• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Gdynia Działki Leśne

Znalezionych ofert: 14

15853548 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka | osobna kuchnia | możliwość 2 pokoi | 5 27052123 15853548 Oferta biura The House Nieruchomości.Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 32,15 m², usytuowane na I piętrze kamienicy z 1953 roku, znajdującej się przy ul. Warszawskiej w gdyńskiej dzielnicy Działki Leśne. To propozycja dla osób, które szukają komp...

Gdynia (Działki leśne) (Pomorskie, gm. Gdynia)

429 000 PLN (13 406 zł/m2)

1
1
32 m2
1953
15208474 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 12663526 15208474 Mieszkanie z pięknym widokiem na port i zatokę.Do sprzedaży jest przestronne i słoneczne mieszkanie położone w pobliżu centrum. Mieszkanie składa się z dwóch oddzielnych pokoi z aneksami kuchennymi oraz łazienkami, stanowiącymi niezależne części mies...

Gdynia (Działki leśne) (Pomorskie, gm. Gdynia)

615 000 PLN (12 300 zł/m2)

2
1
50 m2
-
15895757 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27962875 15895757 Świetna inwestycja! 2 pokoje po remoncie - Gdynia Działki Leśne 40,5 m²To 2-pokojowe, świeżo wyremontowane mieszkanie w centrum Gdyni to idealna propozycja zarówno dla inwestora, jak i osoby szukającej gotowego lokum do zamieszkania. Mieszkanie ma s...

Gdynia (Działki leśne) (Pomorskie, gm. Gdynia)

399 500 PLN (9 864 zł/m2)

2
-
40.5 m2
1952
15758144 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Atrakcyjne mieszkanie z balkonem blisko centrum 25313785 15758144 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o świetnym układzie, położone na 4. piętrze budynku przy ulicy Szczecińskiej w Gdyni. To oferta idealna dla osób, które chcą mieszkać blisko centrum, a jednocześnie cenią spokój, zieleń i otoczenie lasu.Atuty nieruch...

Gdynia (Działki leśne) (Pomorskie, gm. Gdynia)

495 000 PLN (11 786 zł/m2)

2
1
42 m2
1980
15889259 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27846235 15889259 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJINa sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w jednej z najbardziej rozpoznawalnych kamienic Gdyni – Domu Czynszowym Konopków przy ul. Słupeckiej 9, zaprojektowanym przez przedwojennego architekta Stanisława Ziołowskiego, au...

Gdynia (Działki leśne) (Pomorskie, gm. Gdynia)

1 590 000 PLN (16 915 zł/m2)

3
-
94 m2
1937
15008228 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
przestronna kamienica z dużą piwnicą spiżarnią 6670855 15008228 MIESZKANIE: 2-pokojowe, o powierzchni użytkowej 67 m2 znajdujące się w Gdyni przy ulicy Warszawskiej (Działki Leśne). W jego skład wchodzą:- salon- pokój- duża kuchnia z oddzielną spiżarnią !- łazienka z WC- korytarz- duża piwnica ok. 10 m2Mieszkanie...

Gdynia (Działki leśne) (Pomorskie, gm. Gdynia)

717 000 PLN (10 701 zł/m2)

2
1
67 m2
1938
15866739 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje, Działki Leśne, garaż przy budynku 27327137 15866739 Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 93,8 m², położone na 1. piętrze w 3-piętrowej kamienicy o charakterystycznej, gdyńskiej architekturze modernistycznej z lat 30.Nieruchomość znajduje się w prestiżowej i bardzo cenionej dziel...

Gdynia (Działki leśne) (Pomorskie, gm. Gdynia)

1 699 000 PLN (18 269 zł/m2)

3
-
93 m2
1938
15807803 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje z oddzielną kuchnią. Widok na morze. 26380166 15807803 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Mieszkanie 2 pokoje z kuchnią i łazienką. Z dużego pokoju widok na morze.ATUTY:centrum miasta - pod domem przystanki autobusowe, t...

Gdynia (Działki leśne) (Pomorskie, gm. Gdynia)

612 000 PLN (12 240 zł/m2)

2
1
50 m2
1960
15865038 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27280189 15865038 Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie w kamienicy modernistycznej o powierzchni 102 m², położone w Gdyni blisko centrum,zaledwie kilka minut od Dworca Głównego, a jednocześnie na skraju ulicy przy lesie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego...

Gdynia (Działki leśne) (Pomorskie, gm. Gdynia)

1 290 000 PLN (12 647 zł/m2)

4
2
102 m2
1939
15807373 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gotowa inwestycja w sercu Gdyni+ miejsce postojowe 26364545 15807373 Gotowa inwestycja w sercu Gdyni!LOKALIZACJA:Niezaprzeczalnym atutem nieruchomości jest jej lokalizacja. Nieruchomość usytuowana jest w gdyńskiej dzielnicy Działki Leśne na granicy z Śródmieściem, położonej w centralnej części miasta w niedalekiej odl...

Gdynia (Działki leśne) (Pomorskie, gm. Gdynia)

449 000 PLN (15 483 zł/m2)

2
1
29 m2
1936
15876086 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
jasne mieszkanie niedaleko dworca PKP 27529738 15876086 Na sprzedaż przytulne i dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 34,3 m², położone w cenionej dzielnicy Działki Leśne. Lokal posiada korzystną ekspozycję na południowy zachód, co zapewnia dużo naturalnego światła przez większą część dnia.Nieruchom...

Gdynia (Działki leśne) (Pomorskie, gm. Gdynia)

460 000 PLN (13 529 zł/m2)

1
1
34 m2
-
15687376 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie w kamienicy. 23962792 15687376 Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym.100-metrowe mieszkanie w stylu gdyńskiej kamienicy - elegancja modernizmu i funkcjonalna przestrzeń.Atuty:z charakterem i duszą,idealne dla osób ceniących miejski styl ży...

Gdynia (Działki leśne) (Pomorskie, gm. Gdynia)

1 200 000 PLN (11 765 zł/m2)

5
1
102 m2
1927