doskonałą komunikacjąATUTYwysoki standard budynk...

Gdynia (Karwiny) (Pomorskie, gm. Gdynia)

1 190 000 PLN (14 337 zł/m2)

3
1
83 m2
2006
15878263 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie z potencjałem, 3 pokoje - Obłuże 27591923 15878263 NOWA OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż oferujemy trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m², zlokalizowane w Gdyni Obłużu. To doskonała propozycja zarówno dla osób poszukujących komfortowego miejsca do życia, jak i dla inwestorów zaintereso...

Gdynia (Obłuże) (Pomorskie, gm. Gdynia)

580 000 PLN (9 667 zł/m2)

3
-
60 m2
1980
15872271 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokoje z możliwością zrobienia 5/6! 27489314 15872271 Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 65 m², położone w Gdyni przy ul. gen. Orlicz-Dreszera. Lokal o dużym potencjale inwestycyjnym, idealny zarówno dla osób szukających własnego miejsca do życia, jak i inwestorów.Opis nieruchomości:Mieszk...

Gdynia (Grabówek) (Pomorskie, gm. Gdynia)

741 000 PLN (11 400 zł/m2)

4
-
65 m2
1980
15667418 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23600010 15667418 Cisowa - dzielnica pełna możliwości!0% prowizjiLokalizacjaMiasteczko Nova Fala zlokalizowane jest w nowoczesnej, wygodnej i świetnie skomunikowanej dzielnicy Gdyni - Cisowej!Bliskość SKM, głównych arterii drogowych, takich jak ul. Morska, ul. Hutnicz...

Gdynia (Cisowa) (Pomorskie, gm. Gdynia)

760 431 PLN (10 006 zł/m2)

4
1
76 m2
2026