• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Gdynia Redłowo

Znalezionych ofert: 50

15758674 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25324883 15758674 Z przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży nietuzinkowej nieruchomości położonej w inwestycji Invest Komfort w Gdyni Redłowo!ATUTY:- W pełni oszklona, zabudowana loggia- Wygodny i funkcjonalny układ pomieszczeń- Oddzielna, w pełni wyposaż...

Gdynia (Redłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

1 140 000 PLN (20 357 zł/m2)

2
1
56 m2
2012
15882538 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie - Gdynia Redłowo 27667115 15882538 ATUTY NIERUCHOMOŚCI:Mieszkanie gotowe do zamieszkania: lokal nie wymaga nakładów finansowych, mieszkanie zostało wykończone z dbałością o każdy detal, co gwarantuje najwyższą funkcjonalność oraz przestronność, co jest szczególnie istotne dla osób cen...

Gdynia (Redłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

1 299 000 PLN (16 238 zł/m2)

3
1
80 m2
1998
15896009 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje | 7 piętro z widokiem | Gdynia Redłowo 27965282 15896009 Nowoczesne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 75,83 m2,  w ekspozycji zachodniej,   zlokalizowane na 7 piętrze budynku w nowoczesnej inwestycji ALVARIUM 2.0 w Gdyni Redłowo. Mieszkanie oferowane w stanie deweloperskim, co pozwala na indy...

Gdynia (Redłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

1 450 320 PLN (19 338 zł/m2)

3
1
75 m2
2025
15895977 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje| 14 piętro| wykończone pod klucz| Gdynia 27964776 15895977 Oferowane jest na sprzedaż nowoczesne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 45,95 m2,  w wersji wykończonej  pod  klucz. Mieszkanie zlokalizowane jest  na 14 piętrze budynku, w ekspozycji zachodniej, w nowoczesnej inwestycji w Gdyni Redłowo....

Gdynia (Redłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

1 149 010 PLN (25 534 zł/m2)

2
1
45 m2
2025
15872769 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Redłowo | 3 pokoje | Wykończone pod klucz 27502194 15872769 Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 75,81 m² z dużą loggią (11,34 m²), położone na 10. piętrze nowoczesnej inwestycji ALVARIUM 2.0 w prestiżowej dzielnicy Gdyni - RedłowieMieszkanie z rynku pierwotnego, wykończone pod klucz -...

Gdynia (Redłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

1 584 429 PLN (21 126 zł/m2)

3
1
75 m2
2025
15893424 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27911009 15893424 ATUTY:- mieszkanie własnościowe z księgą wieczystą bez żadnych obciążeń- możliwość natychmiastowego wydania mieszkania- ostatnie piętro w nowoczesnym budynku - prywatność, cisza i najwyższy standard życia- prestiżowa lokalizacja w centrum Redłowa - w...

Gdynia (Redłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

518 000 PLN (15 988 zł/m2)

1
-
32.4 m2
-
15893108 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
9 piętro z widokiem|wykończone pod klucz|Gdynia 27899829 15893108 Oferowane jest na sprzedaż nowoczesne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 75,64 m2,  w wersji wykończonej  pod  klucz. Mieszkanie zlokalizowane jest  na 9 piętrze budynku, w ekspozycji północno - wschodniej w nowoczesnej inwestycji ALVARI...

Gdynia (Redłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

1 565 232 PLN (20 870 zł/m2)

3
1
75 m2
2025
15892669 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje|8 piętro| wykończenie pod klucz |Redłowo 27899522 15892669 Oferowane jest na sprzedaż nowoczesne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 46,63 m2,  w wersji ''wykończonej  pod  klucz''. Mieszkanie zlokalizowane jest  na 9 piętrze budynku, w ekspozycji północno - wschodniej w nowoc...

Gdynia (Redłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

1 032 457 PLN (22 445 zł/m2)

2
1
46 m2
2025
15870630 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Redłowo | 3 pokoje | Wykończone pod klucz 27434822 15870630 Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 75,83 m² z loggią (4,39 m²), położone na 7. piętrze nowoczesnej inwestycji ALVARIUM 2.0 w prestiżowej dzielnicy Gdyni - RedłowieMieszkanie z rynku pierwotnego, wykończone pod klucz - gotowe...

Gdynia (Redłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

1 450 320 PLN (19 338 zł/m2)

3
1
75 m2
2025
15893109 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje|6 piętro|wykończenie pod klucz |Redłowo 27899830 15893109 Oferowane jest na sprzedaż nowoczesne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 75,64 m2,  w wersji ''wykończonej  pod  klucz''. Mieszkanie zlokalizowane jest  na 9 piętrze budynku, w ekspozycji północno - wschodniej w nowoc...

Gdynia (Redłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

1 385 970 PLN (18 729 zł/m2)

3
1
74 m2
2025
15889457 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gdynia Redłowo - mieszkanie 3 pokojowe 27851017 15889457 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.ATUTY- mieszkanie 3-pokojowe- lokalizacja w atrakcyjnej dzielnicy Gdyni,- infrastruktura handlowa i usługowa wokół.LOKALIZACJARedł...

Gdynia (Redłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

639 000 PLN (11 618 zł/m2)

3
-
55 m2
1966
15888016 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Redłowo | 4 pokoje | Wykończone pod klucz 27799831 15888016 Na sprzedaż przestronne, 4- pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,50 m² z loggią (4,38 m²), położone na 4. piętrze nowoczesnej inwestycji ALVARIUM 2.0 w prestiżowej dzielnicy Gdyni - RedłowieMieszkanie z rynku pierwotnego, wykończone pod klucz - gotow...

Gdynia (Redłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

1 330 710 PLN (17 983 zł/m2)

4
1
74 m2
2025